Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kyk internet kotasının kaldırılması için imza kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ucuzcufiko Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
93
Cevap
0
Favori
9.556
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kyk internet kotasının kaldırılması için imza kampanyası
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    0 Mesaj
    https://www.change.org/p/kredi-ve-yurtlar-kurumu-kyk-yurtlar%C4%B1ndaki-internet-kotas%C4%B1-kald%C4%B1r%C4%B1ls%C4%B1n

Zam yaptılar zaten üzerine bir de bu çıktı. Yeter artık cimere mimere de yazalım arkadaşlar. Bu kadar olmaz. Üstelik 16 gb neye yetecek. Günlük yaklaşık 500 mb ediyor. İnsaf biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Her şeye sınır getirmeye ne meraklı insanlarız. Bu kotanın olmasını destekleyenler vaktinde biz AKK kalksın diye bir yerlerimizi yırtarken yine bizi engellemeye sınırlamaya çalışan aynı kişiler zihinlerdir. Arkadaşım internet sınırlı bi kaynak değildir bi anlamadınız gitti. Herkese istediği kadar ver zaten herkes de ihtiyacı olduğu kadarını kullanır. Şu yorum yazanların bir üniversite okuyor ya da okumuş olduğunu düşünmüyorum. Hayat görüşü bu kadar dar olması mümkün değil insanların.

Sen s.ktir olup git. İster oyun oynarım ister film izlerim SA NA NE!?!?! Bir dizi oyun filmi bile çok görüyorsunuz ya. Bok çukurunda boğulun

Dostum kızman gereken nokta milletin kanaatkarsızlığı değil, milletin hakkından çalanlardır. Sınırsız interneti ne zamandan beri 5 yıldızlı otel düzeyinde bir lüks olarak görüyoereun sen . Ayrıca ortada kalitesizlik varsa -ki var- bunun kota koyaularak çözülmesi kadar saçma sapan bir yöntem daha olamaz. Gerçekten hizmet etmek gibi bir dertleri varsa bağlantıyı, altyapıyı güçlendirirler. Hem daha önce seçim vaadiydi sınırsız internet. Şimdi köprüyü geçtiler milletten kısıyorlar. Ben hakkımı arıyorum sen otur boynunu bük

Kıskanan tayfa damlamış hemen. Oyun oynandığını falan sanıyorlar o internetle oyun değil whatsapp'dan mesaj bile gitmiyor. Üstüne kota getiriyorlar ve siz savunuyorsunuz. Ne yapsalar müstehak size.

Avrupa ülkelerinde ihtiyaç olarak görünen İnternet bizim ülkemizde lüks olarak görülüyor da ondan. İmza bırakıyorum.

zonguldaksporlu kullanıcısına yanıt
    @zonguldaksporlu demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Kyk kar veya denge üzerine çalışmaz kyk devlet kurumudur sosyal kurumdur.
    Bu kadae büyük israf ve zararların yapıldığı ortamda kyknın kar zararını hesaplayıp öğrencinin boğazına yapışan herkesi Allah bildiği gibi yapsın

Memur kisvesi oturduğu koltuktan ahkam kesmeye gelmiş, şaşırdık mı? hayır ! İnternetin lazım olduğu zaman gel bir kyk'nın wi-fi ağına bağlan da görek ya işini halledebiliyon mu ? Whatsapp'dan mesaj gitmiyor anasını satayım, adam oturduğu yerden ahkam keser. Boş yapmayı bırak, öğrenci adam diye kafasını dersten kaldırmayacak değil, tabi videosunu da izler, müziğini de çalar, oyununu da oynar, ailesi ile görüntülü konuşma da yapar. Herkesin zevki kendine. Gerekli altyapı çalışması yapılıp, herkese rahatça gününü geçirtecek internet hızı ve kotası verilmezse, öğrenci isyan da eder konu da açar.

Öğrenci her şeyin farkında merak etme memurum. Gelmiş burada yemek hesabı yapıp, ay sonu gelir gider tablosu oluşturuyon kendince. Nerelere ne paralar akıtılıyor, az biraz da öğrencinin zevkine akıtsalar ya..

Haberleşme, bilgi edinme ve ifade özgürlüğü insani bir haktır, günümüzde de bu hakka aracı olan en büyük icatta internettir. Öğrencinin boş vaktinde (ödevini,dersini bitirdikten sonra) tek eğlencesi hele ki yurtta kalanlar için zaten maddi durumlar az çok belli, telefonuyla ya oyundur yada youtube'dur. Dijital alemin her geçen gün gelişip, dallanıp budaklandığı ortamda biz kota koyarak geri gitmiş oluyoruz. Wikipedia yasaklı bu ülkede çok da şey yapmamak lazım :) zihniyet belli.

Açın vanaları verin interneti millet dilediği gibi kullansın anasını satayım. Her boka para harcanıyor da yurt internetlerini düzeltecek bütçe veya çalışma mı yapılamıyor..

Maddi imkanım tek başıma eve çıkmaya yetse bir dk durmam yurtta.

• Er
    0 Mesaj
    Up

|
    |

|
    |

Aynen hocam adam gibi bi internetleri olsa anlarım da zaten doğru dürüst kullanamıyoruz bir de kota koymuşlar

|
    |
    Mr. Anime kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    İmzamı attım ama bu atılan imzaların bir boka yarayacağını düşünmüyorum.
    |
    |

|
    |

• Er
    1 Mesaj
    2019 yılında internet lüks değil ihtiyaçtır!

|
    |
  • Yüzbaşı
    606 Mesaj
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimaymunabak -- 12 Eylül 2019; 12:15:1 >

Her şeye sınır getirmeye ne meraklı insanlarız. Bu kotanın olmasını destekleyenler vaktinde biz AKK kalksın diye bir yerlerimizi yırtarken yine bizi engellemeye sınırlamaya çalışan aynı kişiler zihinlerdir. Arkadaşım internet sınırlı bi kaynak değildir bi anlamadınız gitti. Herkese istediği kadar ver zaten herkes de ihtiyacı olduğu kadarını kullanır. Şu yorum yazanların bir üniversite okuyor ya da okumuş olduğunu düşünmüyorum. Hayat görüşü bu kadar dar olması mümkün değil insanların.

Kıskanan tayfa damlamış hemen. Oyun oynandığını falan sanıyorlar o internetle oyun değil whatsapp'dan mesaj bile gitmiyor. Üstüne kota getiriyorlar ve siz savunuyorsunuz. Ne yapsalar müstehak size.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    16 gb kesinlikle gerekli. Bizim yurtta 4 bin öğrenci var. Hepsi hunharca internet kullanıyor ve bomboş kullanıyor. Biz internete giremiyoruz. İşi olmayan girmeyecek o internete bu kadar basit. İndirmelerinizi okulda yaparsınız.

Orijinalden alıntı: If you my star

Zaten kota olmadığından o internet o kadar yavaşlıyor. Kimse yurtta olmadığında snde 10 mb falan indiriyor o internet.

|
    |

Orijinalden alıntı: alimaymunabak

.
    Ben KYK da kalırken böyle bir sınırın olduğunu bile bilmiyordum. İşim olduğunda kullanırdım interneti işimi görürdü o kadar. Ama bu üslubun da olmamış. Zaten sanırım online oyun ve dizi siteleri engelli yani kota ve hızların iyileştirilmesinin kimseye zararı olmaz.
    |
    |
    437 Mesaj
    Oyun oynayip dizi film izlemezsiniz biz de hizli internet kullanırız bence gayet yeterli bi kota

|
    |
Reklamlar
e-ticaret
üniversite
son dakika
SEO
izmir web tasarım
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.