Şimdi Ara

Kyk internet hız sınırını 512 kb/sn ye çıkarmış (Şükürler olsun)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
17.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
220 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 16 gb lik kotayı doldurduktan sonra 256 kb/sn hız sınırını 512 kb/sn ye çıkarmışlar. Artık 360p videoları donmadan izleyebiliyoruz. 240p izlemek de iyidi fakat 360p mükemmel bir görüntü kalitesi sunuyor. Bundan daha iyisi var mıdır bilmiyorum. Emeği geçen bütün öğrenci yanlısı yetkililerimize çok teşekkür ederim.

Ey Avrupa, Amerika bakın da görün öğrenciye nasıl destek veriliyor, öğrenci nasıl memnun ediliyor. Seçime yakın kotayı da tamamen kaldırırlarsa benden kesinlikle oy kazanırlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 10 sene önce internet mi vardı adam akıllı bir yerde köylü Türkiye yazılımda yürüsün yerli oto yapalım vs. fakat 2020 yılında bu ülkenin gençlerine bu interneti sunuyorsun hasstır ordan bir bok olmaz bu kafa bu zihniyetle, işin komik tarafı üniversitelerde uzaktan eğitim diye bir muhabbet var ve buradan her hafta dersleri izlemek zorundasınız fakat internetiniz bitince bırak videoyu izlemeyi siteye giremiyorsun ve bu iki kurumda devletin...
  • bizim de yavas baya neyseki kota yok

https://www.speedtest.net/result/9083349689

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu okuduktan sonra ben :

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bundan 6 sene önce kykda kaldım. odada sadece dolap ve yatak vardı. başka bişey yoktu.1 tanede priz vardı. internet gibi bişey söz konusu değildi
  • haqueim H kullanıcısına yanıt
    Sen kayranin biricik aşkı değil misin

• Hız aabit ve ping yoksa online oyun oynanir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gold5555

Hız aabit ve ping yoksa online oyun oynanir.
    Yok hocam internet youtube ve google dışında iyi çalışmıyor. Whatsapp için bile mobil veriyi açıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A112A26DD

Yok hocam internet youtube ve google dışında iyi çalışmıyor. Whatsapp için bile mobil veriyi açıyorum

Alıntıları Göster
    Ilginç.Ben yurtta kaldigim zamanlar kendime ozel internet baglatmistim online oyun oynamak icin ama ozel yurttu.

• 8 sene once kyk yurdunda kaldigimda sadece kendisini düşünerek idm ile 7/24 dizi film indiren karakter yoksunları aklima geldi. Onlar yüzünden interneti hic kullanamiyorduk.

En azından kota uygulamasi ile düzenleme yapılması güzel olmus. 16 gb sonrasi 4 mbps hiz günümüz için düşük sayilsa dahi stabil olduktan sonra yine de iş görecek hizlar. Çok da sitem edilecek bir durum göremiyorum acikcasi.

• talhadogdu T kullanıcısına yanıt
    Siz olayı çok yanlış anlamışsınız 0.25 megabit'e düşüyordu internet artık 0.5'e düşüyor öyle 4 falan değil normalde 4 megabit alamıyoruz zaten.

saniyede 64KB'e tekabül ediyor yazdıkları hızlar.
  • Bulmuş bunuyorlar....

Biz 10 sene önce internet için şuna aylık 60 lira civarı para veriyorduk...
    kyk kredisi 240 yada 250 liraydı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 29 Şubat 2020; 11:22:3 >
  • haqueim H kullanıcısına yanıt
    Bro senin yine iyiymiş bizde priz bile yoktu tuvalette priz başında az sıra beklemedik.

• turkcell sınırsız superbox alın 129tl ye. 7 ortak kurbanlık danaya girer gibi internet faturasını paylaşın. kişi başına 18tl düşer
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Sana tek denilecek şey;

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    Hocam emin misiniz bu hizlardan. 0.25 mbps ile değil 240p video izlemek, 144 piksel video dahi zor izlenir çünkü

8 bit = 1 byte olduğundan, 512 kbyte/sn = 4096 kbps = 4 mbps olur. Eğer dediğiniz gibi 0.25-0.5 mbps arasi hizlar veriliyor ise durum tamamen rezillik. O kadar düşük hizlar verileceğine ihtimal dahi vermek istemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talhadogdu -- 29 Şubat 2020; 11:47:22 >
  • Einar Solberg kullanıcısına yanıt
    Sor bana pişmanmıyııımmm

namussuzun kotası olmasa guzel ıs goruyordu :D

şuan cs 1.5 serverlarında 25 30 ping alabılıyoruz bu ınternet hızlarıyla o zaman 40 pingle oynardım
    0.25 megabit ile 240p video izleniyor izlemesek niye izliyoruz diyelim ayrıca biz KB saniyeden bahsetmiyoruz Kb saniyeden bahsettiğimiz için söylediğimiz şey tamamen doğru ve rezillik evet. Kyk desteğe Twitter'dan yazmıştım bu durumu bari 1 megabit olsun demiştim sallamamışlardı ancak iki katına çıkarmış reziller.

• kız kardesım çanakkalede 3 arkadası ile kalıyor yurtda abi net sıkıntılı netflix flan izlmede zorluk oluyo dedi gittim türkcell superboxx aldım suanlık sıkıntıları yok gibi tavsiye ederim 4 kişi birleşip veya yan odadan 6 kişi birleşip kişi baıs20şer tl telefondan leptopdan 1080p video izletir 20tlde koymaz şahsi düşüncem
    izlenebiliyor dev tools ile 512kb/sn ye sabitledim hızımı.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.