Şimdi Ara

KYK Bursu kazanmışım ne yapmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar malum ODTÜ'yü kazandım bu sene ve kayıt günü burs başvurusunda bulundum. Şükürler olsun ki "KYK BURS ODTÜ - TEK KATI" yazıyor bugünkü açıklanan sonuçlarda. Sanırım bu kyk bursu ve ne zaman verilecek? Ayrıca benim nerelere ne tür müracatlarda bulunmam gerekli?

daha önce kyk ile ilişiği olanlar yardımcı olursa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: miü

Arkadaşlar malum ODTÜ'yü kazandım bu sene ve kayıt günü burs başvurusunda bulundum. Şükürler olsun ki "KYK BURS ODTÜ - TEK KATI" yazıyor bugünkü açıklanan sonuçlarda. Sanırım bu kyk bursu ve ne zaman verilecek? Ayrıca benim nerelere ne tür müracatlarda bulunmam gerekli?

bu KYK bursu tercihler açıklandıktan sonra internetten başvurulan KYK diil mi ya,okuldan da mı başvuru yapılıyo?
  • Ben Olsam Bunu Kutlarım, Sormam Bile Ne Yapcağımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebruiel

quote:

Orijinalden alıntı: miü

Arkadaşlar malum ODTÜ'yü kazandım bu sene ve kayıt günü burs başvurusunda bulundum. Şükürler olsun ki "KYK BURS ODTÜ - TEK KATI" yazıyor bugünkü açıklanan sonuçlarda. Sanırım bu kyk bursu ve ne zaman verilecek? Ayrıca benim nerelere ne tür müracatlarda bulunmam gerekli?

bu KYK bursu tercihler açıklandıktan sonra internetten başvurulan KYK diil mi ya,okuldan da mı başvuru yapılıyo?

Kayıt günü okulun bursuna başvurdum ve sanırım okul belli yerlere bizlerin bilgisini veriyor burs için. KYK'da bunlardan birisi galiba. Ayrıca KYK'nın sitesinden açıklanır mı bilmiyorum. Bu burs sonuçları ODTÜ'nün kendi burslarına yapılan başvurunun sonucudur bu arada.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.