Şimdi Ara

sil (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
6
Favori
17.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Silinmesin abicim. 7 bin aldım 7 bin ödeyeyim. Ödeme imkanım yok, oldu 10 bin. Silmeyin ne aldıysak onu isteyin. Allah rızası için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu millet de belescilige amma alıştı
    Oldu olacak gidin kredi çekin krediler silinsin diye beş milyon adam toplayın hep beraber ağlayın
    Ne güzel dünya
    Sen öğrenciyken çatır çatır ye
    Ondan sonra ühühü
    Hadi ordan

• Silinsin

• Ben de kyk borcu odedim yillarca. Acikcasi insallah borclari silerler sevinirim sizin adiniza ama imkansiz boyle bir seyin olmasi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir abi dedi ki borçları affederlerse biz ödediklerimizi alırız.

• Ana para değilse bile faizi konusunda bir şey yapılmalı. Herkes kısa zamanda iş bulamıyor, bulunca da evlilik felan derken faiz iyice birikiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Üniversiteyi kazanamamış ezik açıklaması senin ki

Alıntıları Göster

Empatinin ne olduğunu bile anlamayacak zekan olmadığı için böyle konusuyosun.

• Silincek tabi ben ögrenciyim tabi yiyecegim. Annem babam tonla vergi ödüyor. Öğrenciyim benim hakkım o para yurt dışında erasmus yaptım devlet zengin fakir ayırt etmeksizin 10 euro günlük her öğrenciye yemek parası veriyor. Ödeyenlerde ağlıyor. Ödemicez kardeşim ne yapıp edip ödemicez. Yok öyle bi dünya burslu kredi alan diye

• 21 bin imzladım. 49 bin ödiyeceğim. Devlet mi tefeci mi belli değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Bir abi dedi ki borçları affederlerse biz ödediklerimizi alırız.

gss de öyle birşey oldu mu ?

• Borç silinsin diye yaygara koparanlar şu kadının haberini iyi izleyin asalak gibi milletin sırtına binmeye çalışmayın

• Borcunuzu ödediğiniz için bir başkasının borcunun silinmesini istemiyorsunuz ve birisinin yüzü gülünce ağlamaya başlıyorsunuz.Bu mantıkla bakacak olursak ben neden yararlanmadığım hizmetler için vergi ödeyeyim?Ben hayatımda Trakya’ya geçmedim kardeşim neden benim vergilerimle benim bir kere bile kullanmayacağım köprüler yaptırılıyor?Öyle şeyler yazarım ki buraya tüm okuyanları sinirden uçururum elimden geldiğince iğnelemeden yazmaya çalışıyorum şuanda.

Düşünün 300k paraya Mercedes alıyorsunuz sonra ertesi gün kalıcı olarak ÖTV indirimi oluyor ve aldığınız Mercedes 250k ya düşüyor,napcaksınız ağlıycak mısınız yoksa bir sonraki arabanızı daha ucuza alabileceğiniz için daha az insan kazıklancağı için sevinmeyi deneyecek misiniz...

Türkiye bu insanlar sayesinde değil ileri gitmek,yerinde saymak her zaman geriye gidicek arkadaşlar,adamlar borcunu Ödemiş iş bulabilmiş tuzları kuru,hayatlarında herşey mükemmel tek sıkıntısı 5 milyon öğrencinin veya mezunun borcunun silinmesi olmuş,böyle düşünmesindeki sebebte borcu öderken sıkıntıya girmesiymiş.Madem öyle şuanda tuzu kuru olan bu insanlar yıllar sonra işsiz kaldıklarında ve bankadan evlerine haciz gelip elindeki son kuruşu verdiğinde devletin kapısını çalıp kuru ekmek istemesin çünkü işi,gücü ve parası olan insanlar enayilik yapıp sizlere ekmek parası vermekle mükellef değiller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cllnn -- 15 Ekim 2020; 0:41:50 >

• cllnn C kullanıcısına yanıt
    Bizim milletimiz bencil işte bu kadar ahmaklar

• Yürigit bos bos laga luga yapma

• quote:

Orijinalden alıntı: Trubetzkoy

Yürigit bos bos laga luga yapma

tamam bir daha ki sefer senin bulunduğun konularda yazmak için önce senden destur alırız

• Ha şöyle yola gel

• silinmesin kardeşim. bu borcu benim maaşımdan her ay 250-300 çek. milletin hakkı kalmasın üstümüzde. ama biraz uzun vadeli ve anlayışlı ödemeler olabilir.

• Shiro Battousai kullanıcısına yanıt
    Sırf kyk kredisi silindi diye batacaksa batacak değildir batmıştır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baykus_reyis

Sıcak fırsatlara başladım hocam. Bebek adımlarıyla

Tebrik ederim. Allah tamamına erdirsin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

borc alip odememek isteyenler hareketi. ilerde dosttan akrabadan borc aldiktan sonra ortadan kaybolmalari da kuvvetle muhtemeldir

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.