Şimdi Ara

KYK BAŞVURU SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Resimdeki aşama sizde de böyle mi? Üniversiteye kaydımı yaptım ama bilginiz yok diyor.

Kendim mi beyan edeyim?

http://i.hizliresim.com/OE3orP.png

• Hocam bende programım çıktı. Eğer çıkmıyor ise sende manuel olarak da halledebiliyorsun zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psalms

Hocam bende programım çıktı. Eğer çıkmıyor ise sende manuel olarak da halledebiliyorsun zaten.

Manuel olarak oluyor da sorun yaşar mıyım diye düşündüm. Kocaeli Üniversitesi biraz garip. E-devletteki kaydım da 3 gün sonra sistemlerine düşmüştü.
  • hazırlık okumak istemiyorum seçeneğini seçmiştim e kayıt yapılırken fakat kyk ya başvuruda sınıf olarak hazırlık yazıyor sizde de böyle mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kepirlii

hazırlık okumak istemiyorum seçeneğini seçmiştim e kayıt yapılırken fakat kyk ya başvuruda sınıf olarak hazırlık yazıyor sizde de böyle mi

Valla bende hiçbir öğrenci bilgisi çıkmıyor. Üniversiteni ara istersen.
  • Bölümüm sisteme düştü an itibariyle. Aynı sorunu yaşayan varsa hemen başvuru yapmasın, bekleyin.
  • benim de öğrenim bilgilerim yok ya neden böyle bi sorun var acaba manuel girmeye çalışınca da program adı soruyor
  • Bende de 4 yıllık bölüme 2 yıl yazıyor. Nasıl oluyor anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mandymilkovich M kullanıcısına yanıt
    Belki önlisans secmissindir seceneklerden lisans yerine. Bende yanlislikla önlisans a tikladim sonra fark ettim

• pi sayisi P kullanıcısına yanıt
    Yok hayır lisans seçtim.

• tıp için lisansı 4 yıllıkları lisans bölümünü seçiyoruz değil mi
  • KYK başvurusu yaparken kardeşlerin okuduğu üniversite için; kapatılan üniversite de okuyan kardeş için ne yapmalıyız?
    Kyk bilgi edinmeden sordum YÖK'ün belirlediği üniversite yazılmalı dedi. Okul da Fatih üniversitesi onun hamisi(tam emin değilim böyle bi kelime kullandığına) yazmamı söyledi. Bende YÖK'e bilgi edinme başvurusu yaptım ama 1 gündür hala cevap gelmedi. Sizce ne yazmalıyım bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akmet07 -- 19 Ağustos 2016; 17:12:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akmet07

KYK başvurusu yaparken kardeşlerin okuduğu üniversite için; kapatılan üniversite de okuyan kardeş için ne yapmalıyız?
    Kyk bilgi edinmeden sordum YÖK'ün belirlediği üniversite yazılmalı dedi. Okul da Fatih üniversitesi onun hamisi(tam emin değilim böyle bi kelime kullandığına) yazmamı söyledi. Bende YÖK'e bilgi edinme başvurusu yaptım ama 1 gündür hala cevap gelmedi. Sizce ne yazmalıyım bilgisi olan var mı?

http://www.sabah.com.tr/gundem/2016/07/29/yokten-kapatilan-fatih-universitesi-ogrencilerine-iliskin-karar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.