Şimdi Ara

KYK Başkent yurdu Ankara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
8.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurt hakkında bilgisi olanlar paylaşabilirmi?

• Evet ben de merak ediyorum.
  • bende merak ediyorum :D
  • Bana da çıktı. ben de merak ediyorum:)
  • up.
  • kalanlar genel itibariyle memnunmuş biraz araştırdım.
  • Bildiğim kadarıyla bu yurt yüksek ücretli olanlardan bir tanesi.Bu yüksek ücretli yurtların konumu nedir acaba? Genel olanlar gibi üniversiteye yakın mıdır? Şöyle sorayım bu yurt ya da diğer yüksek ücretli olanlardan (ankara) yerini bildikleriniz var mı?
  • Bu ulus'daymis galiba.
  • up
  • Şuana kadar orda kalıpta memnun olanını görmedim malesef..Orda kalan arkadaşlar ilk ay ordan çıkıp Özel yurda yerleşmişti.Ama tam ayrıntısını bilmiyorum
  • neden acaba :S
  • Yukarı
  • UP
  • bize de bu yurt çıktı her odada banyo ve priz varmış. Yüksek ücretli diye geçtiği için max 4 kişi kalacağız. Kalmış kişilerin tecrübelerinden yararlansak iyi olurdu aslında
  • yok mu bilgisi olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahgözlübezelye

bize de bu yurt çıktı her odada banyo ve priz varmış. Yüksek ücretli diye geçtiği için max 4 kişi kalacağız. Kalmış kişilerin tecrübelerinden yararlansak iyi olurdu aslında

evet süper olur ama cevap verecek kimse yok sanırım
  • Eski ulus hotellerinden bozulma bir yurt. öğrenci kapasitesi yüksek, 4 kişilik odalar karanlık ve çok küçükmüş, 8 kişilik odalar olduğunu da duymuştum bu nasıl yüksek ücretli yurt anlamadım.
    Bende yedekteyim 659. inşallah yunus emre yurdu çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peçito

Eski ulus hotellerinden bozulma bir yurt. öğrenci kapasitesi yüksek, 4 kişilik odalar karanlık ve çok küçükmüş, 8 kişilik odalar olduğunu da duymuştum bu nasıl yüksek ücretli yurt anlamadım.
    Bende yedekteyim 659. inşallah yunus emre yurdu çıkar.

odasında tuvalet banyo olduğu için sanırım :)
  • banyo ve priz var diye. 8 kişilik odalarda mevcut bu arada onu demeyi unutmuşum..Yunus Emre ve Zapçı yıurdunun yanında bu yurt çöplük gibiymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ana18

banyo ve priz var diye. 8 kişilik odalarda mevcut bu arada onu demeyi unutmuşum..Yunus Emre ve Zapçı yıurdunun yanında bu yurt çöplük gibiymiş.

evet. mekan olarak da kötü yerde, fakat napalım öğrenciyiz abi Yunus emre çıksa başka birşey istemem
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.