Şimdi Ara

kvk servisinin rezaleti_telefonum calindi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar htc 8x telefon vardi baya eski bir telefon ariza verdi htc nin belirttigi kvk servisine elimle bizzat teslim ettim garantisi bitmişti cihazin cihaz istanbul servisine gitmis ve orada servise hirsiz girmesi sonucu telefonum calinmis aradiklarinda 650 tl ye yeni telefon ya da hukuki sureci bekleyin dediler ben tabiki de 650 tl yi vermeyi kabul etmedim telefonun calinmasi onlarin sucu çünkü
    imei kapatmak icin btk ya basvurucaz ama bu yapilan mağduriyetimden dolayi tuketici mahkemesine basvurmayi düşünüyorum sizce nasil bir yol izlemeliyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hangi modeli veriyor 650 TL'ye bu teklif iyi bir model veriyor ise karlı gibi

• GLMD G kullanıcısına yanıt
    eski model hocam 3 yıl önce 750 ye alınan telefona şimdi 650 istiyorlar
  • Kabul etmeyin o zaman sakın

• Geçmiş olsun öncelikle.

Bizdeki servis hizmetleri ne zaman normalleşecek acaba... Telefon 50 liralık bile olsa böyle bir mağduriyetten sonra servisin zararı misliyle tazmin edip özür dilemesi gerekirken bir de 650 TL'ye yeni telefon satmaya kalkmışlar. Sanki müşterinin yeni telefon almaya yetecek zekâsı yok. Uygar bir ülkede olsa eminim ki firma en yeni model bir telefon verir, üstüne özür diler.

Tüketici hakem heyetinde kazanacağınız net, bence hiç beklemeyin başvurun. Ben olsam THH'ye başvurduktan sonra cihazı yazılı olarak talep eder, teslim alamayınca gider bir de gasp davası açarım.

• Haggard1963 kullanıcısına yanıt
    en başta talihsiz bir olay oldu felan diye masumanece yaklaştılar siz suçlusunuz dedim yok biz suçlu değiliz dediler su üstüne çıkmaya çalışmaları da sinir bozucu zaten telefon eski pek para etmez sıfırını da 750 tl ye almıştım ama hem telefona sahip çıkamayıp hem de yeni cihaz yollayalım 650 tl verin demeleri de sinirim bozdu.

kvk nin servis faturası var teslim ettiğime dair faturam var onu kanıt olarak kullanıcam ama servis faturası ile benim satın alma faturamdaki ime numaralar tutmuyor onu çözmem lazım.(serviste giriş yaparken sim kart çekmecesindeki numaraları yazdı)
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Imei tutsa da tutmasa da teslim aldıkları cihazı geri vermek zorundalar. Hep aynı, mahkeme uzun sürer, kimse uğraşmaz diye işi pişkinliğe vuruyorlar.

• Haggard1963 kullanıcısına yanıt
    bu tüketici mahkemesi nerelerde bulunuyor hangi belgeler lazım? biliyorsanız bilgilendirir misiniz?
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    İl-ilçelerde hükûmet konaklarında Thh birimi oluyor diye biliyorum. Belgeler konusunda bilgim yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.