Şimdi Ara

Kvk mı Teleservis mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, telefonum SONY Z2, ekranda sarar ma oldu sol tarafta küçük bir nokta. aynı zamanda sol kapak kopmuştu. izmir de kvk ya mı vereyim teleservise' mi? sizce hangisi iyidir

• elden vereceksen izmirde kvkya ver..
  • quote:

Orijinalden alıntı: y.e.c.

elden vereceksen izmirde kvkya ver..

hocam denizlide oturuyorum kargo ile izmir kvk ya gönderdim telefonu. benim telefon m4 aqua.. 2 gün önce gitti. neredeyse 1 buçuk gündür ne giriş yapıldı nede alındığına dair bana bilgi verdiler. sizin yorumunuz nedir ?
  • muratarkan kullanıcısına yanıt
    Ben telefonu gonderdim ellerine ulastiktan uc gun sonra giris yapildi. Bi kac gun bekleyin normaldir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikiside birbirinden ilgisiz sahtekar firmalardir.kvk ya verin

• quote:

Ben telefonu gonderdim ellerine ulastiktan uc gun sonra giris yapildi. Bi kac gun bekleyin normaldir.

sony müşteri hizmetlerini aradım onlarda öyle söyledi... olmazsa şikayet formu açar kvk ya ulaşırız dediler. bakalım görelim ne olacak . sizin cihaz kaç günde gidip geldi ?
  • teleservice 10 günde kayıt altına alıyor, gerisi Allah kerim, motorola atrix cihazımı 4-5 defa gönderdim ancak kabul ettiler, 7-8 ay sonra para iadesi alabildim
  • İkisi de aynı halt. Şansınız varsa yapıp gönderiyorlar. Yine de KVK daha sağlam gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratarkan

quote:

sony müşteri hizmetlerini aradım onlarda öyle söyledi... olmazsa şikayet formu açar kvk ya ulaşırız dediler. bakalım görelim ne olacak . sizin cihaz kaç günde gidip geldi ?

Benim tel 15 gunde geldi sadece ekran degisip gondermisler. Diger sorunlara bakmamislar jiroskop calismiyo isik sensoru xalismiyo felan bugun direk geri gonderdim bu sefer adana kvkya. Ankara kvk ekran degismis kasa degismis diger sikintulara bakmamis bile. Bakalim adana kvk ne yapacak..

• Kvk nokia zamanında da temiz çalışıyordu

• Ben de dün XA cihazimi kulaklik girisi,mikrofon,sim kart sıkışması sorunlarından Kartal KVK'ya vermiştim. Bugün kayıt girmişler.

Teleservice para istemişti utanmadan 300 lira ama inşallah bunlar demez.

• teleservisten uzak durun. bugün 48. gün ve hala yedek parça bekliyorlar. lenovo marka cep telefonu almam da aldırmam da. servis para iadesi veya değişim iletti hala cevap gelmemiş. lenovonun da teleservisinde köküne kibrit suyu. kafayı taktım ikisine de sosyal medyada nerde yakalarsam yazacağım bundan sonra. faturayı şirkete kestirdiğim için hakem heyetine gidemiyorum. pazartesi avukata vereceğim.
  • 1,5 sene önce yaşadığım bu sorunu KVK asla çözmedi 501 tl masraf çıkardı. bende tüketici hakları hakem heyetine başvurmadan istanbul teleservise yolladım onlarda ankaraya yolladılar. ankara telefonu 0 yapıp yolladı. izmir kvk bitmiş. eski kvk yok arkadaşlar artık...
  • Garantili cihaz aldim diye gezemeyeceginiz firmalar bunlar. Ekran icin sizden 300-400TL isteyecekler. Cozum Aliexpress...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.