Şimdi Ara

KVK HUAWEI SERVİS KADIKÖY ÇALİŞAN TELEFONU BOZDU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 27.01.2021 tarhinde KVK huawei servisine 2 yıldır kullanmakta olduğum honor 10 telefonunun bataryasini değitirmek için gittim. Telefonu alan arkadaş telefonu aldı inceledi tamam 1 saate ücret karşılığinda değişım yapariz dedi anlaştik. 1 saat sonra telefonu almaya geldiğim yapamadiklarini söyleyip teslim tutanağı imzalatmak istediler telefonu görmeden imzalamam dedim.Telefon kutudan çiktıgında bana anakartın hasar görduğünü ,ekrana görüntüsünün gelmediği söylendi. daha önce mudahale edilmemiş telefonumun , yetkisiz müdahale yapılmiş evraği düzenlenerek hatalarını bana yikmaya çalıştılar özelikle Mağaza Müdür yrd. Sinan YILDIZ olayi bana yıkmak için çok çaba sarfetti. karşılştığım gorüntu merdiven alti bir yere gelmis gibiydi. Telefonun saglam çalışir teslim ettiğimi , arizali teslim aldığımı ifade eden evrak istedim kabul etmediler, telefonu teslim almadim tüketici hakem heyetine başvurup sonuç kısmına nasil teslim ettiysem o şekilde teslim almak istiyorum yazdim. mağdur oldum aman dikkat edin. Halil SOYKAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soykanhalil -- 31 Ocak 2021; 23:38:42 >

• aynen çakallık yapmış ellerinde patlamış olabilir. Huawei tr ile de görüş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelişme var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei bugün aradi servis ile görüşüp bana döneceklerini söylediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: soykanhalil

Huawei bugün aradi servis ile görüşüp bana döneceklerini söylediler.

Eğer gerçekten çalışan telefonu bozdularsa peşini bırakma. Gelişmelerden haberdar et

• Çalişmasaydı zaten teslim evrağında yazarlardı tutunacak dalları yok, haberdar ederim.

• Huawei mahkeme kararını bile uygulamıyor, nasıl firma anlamış değilim. Servis teslim almadığım cihazı sisteme teslim edildi olarak girmişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.