Şimdi Ara

KVK' DAN KAZIK OTESI FIYAT IPHONE 5 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
4.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Devilsbutcher

hb de 2899 tl ye satıyor beyaz olanı siyah olan 3000 küsür lira yani şaşırmamak lazım gsm operatörlerine veya elektronik mağzalarına gelincede bence 2799 dan daha ucuz olmuyacak ama 4 ve 4S fiyatlarında düşüş olur şuan 1699 tl den giden 4S ler 1499 bandına inebilir 4 ler ise 1199 bandına kadar inebilir benim düşüncem. elinde 4 veya 4S olan bencede 5S yada 6 yı beklemeli diye düşünüyorum

valla yanlış hatırlamıyorsam saturnde 4s ile 4 ün fiyatları nerdeyse aynıydı

4 ün 8gb si bile 1665 tl den işlem görüyor

http://www.hepsiburada.com/liste/apple-iphone-4-8-gb-beyaz-/productDetails.aspx?productId=telcepiph48be&categoryId=371946&SKU=TELCEPIPH48BE

• İpadimden sonra iphone da almayi dusunuyorum, ancak 4s alacagim. O kadar param olsada iphone 5 almam ben sahsen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar alacaklar için söylüyorum Bugün Carrefour'da Galaxy s3 1499 TL. Almak isteyen kaçırmasın bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: striderofmiddleearth

Arkadas uzay aracı satıyolar sanki yav elin oğlu iphoneları yere atıp atıp test eder bizim almak için 50 kere düşünüp para toplaması lazım..

aynen hep aklımdadır bu

türkiyeden hiç drop test yok haklı olarak

hocam bu fiyatlarla kim drop test yapar bazı kişiler 36 taksitle iphone alıyorlar 3 sene boyunca taksit öde sanki araba

• quote:

Orijinalden alıntı: mydefne

İpadimden sonra iphone da almayi dusunuyorum, ancak 4s alacagim. O kadar param olsada iphone 5 almam ben sahsen.

ipad varken sizce iphone almak mantıklı mı ? Bilmem yani aynı cihazın tablet sürümü ipad zaten bana gerek yok gibi geliyor sizce??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devilsbutcher

quote:

Orijinalden alıntı: mydefne

İpadimden sonra iphone da almayi dusunuyorum, ancak 4s alacagim. O kadar param olsada iphone 5 almam ben sahsen.

ipad varken sizce iphone almak mantıklı mı ? Bilmem yani aynı cihazın tablet sürümü ipad zaten bana gerek yok gibi geliyor sizce??

Herkes bu konuda ayri fikirlere sahip, forumda da tartisildi defalarca. Benim gorusum, ipad laptopumun yerini aldi, Ama bir telefonun yerini alamiyor.

• O degilde alanlarda oluyor ne kadar soylensekte.Birde satmak istedikleri zaman şok oluyorlar faturanin resmini filan koyup onlarda milleti keklemeye calisiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alan varki satıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: King_Arthur

quote:

Orijinalden alıntı: extra1903

Çok çok abartı bir fiyat. Bir telefona 3000 lira vermek çok mantıksız. Hele abd'de en pahalısı 400 dolar olunca

849 $ + tax olmasın o?

699 $ + Eyalet vergisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.coskan

quote:

Orijinalden alıntı: King_Arthur

quote:

Orijinalden alıntı: extra1903

Çok çok abartı bir fiyat. Bir telefona 3000 lira vermek çok mantıksız. Hele abd'de en pahalısı 400 dolar olunca

849 $ + tax olmasın o?

699 $ + Eyalet vergisi

en pahalısı demiş yani 64 gb olan modeli

fiyatlar şöyle

16 GB 649 $ + tax (eyalete göre oranı değişir)
    32 GB 749 $ + tax
    64 GB 849 $ + tax
  • Gold da satışa çıktığı an bu fiyata yakın idi ve tez vakitte bitti.

• Resimlerin kaynak kodu bile apple'ın sitesinden olduğu bir ürünü satın bu fiyata satın almak maddi gücü yerinde olan birisi için bile kerizlik olur !
  • bu yaptıkları karaborsacılık değilde nedir?
  • Alan alır almayan almaz Apple bir tek KVK'ya göndermiyor sonuçta bu ürünü.

Daha ucuza bulabiliyorsanız ki bulursunuz oradan alırsınız.

KVK bende ki fiyatı bu demiş sadece..
  • Burada gene insaflı davranmışlar. Geçen gün mağazasında 3 199'du fiyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 4 ve 4S serinin en güzel telefonlarıydı bence. 5'in hakkı en fazla 1600 lira.
  • Genpa ve Brightstar getirmediği sürece fiyatlar bu civarda olur. KVK bile resmi distribütör değil ki ucuza satsın. Gold, Bimeks neyse KVK da aynı mantıkla getiriyor sonuçta.

• BU hafta çoğu kişinin haritada yerini gösteremiyeceği yerlere İphone 5 gönderilmeye başlanacakmış
    Oysa Bizim teknolojik ithalatdan anladığımız
    ezan okuyan saat
  • Almayın kardeşim, iphone 4 neyinize yetmiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SamsClient

Almayın kardeşim, iphone 4 neyinize yetmiyor?

4 deyip geçmeyin

fiyatını sağlam tutuyor kaç zamandır

8gb 1665 tl

http://www.hepsiburada.com/liste/apple-iphone-4-8-gb-beyaz-/productDetails.aspx?productId=telcepiph48be&categoryId=371946&SKU=TELCEPIPH48BE

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.