Şimdi Ara

Kuzey Kore'nin 'süper güvenli' işletim sistemi sadece bir linkle hacklenebiliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    birgün açın meclis tv vs bakın adamların bir kısmı uyuyor oy zamanı sadece oy veriyorlar
    benim kızdığım bu adamlar iş yapmak için orda millete hizmet etmek için hadi onları geçelim
    benim ne dediğimi tam anlamadan bile benim ciğerimi bileceksin oda güzelmiş
    yıllardır bizim belimizi büken sorunların peşine gitmeleri gerekirken ne iş yapıyorlar
    bakın günümüzde ekonomik savaşlar var üretmeyen ülkeler(yunanistan iyi bir örnek) ne oluyorlar diğer ülkelerin kuklası haline geliyor(adamlar avrupanın temeli helen kültürü ve hristiyan oldukları için borçların bir kısmını sildiler ) yunanistan=helen muz cumhuriyetidir
    rusyayı bile diz çökme noktasına getirdiler bu yöntem ile
    her gördüğüm kendimizin geliştiriği askeri teknoloji beni çok mutlu ediyor devamının daha iyi olması dileğiyle
    bugün bakın kullandığımız elektrik yarısı petrol-doğal gaz ile üretiliyor günlük kullandığımız araçlar telefonlar ve alt yapısı olsun ilaç sektörü tekel ürünleri yada yerli diye satılan ürünleri açıp içindeki parçaların sadece montaj kısmı yerli olması zaten yazılım sektörünü hiç saymıyorum zaten
    bizim bir an önce dışa bağımlılığımızı azaltmamız lazım
  • hector_1990 H kullanıcısına yanıt
    ben türkiyenin kukla yolunda ilerlediğini düşünmüyorum tam aksine şu an kuklalıktan çıkmaya çalışyor. tarihe biraz bak anlarsın demek istediğimi
  • CoreXXX kullanıcısına yanıt
    evet doğru kuklalıktan biraz çıktık ama görüyorsunuz ekonomik olarak nasıl oynuyorlar bize karşı
    zaten biraz tarihe bakılırsa kore savaşından sonra amerika ülkede at oynatıyordu şimdi daha azaldı sadece
    ama muz cumhuriyeti olamayalım yunanistan gibi oda iyidir
    gerçi içimizdeki bu kadar vatan hainine rağmen yine ülkemiz iyi halde
  • quote:

Orijinalden alıntı: hector_1990

evet doğru kuklalıktan biraz çıktık ama görüyorsunuz ekonomik olarak nasıl oynuyorlar bize karşı
    zaten biraz tarihe bakılırsa kore savaşından sonra amerika ülkede at oynatıyordu şimdi daha azaldı sadece
    ama muz cumhuriyeti olamayalım yunanistan gibi oda iyidir
    gerçi içimizdeki bu kadar vatan hainine rağmen yine ülkemiz iyi halde

aynı fikirdeyim. mükemmel değiliz ama bu konuda çabalanıyor. belki bi yüz yıl sonra daha iyi yerlere gelebilir ülkemiz. ama insanlar hemen olsun istiyor işte bu imkansız
    evet belirli konularda çabalar var onu görmemek imkansız
    en büyük sorunlarımızdan biri toplum olarak hoş görümüz birbirimize az ve kendimizi geliştirme konusunda çabalamıyoruz (tabi maddi imkanlar ve çalışma saatleri şartları bunlara engel )
    ülkemizin daha iyi günleri görmesi umuduyla iyi akşamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hector_1990

evet belirli konularda çabalar var onu görmemek imkansız
    en büyük sorunlarımızdan biri toplum olarak hoş görümüz birbirimize az ve kendimizi geliştirme konusunda çabalamıyoruz (tabi maddi imkanlar ve çalışma saatleri şartları bunlara engel )
    ülkemizin daha iyi günleri görmesi umuduyla iyi akşamlar

hoşgörümüz neredeyse tükendi buna bende çok üzülüyorum. trafikte ışık yüzünden bir insan öldürülürmü ya.

bence en büyük sorunumuz hiç bişey yapmayan insanların. birşeyler yapmak için bi işin ucundan tuttuğu zaman sürekli eleştilirmesi.
    adam uzay araştırmasına başlıyor örnek. eleştirmen vatandaşlar başlıyor. ya abd de böyle almanyada böyle avrupada şu şekil. ya bırakda adam yapsın be kardeşim. tamam gerideyiz ama hiçmi başlamayalım.
    aynen hocam birimize tahammül edemiyoruz birkaç saniye araba bekliyor kornalar başlıyor
    gerçi bunlar için cezalar lazım ama bu yöntem ile bile sonuç alınamıyor bir birimize saygı ve sevgiyi unutmuşuz
  • Türk atalarıyla kuzey kore yöneticilerini karşılaştırman acınası bir durum zaten Türk milleti sultanların kulu kölesiydi. sultanda astığım astık kestiğim kestik derdi adalet yargılama yoktu şu kadın benim diyen adamlardı. kemalizm beyninizi yıkamış.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    kıt zekalı asıl beyni yıkanan sensin aktroll... tapmaya devam et sen k**** efendi...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.