Şimdi Ara

Kuzey Güney (2011) | Kanal D (445. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.742
Cevap
43
Favori
294.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam herşeyden umudumu kesmiş ece yörencin bu bölümle itibaren iyice içine ettiğpini düşünürken beni kapak yapan bir bölümdü en azından bu bölümle yinede saçmalıkla rolsada iyi yazmış ece yörenç, Güneyin mal gibi ortalıkta kalması ile içimin yağları öyle bir eridi ki , hele banudan gelen o sağlam kapak , candan gelen sağlam kapak ve barışdan gelen ters kapak of anam

Fena bölüm değildi fakat güney sessiz kalmayacak zannediyorum, eğer ferhatı gerçekten öldürdüyse bunu ya barışa ya burağa yıkmaya çalışabilir diye düşünüyorum senaryonun gidişi ise bu yönde , Kuzey ile cemre sevişmeyecekler boşuna ümitlenmeyin eğer olcaksa bunu son bölümlere saklarlar, Simay ise dizinin sonunda hapse girip sinir katsayımıda iyice yükselticekler sanırsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkdexterness -- 11 Nisan 2013; 1:46:12 >
  • Dizinin Sonuna Geldik.Beklenen Son.Güney Yıkılır Herşeyini Kaybeder Ve Hapse Düşer.. Cemre-Kuzey Evlenir.. Gerisi Zaten Koca Bi FİGÜRAN Ordusu.

Yanlız Ben Böyle Bitmesini İstemiyorum!
    Neden??
    1-Güneyi Seviyorum
    2-Cemreden iki Kardeş Arasna Girdiği İçin Nefret Ediyorum

Biri Cevaplayabilirmi??
    * Güneyin şirkette Hiçmi Hissesi Payı Yoktu..??
    * Daha Düne Kadar Binbir Oyunla Cemre-Kuzeyin Arasını Bozmaya Calısan Zeynepe Ne Olduda Bu U Dönüş?
  • Bade İşcil oyunculuğu bırakabilirmiş
    İşadamı Malkoç Sualp ile bir ay önce tanışıp evlilik kararı alan “Kuzey Güney”in Banu’su Bade İşcil, şaşırtmaya devam ediyor

Sualp’le dün Nişantaşı’nda el ele dolaşan ve 31 Mayıs’taki nikâhın heyecanını yaşayan 30 yaşındaki İşcil, kendisinden 15 yaş büyük Sualp ile evlendikten sonra oyunculuğu bırakabileceğini açıkladı.
    “Çok mutluyum. İşte yanımda sevgilim” diyen İşcil, “Bu ani kararın nedeni hamilelik mi?” sorusuna “Hamile değilim” yanıtını verdi. “Evlendikten sonra oyunculuğu bırakır mısınız?” sorusuna ise İşcil, “Olabilir. Oyunculuğu bırakabilirim”dedi.
  • son 10 bolume girdi dizi bence bu son bolumlerde guney her zamanki gibi elinden gelen her turlu alcakligi yapacaktir ama sonucta mutlu son olacak diye bekliyorum kuzey cemre ile baris venus ile burak zeynep ile yollarina devam eder simay cezaevine bence girmez baris dogru yolu bulup onu affeder vs can ile banu ne olur onu bilemem ve gecen sami beyi katildigi bir programda izledim finalde birisi olebilir gibi bir seyin lafi gecti ki bu bence guney olur olduren kim olur orasini bilemiyorum ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güneyi Sinaner topluluğundan daha çok seviyorum. İnş çok güzel bi kurnazlıkla EZEL tadında bi tokat atar.

GüneyiSinanerler bitirmemeli Güney dediğim gibi bi tokat atıp yükselmeli. Bileti Kuzey tarafından kesilmeli bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony John Soprano -- 11 Nisan 2013; 11:25:22 >
  • güneyin makarada hissesi yok mu şirkette hissesi yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensation +

Güneyi Sinaner topluluğundan daha çok seviyorum. İnş çok güzel bi kurnazlıkla EZEL tadında bi tokat atar.

GüneyiSinanerler bitirmemeli Güney dediğim gibi bi tokat atıp yükselmeli. Bileti Kuzey tarafından kesilmeli bence.

+11111

güney sağlam bi tokatlamalı o matureyi ve barış ve banu şımarığını
  • dızıde bu gunlerı gorduk yaa artık ne desem bos..ben hayatımda boyle kapak gormedım..multı kapak yedı..samar oglanı gorse bu durumu o bıle uzulurdu
  • Bırakın ya güney hıyarına az bile. Acımadan kendi kardeşine neler yapıyor. İt gibi kapı önüne koyulmayı haketmişti. Barışın da öyle kuzu kuzu konuşmasından belliydi bi dümen yapacağı. Odaya giderlerken dedim bu venüsle birşeyler çevirmiştir kesin, şimdi görecez diye.
  • puşt karakterini çok iyi oynuyor adam, herkesin roller biraz biraz sırıtıyor ama güneyde cuk oturuyor, helal olsun valla, bu arada dizinin sonunda ölecek olan kuzey, gerçek hikayede falan bu şekilde diye duydum, zaten kıvanç tatlıtuğ un da pek mutlu sonla biten dizisi yok, bunda da ya bu ya cemre ölür, ayrıca mutlu sonla bitirmek dizinin hatırlanırlığını biraz azaltıyor, kötü son her zaman daha kalıcı bir iz bırakır ve güney in ölmesi hiç de kötü bir son değil
  • Oha, Güney resmen kombo yedi. Banu'dan, Barış'tan, Burak'tan, Can'dan. Ama iyi oldu içimin yağları eridi. Dizi başa dönüp her şey ortaya çıkmalı. Güney'in kazayı yaptığı ve Ferhat'ı öldürdüğü falan. Tabi bunlardan önce biraz daha tutmalılar bu adamı ve bileti Kuzey kesmeli. Ondan sonra Barış'ın Kuzey'i sepetlemek gibi bir fikri olmadığı hâlde bunu o istemiş gibi Kuzey'i sürgün ettirdiğini Kuzey öğrenmeli ve bunun gerçek sebebi (Güney'in Cemre ile yeniden başlama hayali) ortaya çıkmalı. Ondan sonra Kuzey buna sağlam bi meydan dayağı çekmeli herkesin önünde. Bütün pisliklerini döksünler. Annesi bile ondan utansın. Tabi Güney ölmemeli, ömrünü hapse girip o şekilde devam etmeli. Hatta aradan yıllar sonra (saçları ağarmış şekilde) hapisten çıkıp sokakta dilencilik ve mendil satarak beş parasız bir insan olduğunu göstermeliler. Kuzey de çoluk çocuğa karışıp mutlu bir aile hayatı sürsün. Handan yaptıklarından ötürü pişman olsun ama artık onun için kimse kılını kıpırdatmasın. Kimsesiz olarak hayatını sakin ve fakir bir şekilde sürdürsün.
  • Maşşallah
  • Banu Güney'e, "Fiyatını kendin belirledin.Hesabımdan çektiğin her kuruşu sineye çekiyorum.Sırf ki hayatımdan çek git diye" dedi ya, Güney'in yüzüne tükürse bu kadar ağır olmazdı yani...
  • Dün izlemedim bilerekten, keşke izleseymişim neler olmuş öyle.

Netten izleyeyim bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elzemsin

Banu Güney'e, "Fiyatını kendin belirledin.Hesabımdan çektiğin her kuruşu sineye çekiyorum.Sırf ki hayatımdan çek git diye" dedi ya, Güney'in yüzüne tükürse bu kadar ağır olmazdı yani...

hocam sen kız mısın ?
  • güney totosunu gördü ya 68 bolum çektiğim işkence bi anda bitiverdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: the right hand of evil

Dün izlemedim bilerekten, keşke izleseymişim neler olmuş öyle.

Netten izleyeyim bari.

İzlemediysen niye gelip bunca spoilerı yedin ki... Öyle zevki mi kalır bölümün
  • quote:

Orijinalden alıntı: elzemsin

Banu Güney'e, "Fiyatını kendin belirledin.Hesabımdan çektiğin her kuruşu sineye çekiyorum.Sırf ki hayatımdan çek git diye" dedi ya, Güney'in yüzüne tükürse bu kadar ağır olmazdı yani...

Hala seviyorum diyor ya bide
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

quote:

Orijinalden alıntı: the right hand of evil

Dün izlemedim bilerekten, keşke izleseymişim neler olmuş öyle.

Netten izleyeyim bari.

İzlemediysen niye gelip bunca spoilerı yedin ki... Öyle zevki mi kalır bölümün

Geçen haftaki bölüm çok kötüydü bu haftada öyledir dedim izlemedim, bari yorumlara bakayım derken
    bu sefer de merak ettim izledim.Bu da benim şansıma demek ki bu hafta bakmayayım dedim bir dünya
    olay olmuş.Biraz tadı kaçtı tabii ki ama napalım artık bu seferlik böyle oldu.
  • Sen de haklısın, adamı maymun ediyolar. Bi hafta çöp , diğer hafta idare eder, arada bir de bomba
  • 
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.