Şimdi Ara

Kuzey Güney (2011) | Kanal D (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.742
Cevap
43
Favori
294.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende başından beri diziyi takip ediyorum ama;

Kuzey'in annesine bu kadar ters davranması senaryo mantığına tam oturmuyo bence.İçeri girmesinden onları sorumlu tuttuğundan olabilir ama annesine tokat attığı için babasına yumruk atan Kuzey şimdi annesine yabancı biri kadar değer vermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensation +

O sahneler efsane ya adamın ağzına yakışıyor küfür . Bide Ezelden Kerpeten Ali(Barış Falay) ve Tabi ki Behzat Reyiz

Behzat reyiz adamdır aga onun yeri ayrı
  • Bu adamın olduğu diziler de tutuyor abi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

Bende başından beri diziyi takip ediyorum ama;

Kuzey'in annesine bu kadar ters davranması senaryo mantığına tam oturmuyo bence.İçeri girmesinden onları sorumlu tuttuğundan olabilir ama annesine tokat attığı için babasına yumruk atan Kuzey şimdi annesine yabancı biri kadar değer vermiyor.

Çünkü annesi olacak kadın hep Güney'in tarafını tutuyor ve Kuzey bunun farkında.
  • Bu handan hanım şizofren heralde garip mimikleri var
  • Bu saz olayıda ne olacak acaba Gülten bacı batırdı
  • Sunday Man
  • ali avuçladı cemreyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: byozyky

ali avuçladı cemreyi

• quote:

Orijinalden alıntı: JDaniels

quote:

Orijinalden alıntı: byozyky

ali avuçladı cemreyi

altınlarıda alıcak kaçıcak öyle olursa samiden kızın amcasıyla babasına birer tokat bekliyorum

• Cemre'yi şimdi tebrik ettim
  • baydı artık düğün evlilik olayı
  • Simay damarıma basmaya başladı sürt*k k*şar lanet sinsi.Cemreye küfürleri saymaya başladım ki Güney'i g*t etti o sahnede.
  • diziyi izlemiyorum ve şu an hiç eksikliğini de hissetmiyorum... ama ilk 10 bölümde nasıl da beklerdim gelecek haftayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

diziyi izlemiyorum ve şu an hiç eksikliğini de hissetmiyorum... ama ilk 10 bölümde nasıl da beklerdim gelecek haftayı.

bende şimdi bıraktım yarıda kapadım bölümü . benden bu kadar
  • Banu'nun sivilce ekrandan çıkacak.
  • Everest tepesi dedi sivilceye
  • Kadınların birbirine laf soktuğu bir bölüm oldu
  • Hüsük adamsın.Dizi aşk dizisine tamamen dönmüştür beyler kimse umutlanmasın düzelir diye ben söyleyeyim her eylemin altından yol aşka çıkıyor dizide.Keşke Ali gibi kardeşim olsa Kuzey karakterine kardeşine böyle davranmak yakışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mob Associate -- 18 Ocak 2012; 23:03:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhammY*

Cemre Kuzey'e itiraf edemediği duygularıyla baş başa kaldıkça, Kuzey kalbinde daha çok büyür. Cemre'nin Kuzey'e karşı hislerini fark eden Güney ise bu durumdan farklı bir şekilde etkilenir. Cemre'nin sevgisini ve ilgisini kaybettiğini fark etmek, Güney'i Cemre'ye bir adım daha yaklaştırır. Gecenin sonunda Cemre, Güney'e hiç tahmin etmediği bir ders verirken, bu ana şahit olan Simay'ın da eline büyük bir koz geçer.
    Öte yandan Cemre'nin de Kuzey'in düğünü için Mersin'e gittiğini öğrenen Banu, bu durumun kendisinden bilerek saklandığını fark eder. Cemre, yeniden Banu'nun gündemindeki yerini alır. Cemre'yle Banu arasındaki soğuk rüzgarlar artık daha şiddetli esmektedir. Öte yandan İstanbul'da "makara" işiyle ilgili önemli bağlantılar kurulur. Güney ve Banu'nun kurdukları şirket beklenenden çok daha hızlı bir şekilde büyümeye devam eder.
    Her geçen gün Kuzey'e ve ailesine karşı daha çok güçlenen Simay, sonunda Zeynep'in karşısına çıkar. Diğer taraftan Simay, Güney'le Banu arasındaki ilişkide de tarafını seçmek zorunda kalır. Simay'ın bu tercihi hiç beklenmedik olayların başlamasına neden olur. Banu'nun hamleleriyle, Kuzey ve Zeynep birbirlerinden uzakta geçen günlerden sonra ilk kez yan yana gelecektir.

Söylediğinizin aynısı çıktı dizi aşk ihtiras entrikalarla dolu bir dizi oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.