Şimdi Ara

Kuzey Avrupa Sineması Film Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konusu fark etmez arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angry Toad -- 8 Aralık 2018; 15:23:11 >

• Död snö
    Fritt vilt
  • jagten i öneririm. Ingmar Bergman filmlerinden başlamak lazım diye düşünüyorum iskandinav sinemasına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhatC.

jagten i öneririm. Ingmar Bergman filmlerinden başlamak lazım diye düşünüyorum iskandinav sinemasına.
    Jagten muhteşemdi. Tesekkur ederim yonetmenin diger filmlerine de bakacağım. Tam aradığım tarzdaydi aslinda jagten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Låt den rätte komma in
  • psikolik filmlerden belçika yapımı benx ve estonya yapımı klass filmi aklıma geldi tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasko1912

psikolik filmlerden belçika yapımı benx ve estonya yapımı klass filmi aklıma geldi tavsiye ederim
    Klass'ı izlemiştim güzeldi diğerine de bakayım teşekkür ederim.
  • Fasandræberne (2014)
    Sülün Katilleri

Yönetmen: Mikkel Nørgaard
    Ülke: Danimarka
    Tür: Suç, Gerilim
    IMDB: 7,1
    Vizyon Tarihi: 2 Ekim 2014
    Süre: 119 Dakika

Bir lisede, ikiz kardeşler cinayetini işleyen katil hedef saptırmaya çalışmaktadır. Üst sınıftan bir grup gencin üzerine bu suçu atmaya haince çalışırken, işler düşündüğü kadar kolay olmaz. Başladığı yere geri dönen adi katil için yeni bir plan lazımdır. Danimarka yapımı bir cinayet filmi olan The Absent One, film kritik platformlarından yüksek puanlar alarak göze çarpmayı başarmıştır.
  • Hodejegerne (2011)
    Kafa Avcıları

Yönetmen: Morten Tyldum
    Ülke: Norveç, Almanya
    Tür: Suç, Gerilim
    IMDB: 7,6
    Vizyon Tarihi: 4 Ağustos 2011
    Süre: 100 Dakika
    Nam-ı Diğer: Headhunters, The Headhunters
    Ödüller: 2 ödül ve 6 adaylık

Roger istediği her şeye sahip gibidir; fakat olması gerekenden daha büyük bir lüks içinde yaşamaktadır. Bunu devam ettirebilmek için ikinci iş olarak sanat eseri hırsızlığı yapmaktadır. Bir galeri açılışında tanıştığı Clas, bir iş için aradığı mükemmel aday olmanın yanı sıra çok değerli bir tablonun da sahibidir. Roger fırsatı hemen değerlendirmek ister ve en büyük vurgununu planlamaya başlar.
  • Thelma, The Other Side of Hope. Bu ikisini kesinlikle izlemelisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kraftidioten
  • Oslo 31 Ağustos - 2011
  • Şu an bazı cinemaximum salonlarında “Border” adlı bir kuzey avrupa filmi var. Tavsiye ederim

• Hayır çok güzide, sembolizm içeren filmler var lakin altyazı falan bulmak büyük problem.

The Bothersome Man öneririm şiddetle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rick dangerous -- 14 Haziran 2019; 7:42:57 >
  • Hævnen
    En man som heter Ove
    The Square
    Kongen av Bastøy
    Tuntematon sotilas
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.