Şimdi Ara

Kuzenlerimle Hiç Muhabbetim Yok(Bu Günde Benim Adıma Utanın)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sosyal medyada arkadaşlarım kuzenleriyle çok samimi fotoğraf atıyorlar her haftasonu beraberler vs. ben kendi kuzenlerimle hiç bir muhabbetim yok whatsapptan bile bir merhaba yazmak gelmiyor içimden hani rehberinizde olur ama ne silebilirsiniz nede konuşabilir aynı o durumdayım bi hukukumuz yok yani

Farklı şehirde büyüdüğüm için 2 senede bir bayramdan bayrama gidersek bir napıyosun teyzeoğlu/kızı amcaoğlu/kızı halaoğlu/kızı vb
    iyiyim sen nasılsın bende iyiyim hepsi bu aramızda geçen muhabbetin, bazıları kanka oluyor kuzenleriyle yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor kızlı erkekli takılıyolar felan ben kızlarla muhabbetim hiç yok erkeklerlede merhaba anca işte

Hatta geçen aylarda cenaze için bir gittik, amcamın kızlarının adını unutmuşum amcamın kızları geldi babamın elini öptüler bende yanındayım koltukta bende eğilerek sessizce adı neydi diye sordum babamda gayri ihtiyari yüksek sesli şekilde parmağıyla göstererek bu amcanın kızı dedi herkesin içinde, bende baba onu sormamıştım adı ne diye somuştum rezil ettin dedim, babamda yine şaşırarak küçük kardeşinin adını söyledi, amcakızıda odada bütün bunlar olurken yanımızda, amcakızıda yanlışı düzeltmek için babama karşı amca o kardeşimin adı benim adım şu dedi iyice rezil oldum o an yerin dibine girmek istedim yani

Sizce normalmidir bu kadarı sizin yorumunuz nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Madame Bovary -- 26 Nisan 2017; 0:0:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de böyleyim. Tabi kuzenlerimin isimlerini bilirim de pek iplemem hiçbirini. Hepsi işsiz tipler.Bence bunda utanılacak bir şey yok kardeşim. Bir de babana bir daha akrabalar arasında soru sorma lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: MANGUTAY

Ben de böyleyim. Tabi kuzenlerimin isimlerini bilirim de pek iplemem hiçbirini. Hepsi işsiz tipler.Bence bunda utanılacak bir şey yok kardeşim. Bir de babana bir daha akrabalar arasında soru sorma lütfen

Yerin dibine girdim hocam babam telefonla konuşurken bile kavga ediyormuş gibi son ses bağırıyor 50 kere uyarmama rağmen baba telefonda niye bağırıyorsun bağırarak anlatınca karşı taraf daha iyi anlamıyor diyorum ama adam böyle gelmiş böyle gidiyor bir misafirlikte felan oluyoruz telefonu çalıyor kavga edermişcesine veryansın ederek bağırarak konuşuyor o sırada ben utanıyorum millet bıyık altından gülüyor felan

• Bu utanma dozu fazla geldi, doktora gitmeliyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine sizin iyi bizim tüm akrabalar küs

• quote:

Orijinalden alıntı: arifomer

Yine sizin iyi bizim tüm akrabalar küs

Allahtan bazen akrabalardan uzaktayız diyorum yakında olsak bizde küs olurduk diye tahmin ediyorum maddi sebepler yüzünden

• Ne kadar az insan o kadar mutlu hayat

• Benım de oyle , ıyı anlastıgımız beraber takıldıgım gunler yaklasık 10 yıl once falandır.Sımdı hıcbırının numarası yok,bayramdan bayrama belkı gorurum ayrı sehırdeler cunku,gormesem de pek umrumda degıl zaten kucukluktekı gıbı degıl bazı seyler.

• Bende çoğunun numarası bile yok

• Rehberimde kayıtlı derken 1 2 tanesi kayıtlı diğerleri yok

• de ayrı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.