Şimdi Ara

Kuzenime araç alıcaz 55.000-60.000 TL yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En fazla limitimiz 60.000 lira dizel benzinli fark etmez otomatik vites zorunluluğu yok. Tavsiyelerinizi bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de bunu diyorum iste. Geçen sene de bu fiyatlara araba alınmaz fiyatlar düşecek deniyordu, yazın da alınmaz düşecek deniyordu. Alanlar bindi arabasına geziyor. Almayanların elindeki para pul oldu yaya kaldılar.

Dedikleriniz için alelade bir ötv indirimi yetmez. Geçen seneki indirim fiyatların yükselmesinin önüne geçti mi?

Sağlam bir vergi indirimi, hatta ötv nin tamamen kaldırılmalı dediginiz gibi fiyatların 2 3 kat aşağı inmesi için. Hatta ekonomi de müthiş bir iyileşme gerek 1 milyon üstü araç satısı için. Dövizler bu haldeyken hayal.

Ben unutabilirim 6 ay sonra, siz alıntılayın mesajı. 2 3 kat aşağı inmesine gerek yok fiyatların. Bugün 60 bin liraya satılan 2013 model 1.2 jump i20 45 bin liraya indi diyin. Hatta 6 ay önce de 60 bindi bugün de 60 bin diyin o bile kafi.
    Araba lazımsa ne yapsınlar?

Kaç zamandır bu paralara araba alınmaz, o para 10 yaşında b segment hurdaya verilmez yorumları yapılıyor. Ama araba ihtiyaç, konfor, rahatlık, zevk, zaman bir çok unsuru karşılıyor.

Arabam olmasa 12 dakikada gittigim işime çift vasıta 40 dakikada ulaşabiliyorum. Dolmuşlarda otobüslerde çektiğim çile, duraklara yürüdüğüm yol, soğukta, sıcakta, yağmurda karda bekledigim zaman benden gidiyor. Bi cikayim, gezeyim, şu ihtiyacım var gidip alayim desen mümkün olmuyor. Çok acil bir işin çıksa keşke araba olsaydı diyorsun.

Üstüne araba piyasası inanılmaz bir halde. Geçen sene de 6 ay önce de o araba o para etmez deniyordu bugün de deniyor. Geçen sene cebinde atiyorum 40 bin lira para olmasına rağmen bunu dusunup de araba almayan birisi bugun 60 bin liraya o arabayı alamıyor. Deseydi ki parayı faize koyayım ya da döviz veya altın alayim, ileride alirim arabayı, o para araba piyasasının artışı karşısında eriyecekti.

O yüzden ihtiyaç varsa, para da varsa, almaya yürütmeye yetecek güç varsa beklemeyip almak lazım.
  • Symbol clio punto aklıma şimdilik bunlar geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bütün b segment araçlara bak 7-11 yaş aralığı kasaları benzinli düşük km / dizel yüksek km seç istediğini...

Genç model bakıyorsan Sandero 1.0 Ambiance bak fiyatları diğer araçlardan daha ucuzdu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Clio 3 Opel astra bir de Toyota yaris eski kasalar var bu fiyatlara, pazartesi clio 3 2009 model bakıcam eğer iyiyse alıcam bende hocam. Bu fiyatlara temiz anca bu arabalar var.

• bende bu fiyat aralığında araba bakıyorum. i20, corsa, fiesta düşündüklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sml_akyz

Clio 3 Opel astra bir de Toyota yaris eski kasalar var bu fiyatlara, pazartesi clio 3 2009 model bakıcam eğer iyiyse alıcam bende hocam. Bu fiyatlara temiz anca bu arabalar var.
    Bende symbol var satayim sana 2013

• 2013 1.2 73 binde beyaz renk joy paket lpg li lastikler yeni

• Bu fiyatlar ile halen araç almayı düşünenler var.Bu 2.el hurdalarına dünya para isteyen çakallara prim verirseniz yakında 50 bin tl ye size el arabası satacaklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Araba lazımsa ne yapsınlar?

Kaç zamandır bu paralara araba alınmaz, o para 10 yaşında b segment hurdaya verilmez yorumları yapılıyor. Ama araba ihtiyaç, konfor, rahatlık, zevk, zaman bir çok unsuru karşılıyor.

Arabam olmasa 12 dakikada gittigim işime çift vasıta 40 dakikada ulaşabiliyorum. Dolmuşlarda otobüslerde çektiğim çile, duraklara yürüdüğüm yol, soğukta, sıcakta, yağmurda karda bekledigim zaman benden gidiyor. Bi cikayim, gezeyim, şu ihtiyacım var gidip alayim desen mümkün olmuyor. Çok acil bir işin çıksa keşke araba olsaydı diyorsun.

Üstüne araba piyasası inanılmaz bir halde. Geçen sene de 6 ay önce de o araba o para etmez deniyordu bugün de deniyor. Geçen sene cebinde atiyorum 40 bin lira para olmasına rağmen bunu dusunup de araba almayan birisi bugun 60 bin liraya o arabayı alamıyor. Deseydi ki parayı faize koyayım ya da döviz veya altın alayim, ileride alirim arabayı, o para araba piyasasının artışı karşısında eriyecekti.

O yüzden ihtiyaç varsa, para da varsa, almaya yürütmeye yetecek güç varsa beklemeyip almak lazım.

• bbqhe B kullanıcısına yanıt
    Araba fiyatları şuan zirvede.Dünyada bizim araba fiyatlarının eşi benzeri yok.Çok yakında hükümet ötv indirimine gidecek.Sıfır araçlar ucuzlayınca yılda 1 milyon adetin üzerine sıfır araç satışı olunca.2.Ele talep çok düşecek ve o uçuk fiyatlardan eser kalmayacak.Mevcut fiyatların 2 belki 3 katı altına eski araçlar zor satılır hale gelecek.Şu uçuk fiyatlarla araç alan kaybeder.

6 Ay-8 Ay sonra beni alıntılayın.
    Ben de bunu diyorum iste. Geçen sene de bu fiyatlara araba alınmaz fiyatlar düşecek deniyordu, yazın da alınmaz düşecek deniyordu. Alanlar bindi arabasına geziyor. Almayanların elindeki para pul oldu yaya kaldılar.

Dedikleriniz için alelade bir ötv indirimi yetmez. Geçen seneki indirim fiyatların yükselmesinin önüne geçti mi?

Sağlam bir vergi indirimi, hatta ötv nin tamamen kaldırılmalı dediginiz gibi fiyatların 2 3 kat aşağı inmesi için. Hatta ekonomi de müthiş bir iyileşme gerek 1 milyon üstü araç satısı için. Dövizler bu haldeyken hayal.

Ben unutabilirim 6 ay sonra, siz alıntılayın mesajı. 2 3 kat aşağı inmesine gerek yok fiyatların. Bugün 60 bin liraya satılan 2013 model 1.2 jump i20 45 bin liraya indi diyin. Hatta 6 ay önce de 60 bindi bugün de 60 bin diyin o bile kafi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cesur_0342

Bende symbol var satayim sana 2013

Alıntıları Göster
    Hocam sedan düşünmüyorum şuanlık, belki 4-5 sene sonra, o zaman Bile symbol düşünmem herhalde. 2017 modeli sordüm şirket aracı. Aracı 3 bilemedin 4 kişi sürüyordu. Soğudum araçtan

• sml_akyz S kullanıcısına yanıt
    Peki insallah temiz birsey alirsiniz

• Laguna III’e yöneldik dizel ne dersiniz.

• 2013 model dizel aveo ltz donanım sedan veya hb.

• Micra veya Yaris'de bakabilirsiniz.
    Eski model kabul diyorsanız kesinlikle W202 kasa C serisi Mercedes'lere bakın.
    Bu paralara 250k civarı temiz C200 Komp. bulabilirsiniz.
    Bugün forumda gezerken birden böyle bir konuşma yaşadığım aklıma geldi. Dönüp bir bakayım dedim. 6 ay sonra alıntılayın beni demişsiniz, 6 ay olmadı daha ama mevcut Euro kuruyla 1 ay sonra araç fiyatlarının nereye gideceğini tahmin etmek zor değildir herhalde. Demişim ki fiyatların inmesine bile gerek yok, arabaların fiyatı bugünle aynı kalsın o bile kafi.

O günlerde bu paralar yüksek, araç alınmaz, yakında 2 kat 3 kat aşağı düşecek fikrinize uyan olduysa başını taşlara vuruyordur herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbqhe

Bugün forumda gezerken birden böyle bir konuşma yaşadığım aklıma geldi. Dönüp bir bakayım dedim. 6 ay sonra alıntılayın beni demişsiniz, 6 ay olmadı daha ama mevcut Euro kuruyla 1 ay sonra araç fiyatlarının nereye gideceğini tahmin etmek zor değildir herhalde. Demişim ki fiyatların inmesine bile gerek yok, arabaların fiyatı bugünle aynı kalsın o bile kafi.

O günlerde bu paralar yüksek, araç alınmaz, yakında 2 kat 3 kat aşağı düşecek fikrinize uyan olduysa başını taşlara vuruyordur herhalde.
    daha var
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

daha var

Alıntıları Göster
    Ne diyeyim, öyle olsun.

1 ay var 6 ay olmasına, 1 ay sonra kur farkından gelen zamlar eklenince bir daha alıntılarım. :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.