Şimdi Ara

Kuzenim otistik yardım:(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün bize geldi ailesi şehirdıısına gidiyor , 26yasında.
    Odam çatıda ben odadayım geldi yanıma uzanıyorum. Ablajım naber(aynen bu sekil) bişey yok odamdan çıkarmısın dedim. Basladı bagırmaya ne dedi hatırlamıyorum sesi de boğuk çıkıyor o yüzden. Tuttum kolundan in lan aşağı diye indirdm merdivenden. Oturdu oraya ağlıyor sus dedim millet duycak. Çok sinirlendim öyle sıktım ki kafasını çığlık attı. Babam geldi götürdü onu parka. Aksam 9da geldi çıktı odama yine ablajım naber dedi. Ben böyle kuzen istemiyorum yaaa istemiyorum kardeşlerim kime dert yanayım bilmiyorum ki . Off ya odamda banyo yapacak indirdi camı ya bi insan camı nasıl kırabilir bi açıklayın hele. Aynayı indirdi yere. Geçen ay oldu bu olay. Bıktım ya. Gram sevgi duymuyorum hala geliyor.

Geçen gün ekmek arası döner aldım oturduk masads yiyoruz. Kolayı döktü üstüme. İstiyerek olmadı anladım da o sinirle aldım dönerini fırlattım yüzüne. Başladı ağlamaya. Kalktım masadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rovingox -- 13 Ağustos 2015; 0:03:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beni seven bu mesaja artı versin.Edit: Ne kadar seviliyormusum yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mazzey -- 14 Ağustos 2015; 5:27:37 >
  • Surekli ablajim naber demesinin disinda baska tekrarlari da olabilir. Onlarin genel ozelliklerindendir duyduklari bir seyleri tekrarlamalari. Anlami olsun veya olmasin. Tekrarlama sinyali beynine gittigi icindir cogu zaman. Ellerini sallayabilir, kendisini sallayabilir. Belli duzene aliskindirlar aslinda. Yeni bir yer onlar icin cok zor olabilir. Evde cok karışık sesler olmasin hic sevmezler. İnatlasmamaya calis. Yonergeler vererek iletisim kurmaya calis gecsin yanina otursun bir sey olmaz ki. İyiyim sen ? De cevabini bekle sevgi goster yav nolacak onun eelinde degil ki bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: mazzey

Çocuk gelir gelmez niye kovuyorsun ki.Yalnız kalma isteği otistiklerde görülür bu durumda kuzenin değil sen otistiksin.

Yaw kardeşim babam bile izin alarak odama girer. Birden bire odaya girmek nedir ? Düşününce kücük yasanınca büyük bi olay.

• quote:

Çocuk gelir gelmez niye kovuyorsun ki.Yalnız kalma isteği otistiklerde görülür bu durumda kuzenin değil sen otistiksin.

Efsane
  • Benim kardeşim otistik hiç dert yanmıyorum.Sen gelmişsin kuzenim otistik diyorsun.
    Bir sorun varsa düzeltilir,sorunun üzerine gidilmez.

• quote:

"" kuzenin değil sen otistiksin.""

Bu kisim baya dogru gibi. Arkadasin rahatsizliklari var anlasilan. Engelli birine bunlari yapmissa ciddi ciddi... Neyse csb buyuk ihtimal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstüne yanlışlıkla kola döktü diye döneri suratına mı fırlattın? CSB
  • ana fikir "ben kızım" + csb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Trump -- 13 Ağustos 2015; 0:22:15 >
  • ....
  • Otistik olması ona bağırabileceğin anlamına gelmez. Evet oda özel bir yer izin almadan girilmez hakkı yok ama senin de ona bağırmaya hakkın yok. Mesela sen arkadaş çevrenle iyisindir belki bi sevgilin vardır bunlar senin için normaldir basittir ama onun için zor olabilir. Bir arkadaşının olması onun için belki çok büyük bir başarıdır. Sen insanlığından ödün verme kardeşim. Onun yerinde sende olabilirdin. Ne olursa olsun yaradılanı sev yaradandan ötürü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şeyh-i Ekber İBN-İ ARABİ

Benim kardeşim otistik hiç dert yanmıyorum.Sen gelmişsin kuzenim otistik diyorsun.
    Bir sorun varsa düzeltilir,sorunun üzerine gidilmez.

Doğru hocam +1.Ama sorun üzerine giderek çözülür dikkat

• Michael Scofield. kullanıcısına yanıt
    DOStum otistiklerde o durum biraz farklı.Sorunun üzerine gidersen daha fazla sorun ortaya çıkarmış olursun

• İsrafsin. Yedigin yemekten soludugun havaya kadar. Allah kurtarsin..aynı durumda sende olabilirdin..

• burada otistik olan sensin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şeyh-i Ekber İBN-İ ARABİ

DOStum otistiklerde o durum biraz farklı.Sorunun üzerine gidersen daha fazla sorun ortaya çıkarmış olursun

O konu doğrudur hocam genel kullanımı anlamında dedim

• Hort

• Edep, yahu!
  • Hadi canım ben bu csb diğer konu gerçek sanmıştım.

Bende otistiğim sanırım.

• quote:

Imzanin hakkini veriyorsun coni

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.