Şimdi Ara

Kuzenim Kanser Yol Gösterin Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
47
Cevap
1
Favori
12.178
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> Kuzenim Kanser Yol Gösterin Lütfen
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    101 Mesaj
    Kuzenim 1 hafta önce hayatını kaybetti. Allah mekanını cennet eyler inşAllah. Bir dua okursanız çok makbule geçer. Hepinize ilgi ve bilgileriniz için teşekkürler iyi ki varsınız.

Orijinalden alıntı: muhammet.dmr

Kuzenim 1 hafta önce hayatını kaybetti. Allah mekanını cennet eyler inşAllah. Bir dua okursanız çok makbule geçer. Hepinize ilgi ve bilgileriniz için teşekkürler iyi ki varsınız.
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olur insallah.Allah size sabır versin,bi ümit girdim konuya ama iyi haber değilmiş çok üzüldüm gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

2005 Laguna 2 faz 1 1.6 16V privilege+beyaz+brc lpg
  • Teğmen
    101 Mesaj
    Eyvallah kardeşim sağolasın.
    |
    |
    Kanserle ilgili şu yazıya bir göz atabilirsin;
    http://www.teknocells.com/kanseri-yillar-once-ongormek-artik-mumkun/
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Rodimus01

Kardeşim merhaba, öncelikle geçmiş olsun, rabbim şifa versin.
    Bende teyzemi bu illet rahatsizliktan kaybettim. Onda geç kalınmıştı ve hastalıgın 3. evresiydi, ailemizde hastane fobisi var geçmişte yaşanmış kötü şeylerden ötürü. Karnı şişmeye başlamıştı ve kocaman olmuştu sanki hamile gibi.
    Artık rahat edemiyordu, ameliyat edildi, fakat kemoterapi, radyoterapi istemedi kendisi. 1 yıllık bir süreci nerdeyse iyi geçirdi, ama sonra bu illet tekrar geldi ve vücudunun her yerine sıçradı. Daha sonra omuriligene kadar ilerleyerek yatalak bir hale büründürdü,
    Akcigerinden tutun, her yerine atmıştı bu illet. Umarim siz şifa bulabilirsiniz, araştırın doktorsites, doktortakvimi gibi sitelerden ama özel hastaneler ateşpahası. Iyi cerrahlar hastaneyle anlasmalari bile farkli, cok büyük rakamlara ameliyat yapiyorlar.
    Insallah bir cozum bulabilirsiniz, ALLAH yardimciniz olsun.
    Meme kanserinde 3.evrede bile tamamen tedavi şansı yüksek hocam sanırsam sizinkisi 3. evrenin sonuncu türüydü(3-a,b,c diye değişiyor.) Kemoterapi ve radyoterapi nedn almak istemedi hocam?
    |
    |

• Yüzbaşı
    389 Mesaj

Allah Rahmet Eylesin yeni gördüm mesajı çok üzüldüm..
    Günümüz tedavi yöntemlerinden genelde kimse memnun kalmıyor tedavi olmak için ilaç kullanıyorsunuz ancak bu sefer vücudun başka tarafı etkileniyor.. nasıl bir tedavidir bu anlamış değilim iyi olmaya gidiyorsun daha da kötü olabiliyorsun

Kanser ve Benzeri Hastalıkları için Rahmetli Dr. Aidin SALİH Hanımefendinin Gerçek Tıp Yitik Şifanın izinde Kitabında Kansere yakalanmış hastalar için Tedavi yöntemi var ve aktardan alınacak malzemelerle yapılıyor ayrıca Hacamat ve Sülük Tedavisi gibi eski geleneksel tedavileri de öneriyor bu kitabı alıp incelemekte fayda var.. sonuçta kendi tedavi yöntemlerini kitabında paylaşmış isteyen hakkında araştırma yapabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elektronikyazilim -- 21 Şubat 2020; 15:15:6 >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.