Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

kuyruk sokumu ağrısı(yeni gelişmeler)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: emou Daha Az
1 Kayıtlı Üye
47
Cevap
1
Favori
2.038
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> kuyruk sokumu ağrısı(yeni gelişmeler)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1894 Mesaj
    Edit2; bugün doktora kontrole gittim tamam akıntı durmuş iltihap gitmiş dedi ama ameliyat olman lazım film çekelim diyorum gerek yok diyor ameliyat içinde 3 ay sıra veriyor önceki doktor da 1 ay sonra ameliyat olucan demişti iş karmaşıklaşıyor bugün ameliyatlı bölgeyi tüy dökücüyle temizleyeceğim yarında film çektiricem

2 gün önce akşam lavaboda iken kuyruk sokumundan bir kaç kıl çektim daha sonra sabah kalktığımda kuyruk sokumu sol tarafta şişkinlik var ve oturamıyorum ağrıyor. ne yapmalıyım ? allah kimseye göstermesin ağrısı çok büyük.

edit;bugün haseki devlet hastanesine gittim doktor apseyi temzileyip 1 ay sonra ameliyat olmamı söyledi,personeller hemen apseyi neşter ile patlattı 3 tane iğne oldum lokal anestezi herhalde iğneyi vururken acayip acıdı onun dışında bir şey yok.bir hafta sonra kontrole gidiceğim. her gün pansumanı ve sargıyı yenilememi söyledi 2 gün su deymemesi lazım.ancak büyük abdest yapamıyorum yara küçük ama sargı büyük yer kaplıyor. acaba büyük abdest sırasında sargıyı komple söküp tuvalet ihtiyacını giderdikten sonra tekrar yapıştırsam olurmu ? bu ara bir ağrı kesici ve iki adet antipyodik yazıldı.şu anda acı yok rahat oturup kalkabiliyorum ama büyük adım atarken ve yataktan kalkarken çok ağrıyor ona dikkat etmek lazım.rabbim kimseye göstermesin çok zor bir durum.doktor bölgedeki kıllardan bir şekilde kurtulman lazım yoksa tekrarlar dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNTIWIRUS -- 16 Eylül 2019; 17:54:1 >

|
    |

• Binbaşı
    1894 Mesaj
    bir up alalım
    |
    |
    Durduk yere kıl niye çekiyorsun ? Dönme falan mı var ? Şişlik kızarıklık ve sıcaklık var mı bak enfeksiyon kapmışsındır büyük ihtimalle, genel cerraha görün. Fatihe yakınsan hastane ve doktor önerebilirim en iyisinden.
    |
    |
    Aha kil donmesi hadi ho bende de ayni sey olmuştu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    27501 Mesaj
    Yüzde yüz kıl dönmesi. Aynısı başıma gelmişti, geçmiş olsun.
    |
    |
    || Intel Core i7 3770k @4.6Ghz || Asrock Z77 OC Formula Anakart || Asus RTX 2060 ROGSTRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Gskill TridentX 16 GB 2133 MHZ @2200 MHZ / 9-10-11-29 CL9 RAM || Seagate 2 TB Depolama || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H110 Sıvı Soğutma Kiti || Aerocool Xpredator Full Tower Kasa || Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Creative SoundBlaster X-FI PRO THX Harici Ses Karti || Logitech Z5500 5+1 Sound System || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M5 Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold with Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || Samsung Galaxy S8 Plus || DJI Mavic Air - 4K Drone
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    Kıl dönmesi olmuş.Geç olmadan doktora git. İlaçla iltihabı kurutuyor.yoksa Ameliyat olursun.

|
    |
  • Çavuş
    58 Mesaj

Hocam bana dahiliye ve cildiye doktoru önerir misiniz?

|
    |
    DaYWaLkeR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2129 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GenelKültürAbidesi

Hocam bana dahiliye ve cildiye doktoru önerir misiniz?

Alıntıları Göster
    Dahiliye öneririm de bulunduğum hastanede cildiye çok iyi değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

O da olur hocam

|
    |
  • Yüzbaşı
    815 Mesaj

Sizin meslek nedir ve hangi hastane acaba?

|
    |
  • Yüzbaşı
    307 Mesaj
    bi delikten 6-7 tane kıl çıkar akabinde kanama olur ve kıl dönmesi olduğu anlaşılır hikaye böyleydi sanırım.
    |
    |

gider gitmez doktor kıl dönmesi dedi. apse yapmış patlattılar temizleyip sardılar 1 ay sonra ameliyat edicekler.
    |
    |
    çok özür dileyerek ; sargı popomun yarısını kaplamış durumda büyük abdest sırasında sargıyı söküp sonra temziledikten sonra tekrar sargı yapsam bir sıkıntı olurmu acaba ? veya sizin çözümleriniz nedir ? çok teşekkürler.
    |
    |
    |
    |
    Dostum geçmiş olsun. Lanet bir hastalıktır bu kıl dönmesi belası bendede var. Geçen sene bana neler çektirdi ameliyat olduk kurtulduk dedik 1 senedir de rahattım. 3 gündür yine piyasaya çıktı. Yine ameliyata kadar gidecek iş. Kurtuluş yokmu arkadaş bu illetten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: masterkame

Dostum geçmiş olsun. Lanet bir hastalıktır bu kıl dönmesi belası bendede var. Geçen sene bana neler çektirdi ameliyat olduk kurtulduk dedik 1 senedir de rahattım. 3 gündür yine piyasaya çıktı. Yine ameliyata kadar gidecek iş. Kurtuluş yokmu arkadaş bu illetten
    Çok teşekkürler,evet allah kimsenin başına getirmesin.

Ameliyat olduktan sonra dikişler alındığında tamamen iyileştiğinizde,bölgedeki kılları lazer epilasyon ile alırsanız ve bölgeyi sürekli temiz tutarsanız bu durumun tekrarlanma şansı düşük oluyor ameliyat olursam bende aynı yöntemi izleyeceğim,acil şifalar herkese.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
haberler
Lastik Fiyatları
üniversite
izmir web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.