Şimdi Ara

KUVINGS B6000W WHOLE SLOW JUICER - YENİ NESİL MEYVE SIKACAĞI - İNCELEME, RESİMLİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
13
Favori
31.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben de dün aranıza C7000 alarak katıldım. Dün merkezlerine gittiğimde her iki ürünüde inceleme fırsatım oldu. C6000 ile arasındaki bariz fark sıkma kabındaki posa tarafına giden kanaldaki silikonu yok. Vida tasarımı biraz farklı.
    Birde söylediklerine göre motor rpm kuvveti biraz daha yüksek. Bordro renklisini aldım. Ayrıca buradan Distribütör firma dan Mehmet beyede çok teşekkür ederim.

Ürünün diğer aparatları şu anda yok. Nisan başı gibi geleceğini söylediler.
  • muhterem11 M kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibi araştırdım. Şu anda sadece online satışları var. Ama isterseniz beylerbeyinde genel müdürlüklerinde direkt satış yapıyorlar.
  • Benim de b6000 dun geldi. Karalahana ve ispanagi, saplariyla attigim icin posa cikisi tikanma yapti, hatta pancarlari kesip atmama ragmen cok kez stop etti. Posa bolumundeki tikacin cikabilecegini anlamamistim, o yuzden o bolumu temizlerken zorlandim, hatta yuvarlak plastik kismi hala da cikarabilmis degilim, temizlerken cikariyor muyuz? Yoksa bosuna mi zorluyorum?

Tahminimden daha fazla kopuk oldu, kapak acik olarak sikmama ragmen.

Resimlerde gosterdigi gibi elmayi tam atmak mumkun degil.

Bunlarin disinda cihaz basarili, 22 liralik malzemeyle 4 lt su aldim, cok da lezzetli oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katı meyve sıkacağını meyve suyu için değil, meyve ve sebzelerin posasını almak için kullanacağım. Deneyimlerinize dayanarak hangi mekineyi tavsiye edersiniz?
  • dunyao kullanıcısına yanıt
    Liflileri 10cm gibi kısaltıp, birazda aralıklarla sıkım yaparsan istediğin sonucu alabilirsin. Posa çıkışındaki silikon tıkacı yıkarken açıyorsun. Ama nazik davranmakta fayda var. Meyve suyunun dolduğu yerde ortadaki silikonu ben her zaman değil ayda bir falan çıkartıp temizliyorum. İllaki her yıkamada çıkarman şart değil. Köpüklenme lifli gıdalardan kaynaklanıyor. Makine ile pek ilgisi yok. Elmayı tam atmak mümkün ama ağızın genişliği 3 inç. Ondan büyük elma olursa böleceksin tabiki. Bazı elmalar oluyor kafam kadar :)
    Dediğim gibi sıralamayı düzgün yapıp fasılalı atarsan hiçbir sorun yaşayacağını sanmıyorum. Sıkarken biraz sabırlı olmak lazım. :)
  • nnux N kullanıcısına yanıt
    Resimlerden ve videolardan anlaşıldığı üzere posa çıkış kanalı vs. açısından Kuvings C7000 daha başarılı gözüküyor. Posa için böyle bir makine alacaksanız C7000 işinizi görür sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

Meyve sularının (taze sıkılmışlar dahil) zararları bu kadar ortaya çıkmışken, bu şeker deposu ürünlerin kanseri beslediği, obezite, diyabet ve birçok hastalığa davetiye çıkarttığı birçok doktor ve bilimsel makalelerde izah ediliyorken, hala meyve suyu sıkacağı almak, hele buna 1000 tl vermeyi mantıklı bulmuyorum.
    Elbette alan gule gule kullansın. Ama sağlığınız için, özellikle de çocuklarınızı meyve suları dahil tüm şekerli gıdalardan olabildiğince uzak tutun.

Emrah Bey
    Uzun süredir yaptığım okuma ve araştırma sonuçlarımı yazayım
    Meyveler temizleyicidir sebzeler besleyici
    2 grubu da almak lazım
    Doğal şekerlerden elde edilen enerjiyi pankreas kendisini tamir etmek için kullanır.
    hatta şeker hastalarına makul ölçülerde bal , dut, karpuz vs bile tavsiye edilir
    sorun meyvede veya şekerinde veya suyunda değil sorun gdo olmasındadır çünkü bir tek molekül bile değişse vücuda yaramıyor, vücut tanımıyor
    gerçek tıp kitaplarında şeker hastalığı için karpuz suyu tavsiye edilir oysa ben bir şeker hastasının ağzından duydum sabah bir dilim karpuz yiyeyim şekerim fırlıyor diyor
    gdo muzlardan hayvanat bahçesindeki maymunların bile diyabet olduklarını okudum
    şimdi gdo olduğu sürece ve ilaçlı ve hormonlu ise yani doğal olmayan şekliyle herşey vücuda dokunuyor yaramıyor
    gelelim doğal şekline. yani gdo olmayan hormonsuz ve ilaçsızı bulduk diyelim
    gerek yeme gerek içme olsun doğru zaman doğru kombinasyon ve doğru miktar lazım çok uzun bir konu ama kısa geçmeye çalışayım
    gıdayla sıvı birleşmez meyve ve yemek birleşmez meyve ve sebze birleşmez vs vs
    benim maddi gücüm olsa iyi bir sıkma cihazım ve temiz ve orjinal meyve ve sebzeye ulaşma gücüm olsa şu şekilde yapardım .... :

• Baktım Kuvings C7000 alan buraya yazan yok ben de işyerindeki B6000 i eve transfer edip yerine C7000 almaya karar verdim. :) Şaka bir yana C7000 sipariş verdim. sanırım yarın veya sonraki gün elimde olur. Yine ilk izlenimleri buraya yazacağım. Herkese iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Dubliner

Baktım Kuvings C7000 alan buraya yazan yok ben de işyerindeki B6000 i eve transfer edip yerine C7000 almaya karar verdim. :) Şaka bir yana C7000 sipariş verdim. sanırım yarın veya sonraki gün elimde olur. Yine ilk izlenimleri buraya yazacağım. Herkese iyi günler.

Merhaba. İzlenimleriniz neler? 350 liraya değen bir fark var mı arada?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu zaten alet 1000 lira. Axcess falan 100 liea hediye verdi mi 900 oluyor. 1.5 yıllık makinaya kim gider bu parayı verir 150 lira daha koyar sıfır alır. Ne garip insanlar var şu memlekette

• Arkadaşlar c7000 kullananlar memnun musunuz? b6000 mi alırır yoksa? karar veremedim.
  • C7000 için ben de yorum bekliyorum
  • Arkadaşlar kuvings mi hurom mu ?

Cuma ya almayı düşünüyorum.

• Fiyatlar bu kadar yüksek olmasa da alsak diyorum. 4 senede durum nedir? Makine bu sürede bir sıkıntı çıkardı mı arkadaşlar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Hotpoint Ultimate Collection sj 15XL up0 meyva sıkacağı aldım.

Meyva suyi sıkacağının haznesi küçük olduğu için temizlik esnasında içine su döktüğümde alttan 3 - 5 damla su sızdırıyor.

Servise yolladım fazla su koymayın dediler.

Üründen memnun kalmadım vesselam.

N11 den aldım 1 hafta kullandım. 4 günde serviste kaldı

Satıcı iade edebileceğimi yazdı ama kullanılmış ürünü nasıl iade alacak yada ben yolladıktan sonra bir hafta oyalayıp servisten de ürünle alakalı problem yoktur raporu alıp bu süre zarfında kanuni iade sürem de dolduğu için ürünü geri mi yollar ?

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

• Fakir slow juicer diyorum ve gidiyorum :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmetmiraccileli A kullanıcısına yanıt
    O da uzay gemisine benziyor hocam 😊

Performansı nasıldır bilemem.

Youtbe de pek rastlamadım videolarına.

Iki modeli var sizin tavsiye ettiğiniz hangisi ?

Son attığım hurom a çok benziyor

• Alttaki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.