Şimdi Ara

Kutulu D&R oyununu steam'e eklemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
887
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Geçen sene D&R'dan Dragon Age: Origins ve Dragon Age: Awakening'i 20 tl'ye almıştım kampanyadayken.

Geçen fark ettim, dragon age serisi Ea-Origin üzerinden satılsa da ilk oyun ve dlc'si steam mağazasında da mevcut. Ben de elimdeki oyunun kutusundaki kodu girerek(cd-key) steam'e eklemek istiyorum ama kodu kabul etmiyor.

Bu işlem mümkün müdür? Orjinal oyunların kod ile steam'e eklendiğini biliyorum ama bu oyun iki platformda birden satıldığı için bu kod steam'a değil de origins'e ait olabilir mi?

• Hayır steam a ekleyemezsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer EA oyunuysa kutudaki kodu Origin'e girerek kütüphaneye ekleyebilirsin.Steam'e eklenemez maalesef.
  • ama steam'de de satılıyor?
  • steamde satılsa dahi elindeki key steam keyi değilse ekleyemezsin bu tarz oyunları oyunları steamden aldıgın vakit sana origine eklemen için ayrı bir key verir.
  • şu steam nedir birisi açıklasa iyi olacak. oyun dışında başka şeylerde alınabiliyor mu?
  • Google amcada istediğin bilgiyi bulabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben oyunun dvdsini takıp yüklemeye çalışırken direk steama yönlendirmişti fm için . sadece indirme işlemini ypamadı direk kurdu . steamde kütüphanemde şuan oyun .
  • Rohanli_Theoden kullanıcısına yanıt
    EA oyunları battlefield 3 çıkana kadar farklı platformlarda bulunuyordu. fakat EA bf3 ile kendi platformu ırigini aktif edince o tarihten sonraki tüm EA oyunlarını sadece origin platformunda satmaya başladı. örneğin, bf3, bf4, mirrors edge 2, mass effect 3 gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.