Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Kutulu, 500GB Xbox360 + 2 Orijinal Kol, Temizden temiz :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
0
Cevap
1
Favori
1.644
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Konsollar ve aksesuarları >> Konsollar >> Xbox >> Kutulu, 500GB Xbox360 + 2 Orijinal Kol, Temizden temiz :)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      10307 Mesaj
      Referanslar: 390

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      19 Ocak 2019 16:29:08 Konu Sahibi
      Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
      Sega Mega Drive 16Bit sonrası aldığım ilk konsol. Ben 2. ya da bilmiyorum kaçıncı sahibiyim ama cihazda çizik yoktu bir kere ben duvara sürttüm galiba nasıl olduğunu da unuttum şu an. Kolların biri sıfır gibi diğeri sola çekiyordu joystick bölümü açtım içini yağladım filan ama düzeldi denemez. yani 1 kolu çok iyi öteki de oynanıyor ama güvenilir değil. Toplamda 5 kere eve arkadaş filan geldiyse maç yapmışızdır fifa :)

Konsol bu;
      https://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox-360-500gb-pm-HB000001DK3U

Orijinal kutusu, şarj aleti vs mevcut, garanti Nisanda bitti galiba. Kolların pille kullanmak için aparatları var. Birer tane.
      Konsol bildiğim kadarıyla kırdırılmamış. Nasıl anlaşılır bilmiyorum. Kendim sadece fifa kutulu oyun ve yeni mail hesabımla 1 ay gold üyelikle aldığım birkaç oyun ve demoyu birkaç saat oynadım :) Kollarda yıpranma yok lastikleri filan sağlam.

Renk: Siyah

yanında verilecek oyun;

- Fifa 14 Kutulu CD.

Fiyat450 TL

Sadece harddiskini 275 liraya satıyorlar gördüğüm kadarıyla. 2 kolla birisi %100 olmasa da fiyat sanırım uygundur.

Kargoyu MNG ile adres teslim 15 TL'ye gönderebilirim.

Fiyat, kesin ve NET olarak yazıldığı gibidir.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 10 Kasım 2018; 11:48:45 >

|
      |

Ne güzel komşumuzdun sen || Fahriye abla

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
      Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.

Reklamlar
SEO
nice türkiye
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.