Şimdi Ara

Kutudan çıkan yazılım ile restore sonrası yazılım farkı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar cihazı ilk alıp açtığımda cihazda 2 3 adet apple uygulaması vardı clips,pages gibi ama cihazı ios 11 e restore edip kurulum bitince bu tür uygulamalar olmuyor ios 10 restore edincede olmuyor. Bu nasıl oluyor arkadaşlar kutudan cihazı çıkarıp açtığımızdaki yazılım ile bizim itunesdan indirdiğimiz yazılımın ne farkı var ? Sıfırdan açılan cihazda bu uygulamalar nasıl kurulu geliyor ?
    Örnek olarak 5s cihazım vardı garantiye yollamıştım garantiden geldiğinde 10.3.3 sürümüne restore edip yollamışlardı ondada bi başka uygulamalar vardı ama ben 5s cihazı ilk aldığımda o uygulamalar yoktu. Cihazı aktif etmeden bu garanti firmaları yada kutudan ilk çıkan cihazda bu uygulamalar nasıl yüklü olarak gelebiliyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• O uygulamalari kendinde yükşeyebilirisn.!!!dert edlecek bişey değil..yazilim ayni ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 22 Eylül 2017; 19:36:36 >
  • Apple yüksek kapasiteli cihaz satın alanlara 6 uygulamayı hediye ediyordu. Ben de merak ediyordum çünkü bende de öyle olmuştu. İlk kurulumda cihazın içinde fazladan 6 uygulama vardı. Bu durum herhalde ilk kurulumla alakalı. Ağ üzerinden geliyor olabilir :)
  • Güzel bir soru. Cevabını çok merak ediyorum. Up ıp

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

O uygulamalari kendinde yükşeyebilirisn.!!!dert edlecek bişey değil..yazilim ayni ..

Vay be helal olsun ne güzel bir cevap.

• Restore ettiğinizde cihazdan normal yolla siler gibi silmiş oluyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: akmac

Restore ettiğinizde cihazdan normal yolla siler gibi silmiş oluyorsunuz.

Ben onu sormuyorum kardeşim konu tekrar oku

• quote:

Orijinalden alıntı: melihalbayrak

quote:

Orijinalden alıntı: akmac

Restore ettiğinizde cihazdan normal yolla siler gibi silmiş oluyorsunuz.

Ben onu sormuyorum kardeşim konu tekrar oku

hocam ben demek istediğinizi anladım ama ben anlatamadım. sıfır cihaza sa normal yazılım paketinin üstüne bi şekilde uygulama yükleyebilirler; aynı paket olarak düşünmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.