Şimdi Ara

Kutudan Çıkan Ekran Filmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben kutudan çıkan ekran filmini taktırmadım, telefoncu onu takamam dedi, kendisi bir film taktı. Ama memnun değilim çünkü mat film gibi parmağım rahatça kaymıyor ekranda. Başka bir arkadaş 4 gb telefonuna kutudan çıkan filmi taktırmış. Film mat filmdi ve şahaneydi bana göre.

Bizim 16 gb telefonların kutusundan çıkan filmi taktırırsam aynı kaliteyi alır mıyım ve telefoncu adına takması kolay mıdır?

• Dostum bildiğim kadarıyla 4 ve 16 gb'lık modellerin içinde yine aynı film çıkıyor ve telefoncunun dediği kadar da zor değil takması. Ben kutudan çıkanı taktım ve mat değildi. Benim sana tavsiyem hepsini boşverip iyi bir ekran koruyucu alman, ben bu sıralar Case4u nun ürünlerini düşünüyorum mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ekran filmlerini sende takabilirsin öyle zor bi işlem değil :)
  • O zaman gerçek mat bir ekran filmi önerebilir misiniz?
  • hocam ben içinden çıkanı taktım ve mat değil. eğer mat istiyorsanız almanızı öneririm.
  • greenmate in discovery için var ekran filmi. çok memnunum. bütün telefonlar için var. herkes memnun. 1-2 aydır kullanıyorum ne cızık var ne bişe.
  • Kutudan çıkan film den bende çok memnunum şeffaf. Mat takınca görüntü kalitesinde düşme oluyor sevmiyorum. Şeffaf da da parmak izi kalıyor ayrı mesele

• quote:

Orijinalden alıntı: Vandrak

Dostum bildiğim kadarıyla 4 ve 16 gb'lık modellerin içinde yine aynı film çıkıyor ve telefoncunun dediği kadar da zor değil takması. Ben kutudan çıkanı taktım ve mat değildi. Benim sana tavsiyem hepsini boşverip iyi bir ekran koruyucu alman, ben bu sıralar Case4u nun ürünlerini düşünüyorum mesela.

reis telefoncuda filmi 30 tl ye satıyolar . kutudan çıkan bence dah a iyi digerlerinden hiç bir farkı yok .. ben kendim yapıştırdım . çok güzel .. ekranla koruyucu arasında toz veya hava boşlugu bırakma sorun olmaz
  • TAbutcuREis kullanıcısına yanıt
    30 lira mı ne yaptın dostum sen ? Ben hepsiburada da anti-shock ekran koruyucuyu 30 tl ye gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vandrak -- 12 Aralık 2013; 23:25:00 >
  • kutudan çikan ekran filmini kullaniyorum bende. yaklaşık 4 ay oldu çok güzel. yapistirmak için koli bandiyla toz kalan yerleri yapistir çek yaparsaniz mükemmel sonuç elde edersiniz.

• size püf noktasını söyleyeyim : kutudan çıkan filmde kamera deliğini etiket kapatmış. delik açılacak şekilde geri kıvırın etiketi. kamera deliğiinden hizalayarak takabilirsiniz,yokda takamazsınız. birde ekranı silip kuruttuktan sonra tam filmi takarken ekrana farklı açılardan bakın toz olmasın kadife bezle vurup kalan tozu hemen uçurun bidaha toz konmadan filmi takın. tüm bunları yaparken rahat olun yavaş yavaş yapın, aceleyle takarsanız kalan tozları bidaha çıkarması daha uzun sürer.kafayı yersiniz....

• Hocam benim telefon bugün geldi ve koruyucusu takili şekilde sizde nasil yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.