Şimdi Ara

KUTU TAKİLDİ SONUNDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 yildir internet bekleyen binamiza son 2 aydir ugraslarim sonunda fiber kutu baglandi. Konu hakkinda bilgi sahibi arkadaslara bir kac sorum olacak.

1. Kutu takildiktan kac gun sonra aktif olur? ( Gelen ekip 15 gune kalmaz internet alirsiniz dedi ama guvenemiyorum telekoma )

2. İnternet aktif oldu diyelim. Hemen abonelik alayim mi, yilbasini mi beklemem daha mi avantajli olur? ( Gecen yilbasinda telekom yeni yil kampanyalari yapmisti. Hersey dahil 49.90 vs.)

3. Fiber kablo ve kutu Turk Telekoma ait. İlla telekomdan mi almak zorundayim interneti. Diger servis saglayicilardan alabiliyor muyum ?

Simdiden tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1- 1-2 hafta içinde aktif olur.
    2- Bekleyebilirsin yeni yılda yeni tarifeler çıkacak ve akk değişecek muhtemelen. Beklemek daha mantıklı.
    3- Malesef sadece altyapıyı getiren firmadan alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_298

1- 1-2 hafta içinde aktif olur.
    2- Bekleyebilirsin yeni yılda yeni tarifeler çıkacak ve akk değişecek muhtemelen. Beklemek daha mantıklı.
    3- Malesef sadece altyapıyı getiren firmadan alabilirsin.

Tesekkurler bilgiler icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aralık ayından sonra fiber muafiyeti kalkıyor

fiber internet için Türk Telekom dan hizmet almak zorunda değilsin

vodafone ya da turk net den de alabilirsin
  • SkeironnWH S kullanıcısına yanıt
    T11 zaten fiber değil ki

senin kullandığın sistem de VDSL

kullandığın modem de VDSL modem

şu an geçiş yapabilirsin diye biliyorum T11'den

ama geçemezsen de ocak ayını bekle tabi taahhüt de önemli onun bitmesini bekle ilk

bir de T11 çok eski bir sistem değil. Neden memnun değilsin

turk.net i de öneririm. 70 mbps hız verir sana 60 liraya

bir de hattını iptal etme. Direk hattını taşı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

aralık ayından sonra fiber muafiyeti kalkıyor

fiber internet için Türk Telekom dan hizmet almak zorunda değilsin

vodafone ya da turk net den de alabilirsin

teşekkürler. yılbasına kadar beklemek mantıklı gözüküyor
  • forumda dolaşan bazı fikirlerde mevcut fiyatların dolar çok aşağıdaykenki fiyatlar olduğu, doların yükselmesi sonucu yeni tarifelerde bu fiyatların yüksek olacağı yazılıyordu. bunu da değerlendir derim
  • ben yaklaşık 6 aydır bekliyorum türk telekom altyapısının olmasını 3 hafta once yer altından apartmanımızın en alt katına kablo çektiler 2 hafta once fiber internet panosu yaptılar dün kontrol ettim panonun içinden fan sesi veya hafif bir ses geliyordu galiba portu takıp aktifleştirmişler bilmiyorum bende yılbaşından sonra abonelik yapmayı planlıyorum belki indirim yaparlar bu arada akk'yi 4.5mbps ne zaman yapıyolar ocak 2017demi devreye girecek bu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xlader007 -- 6 Aralık 2016; 16:15:35 >
  • biz de ekim ayından beri kutu bekliyoruz. delircez artık ne olcak bu iş bilmiyoruz. ekimde fiber kablo geldi binaya ama hala altyapı gözükmüyo falan diyolar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.