Şimdi Ara

Kütahyada Sokakta Parçalanmış Kadın Cesedi Bulundu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kütahya'nın Sekiören köyünde, sokakta parçalanmış kadın cesedi bulundu!

Başı ve bacağı olmayan cesedin, 68 yaşındaki Emine Akçay'a ait olduğu belirlendi.

Akçay'ın başıboş köpeklerin saldırısı sonucu öldüğü iddiası üzerine köydeki 9 başıboş köpek iğneyle bayıltılarak götürüldü.

Kütahyada Sokakta Parçalanmış Kadın Cesedi BulunduKöpek Haberleritwitter
    “Kütahya'nın Sekiören köyünde, sokakta parçalanmış kadın cesedi bulundu! Başı ve bacağı olmayan cesedin, 68 yaşındaki Emine Akçay'a ait olduğu belirlendi. Akçay'ın başıboş köpeklerin saldırısı sonucu öldüğü iddiası üzerine köydeki 9 başıboş köpek iğneyle bayıltılarak götürüldü.”
    https://twitter.com/KopekHaberleri/status/1597975867925606401

@Periah

• Olayı örtbas etmeye çalışacak tüm köpekperestler devrededir şimdi. Aileyi de tehdit edeceklerdir. Eğer iş ayyuka çıkarsa da aileyi suçlayacaklardır. Hatta dava felan da açarlar aileye. Eğer konu başıboş köpek sebebiyle kamu oyunun gündemine girerse de barınakta katliam var yalanı veya köpekler zehirlendi yalanı ile karşı bir gündem oluşturup konuyu sulandırırlar. Algoritmaları belli…

Kayseri’de 14 yaşındaki lise öğrencisi Mehmet Özer köpekler tarafından diri diri parçalandığında bu şeref yoksunları öz amcasının çocuğa tecavüz ettiği yalanını ortaya attılar. İlk önce haytap gerçeği açıklamak zorunda kaldı, daha sonra adli tıp raporu ile de ölüm sebebinin köpek saldırısı olduğu kesinleşti.

“BELGESELLERDEKİ GİBİ PARÇALIYORLARDI”

Bir görgü tanığı sabah yürüyüşe çıkmıştığını, yol kenarına yakın boş arazide 5-6 köpeğin yerde hareketsiz yatan ve ölü olduğunu düşündüğü bir kadını parçaladığını gördüğünü anlatırken, “Belgesellerde olduğu gibi köpekler kadının cesedini parçalıyordu. Taş atarak köpekleri uzaklaştırdım ve hemen polisi aradım” dedi.

Bu kadın bulunduğunda vucut butunlüğü yoktu.

• Ben bu haberi duydum fakat sonuç kesinleşen kadar birşey yazmak istemedim. Ailesinin bası saolsun çok acı bir ölüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 30 Kasım 2022; 22:39:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Periah kullanıcısına yanıt

sonuç kesinleşsin ya da kesinleşmesin ortada var olan bir sorun ortaya atılmıış bir iddia var

her yerden kuduz ve saldırı haberleri geliyor ne yapacaklarını düşünüyorlar ki bunlar bu konuda bu köpek saldırılarını kısırılaştırdıkları zaman enegellenebileceğini mi

sorunun çözümüne er geç gelecekler toplayacaklar itlaf yapacaklar gerçek bu

• Olayı örtbas etmeye çalışacak tüm köpekperestler devrededir şimdi. Aileyi de tehdit edeceklerdir. Eğer iş ayyuka çıkarsa da aileyi suçlayacaklardır. Hatta dava felan da açarlar aileye. Eğer konu başıboş köpek sebebiyle kamu oyunun gündemine girerse de barınakta katliam var yalanı veya köpekler zehirlendi yalanı ile karşı bir gündem oluşturup konuyu sulandırırlar. Algoritmaları belli…

• oha ya

• Kayseri’de 14 yaşındaki lise öğrencisi Mehmet Özer köpekler tarafından diri diri parçalandığında bu şeref yoksunları öz amcasının çocuğa tecavüz ettiği yalanını ortaya attılar. İlk önce haytap gerçeği açıklamak zorunda kaldı, daha sonra adli tıp raporu ile de ölüm sebebinin köpek saldırısı olduğu kesinleşti.

• tamam köpekler saldırgan da köpekler telef ettikleri hayvanların bile kafalarını koparmıyorlar insanınkini kopartmış olmaları da mantıklı gelmiyor. biri kadını öldürüp suçu atmış da olabilir, Kütahya'nın köylerinde çok cinayet işleniyor

• kangaetemo kullanıcısına yanıt

“BELGESELLERDEKİ GİBİ PARÇALIYORLARDI”

Bir görgü tanığı sabah yürüyüşe çıkmıştığını, yol kenarına yakın boş arazide 5-6 köpeğin yerde hareketsiz yatan ve ölü olduğunu düşündüğü bir kadını parçaladığını gördüğünü anlatırken, “Belgesellerde olduğu gibi köpekler kadının cesedini parçalıyordu. Taş atarak köpekleri uzaklaştırdım ve hemen polisi aradım” dedi.

Bu kadın bulunduğunda vucut butunlüğü yoktu.

• kangaetemo kullanıcısına yanıt

Buyrun Van’da başıboş köpeklerin parçaladığı 6 yaşındaki Ruken Kolcu’dan geriye kalanlar bunlar.

• Acilen sokaklar temizlenmeli. Gelişmiş hiçbir ülkede başı boş köpek sokakda gezmez. Ya uyutulur yada sahiplendirilir. Sahiplenmeyenlerde çıkıp söylenmeyecek köpekler toplanıyor diye.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu haberlerin arkasında dezenformasyon kurumu var. Artık %100 eminim.

Durdu durdu 2023 seçimi öncesi düzenli hayvan düşmanlığı pompalanıyor. Allâh Allâh. Niye acaba!?......

• awk bazı köpeklerin cinsi nedir bilmiyorum aşırı saldırgan köpekler var boyutları kangal gibi bu hayvanlar acilen toplatılmalı

• BlackGhost12 kullanıcısına yanıt

Çıkan haberlerden çok şüpheniz varsa gidip bir iki cenazeye katılıp aileleri ile görüşüp acılarına tanık olabilirsiniz. Ya da senede 400 bin doz kuduz aşısı neden alınıyor diye kendi kendinize bir sorgulama yapabilirsiniz.

• ghostile G kullanıcısına yanıt
    Bu sene 2.5 milyon doz kuduz aşısı alınmış. Geçen haberi de vardı 6 ay önce 1 milyon doz alınmıştı. 1.5 milyon doz daha alınmış. 500 milyon tl falan para ediyor. Az para mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haklısınız rakamda yanlışlık yapmışım. 400bin kuduz şüpheli vaka sayısı demem lazımdı. Belki de daha fazladır.

• ghostile G kullanıcısına yanıt

Bak işte bunu diyorum. İktidar bu işlerin arkasında yoksa birşey bilmiyorum. İlk defa gördüğüm üyeler, cevaplar acayip.

Demogoji bize işlemez. 10 senelik şerbetliyiz.

Köpek mevzusunun gündem yapılmaya çalışılmasında kesinlikle mevcut kadro var. Kendi umursamazlıkları yüzünden sokak köpeği belası çıkmış, suç köpeklerin ama. Yersen.

• bu kopek olayı kasıtlı yapılıyor . Antalyada 1 haftada tum kopekler toplanıp ası yapılıp gerı bırakıldı. Yanı ısteseler hepsını 1 haftada toplayaabılırler ama bılerek yapmıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-827554943 -- 30 Kasım 2022; 23:57:46 >
  • ankara'da mama satan dükkanlar çogaldı ve dükkanların dışında bile kiloluk yemler stoklanıyor.... bu işte büyük rant dönüyor

köpekler tarafından parçalanarak öldürülmek çok çok büyük acı bir olaydır....kendimizi ölen insanların yerine koymamız lazım....

ulusda pazar günü saat 1 de miting var herkes gelsin ...

kadına bak bak yaa çok acı bir olay...yaşlı kadın köpeklere karşı bir şeyde yapamaz... zaten yanınızda vuracak taş sopa vs yoksa kimse bir şey yapamaz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz006 -- 1 Aralık 2022; 0:54:9 >
  • ülkede

kadın cinayetleri

köpek saldırıları

mülteciler

ekonomiyi hadi boş ver

ülkede bu 3 şey giderek artıyor hükümetin hiç bir sorunu çözdügü yok... öyle film seyreder gibi seyrediyolar hepsi şov peşinde

• Ne aşısı yapıyorlar acaba? Gördüğüm bir çoğunun kulaklarında etiket de yok, demek bitiremediler henüz çalışmayı.

Aksu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.