Şimdi Ara

Kusursuz Telefon Önerisi (LG OPTİMUS 4X İLE DEĞİŞECEK)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
25
Cevap
1
Favori
633
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Diğer Android Telefonlar >> Kusursuz Telefon Önerisi (LG OPTİMUS 4X İLE DEĞİŞECEK)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    317 Mesaj
    Hocam bende bir 4x kullanıcısıyım ve bahsettiğiniz ısınma sorununa ne kadar bu kadar takıldığınızı açıkçası anlamadım. Telefonu en yoğun kullanımda dahi performansı etkileyecek herhangi bir ısınmayla karşılaşmadım ben. Her ne kadar ısınsada uygulama yada işlemi bitirdikten 3-4 saniye sonra tekrardan soğuyor tekrar alet. Bunun yanında arkadaşımın s2 sinde daha bugün 45 derece sıcaklığa şait oldum. Eski HTC sensation umdada bu civarlardaki sıcaklıkları sık sık görüyordum, çevremdeki çoğu insandan duyduğum kadarıylada S3 dede aynı ısınma miktarı mevcut. Sonuç olarak 4x e denk olarak alacağınız bütün telefonlarda bu miktarda bi ısınma doğal olarak olucaktır sonuçta 4 çekirdekli telefon kullanıyoruz. Kullanıcı desteği konusundada jelly bean e güncellemek bilgisayara bağladıktan sonra 1 saatimi aldı. Performans olarakta o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum cihazımınızın. Ancak tabiki sizin kararınızındır. Cihaz önerisi olarak ise bütçeniz çok fazla değil ise SONY xperia SP ye bir göz atabilirsiniz. F / P olarak gerçekten başarılı bir ürün.
    |
    |

• Binbaşı
    1712 Mesaj

valla arkadaşlar telefon mesela kapanıp açıldı hafta bir kez olan bir durum :( ısınma bence çok gibi
    bu teleffon SONY xperia SP çift çekirdekli sanırım birde ram 1 Gb sanırım ramde büyük önem taşıyor note 2 almak isterim ama büyük olması birde ekranı sanırım biraz vasatmış optimus G nasıldır acaba ?
    |
    |
    Bahsedilenler: oquzcan41 , messimessipuyol , 9cerberus9
    Pc sistem: İntel Q9450 2.66 Ghz 12 MB Cache * CoolerMaster RC-690 *GIGABYTE P35c* Wd 1tb Caviar Black Sata 3.0 64mb Cache +500Gb Caviar Black 32Mb 640Gb Caviar Blue 16 mb Cache * 600 Watt Psu* 2Gb OCZ Gold 1333 Mhz Ram* Sapphıre X1650 Pro / Nokıa 6233 - Panasonic SB WA110 100 WATT/ Sony 5+1 Ev sinema sistemi/ LG 42' 106 Cm Full Hd LF2500 /Dreambox 500* Playstatıon 2 Sakarya Web Tasarım
    Psikolojimiz Hakkında Herşey
  • Binbaşı
    1261 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: NEANDARTEL

valla arkadaşlar telefon mesela kapanıp açıldı hafta bir kez olan bir durum :( ısınma bence çok gibi
    bu teleffon SONY xperia SP çift çekirdekli sanırım birde ram 1 Gb sanırım ramde büyük önem taşıyor note 2 almak isterim ama büyük olması birde ekranı sanırım biraz vasatmış optimus G nasıldır acaba ?
    quote:

Orijinalden alıntı: NEANDARTEL

SP'yi ben de düşünüyorum almayı. 1 GB Ram gayet yeterli olmakla birlikte, ısınma sorunu bu cihazda minimum olacaktır. Fakat en yakın arkadaşımda 4x var ve incelemek için yeterince zamanım oldu, o cihaza haksızlık ettiğinizi düşünüyorum.
    |
    |

• Binbaşı
    1904 Mesaj
    note 2 alabilirseniz alın 2 gb ram 1.6 ve 4 çekirdek işlemci filen baya büyük telefon 5.5 inç ve kalemi filende var rahat işler yaparsınız..oyun oynarken pc gibi gelir.. ama eğer alamazsanız nexus 4 önerebilirim veya s3 var...ama lg optimus 4x hd almayı düşünüyorum ama olumsuz yorumlar çıktı siz ne diyebilirsiniz
    |
    |
    |
    |
    Pc sistem: İntel Q9450 2.66 Ghz 12 MB Cache * CoolerMaster RC-690 *GIGABYTE P35c* Wd 1tb Caviar Black Sata 3.0 64mb Cache +500Gb Caviar Black 32Mb 640Gb Caviar Blue 16 mb Cache * 600 Watt Psu* 2Gb OCZ Gold 1333 Mhz Ram* Sapphıre X1650 Pro / Nokıa 6233 - Panasonic SB WA110 100 WATT/ Sony 5+1 Ev sinema sistemi/ LG 42' 106 Cm Full Hd LF2500 /Dreambox 500* Playstatıon 2 Sakarya Web Tasarım
    Psikolojimiz Hakkında Herşey
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
SEO
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.