Şimdi Ara

Kusura bakmayın ama !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben uzun suredır takipediyorum bu forumu haberlerini arada forumda bakarım popüler konular adlı baslıktaki konuları ama bu sene çok gerizekalı insanlar dolmuş bu foruma bunu görüyorum a sosyallerinden tutun dinsizine kadar bir çok kişi dolmuş adam gitmiş cips almış tanıtımını yapıyo :D daha bir sürü var değişik boş gereksiz konular var. adam gitmiş Face ten kıza mesaj yazmış (sıradan mesaj) gelip burda yayınlıyor :)) bunların amaçları nedir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• okuma?
  • Amaçları atomu ikna yoluyla parçalamak.
  • Biri asosyal mi dedi?Asosyale laf yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozican0148

Ben uzun suredır takipediyorum bu forumu haberlerini arada forumda bakarım popüler konular adlı baslıktaki konuları ama bu sene çok gerizekalı insanlar dolmuş bu foruma bunu görüyorum a sosyallerinden tutun dinsizine kadar bir çok kişi dolmuş adam gitmiş cips almış tanıtımını yapıyo :D daha bir sürü var değişik boş gereksiz konular var. adam gitmiş Face ten kıza mesaj yazmış (sıradan mesaj) gelip burda yayınlıyor :)) bunların amaçları nedir ?

Hll knk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

adam gitmiş cips almış tanıtımını yapıyo

biz zaten eskiden jet sosyete mekan incelemeleri yapardık forumda deme hiç
  • Bu neden seni geriyor? girme öyle ötekileştirdiğin asosyal dinsizlerin konusuna? sosyal sosyal dinli dinli yaşa?

• adam king beyler
  • Beğenmiyorsan çek git.
  • Konu dışının amacı bu değilmi zaten mübarek
  • Senin amacın nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrem'

Beğenmiyorsan çek git.

Slm tanışalım mı?

• Kendine has özellikleri olan bir yer burası. Dışarıdaki genç kitleye bakarak belki sağlıklı bir çıkarım yapamayabilirim fakat buraya baktığımda dışarıya has müthiş özellikler görebiliyorum.

İşin özeti inanmayanı, inananı, boşu-dolusu, akıllısı veya komiği vs buranın olmazsa olmazı. İngilizcede "unique" diye bir kelime varya burası onlarla dolu işte Aksi halde sıradanlaşır

Gerçi bazen garip bir şekilde seviye çok aşağılara düşse de bir zaman sonra çıta yükseliyor Evet "liseli"lerden bahsediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Djtiest_ -- 19 Temmuz 2013; 16:51:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Illuminn

quote:

adam gitmiş cips almış tanıtımını yapıyo

biz zaten eskiden jet sosyete mekan incelemeleri yapardık forumda deme hiç

+1
    />

Yani ne bekliyorsun hakikaten?

• Zorla tutan mı var ?

• uzayabilirsin

• bunca sene buradaysan ve konu dışının ne demek olduğunu da öğrenemediysen problem sende bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bluescream_ -- 19 Temmuz 2013; 17:00:42 >
  • terket o halde forumu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.