Şimdi Ara

Kuşum son nefeslerini veriyor...(ÖLDÜ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha 2 gü önce konu açmıştım durmadan çırpınıyor diye..Şimdi kanadını bile kaldıramıyor.Son nefeslerini veriyor.4 günde bu hale geldi kendimi çok kötü hissediyorum.

Edit : Öldü arkadaşlar,bakamadım beceremedim.Kendi eğlencem için hayvanın canına sebep oldum resmen.Kendimi katil gibi hissediyorum bir daha hayvan beslemek istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2AE10949E -- 15 Nisan 2017; 15:0:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sal dışarı uçsun atsın enejrisini. cama dolap arkası filan dikkat et tuvalete vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: I am Tony Montana

sal dışarı uçsun atsın enejrisini. cama dolap arkası filan dikkat et tuvalete vs

Saldım şimdi biraz daha rahat gibi bakalım gelişme olursa yazarım saolun

• kuş an itibariyle son nefeslerini alıyor... Neden böyle oldu bilmiyorum ağlıyorum sabahtan beri...Hayvanı aldik 4 günde ölümüne sebep olduk ya kendimi katil gibi hissediyorum yemin ederim

• Bunun için keninizi suçlamayın. Belki petshopta hastalandı, sizin elinizde can verdi. Veya cereyanda falan bıraktınız yanlışlıkla. Bu hayvanların en hassas oldukları şey cereyan.

Birkaç ay geçirin, sonra üretimhaneden sağlığından emin olduğunuz bir kuşu alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Bunun için keninizi suçlamayın. Belki petshopta hastalandı, sizin elinizde can verdi. Veya cereyanda falan bıraktınız yanlışlıkla. Bu hayvanların en hassas oldukları şey cereyan.

Birkaç ay geçirin, sonra üretimhaneden sağlığından emin olduğunuz bir kuşu alabilirsiniz.

ne bileyim kardeşim ya çok kötü hissediyorum kendimi...Almam herhalde bir daha kus

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.