Şimdi Ara

KUŞUM ÖLDÜ YARDIM EDİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 gün önce yeni aldığım ( 40 günlüktü aldığım da ) bilezikli lutino kırmızı göz yavru muhabbet kuşum öldü . O küçük kırmızı gözlerini yumdu hayata
    44. Günde ölen kuşumun ölmesi için hiçbir sebep yok görünürde Çünkü gül gibi baktım . Böyle bir şey başına gelen var mı ?? Vadesi mi doldu yoksa atladığım bir şey mi var ??
    Not : Muhabbet kuşu konusunda acemi değilim ancak sebep bulamıyorum kuşumun ölümüne bir gün önce iyi bu sabaha öldü ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurCan5555 -- 31 Aralık 2017; 11:8:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu nasıl evcil hayvan bölümü bir tane muhatap yok kendi kendime yazıp çizmişim

• Başın sağolsun

• alperen_69 kullanıcısına yanıt
    Dostlar sağolsun

• Başın sağolsun çok üzüldüm. Acaba havalarında soğukluğundan mı kaynaklandı?
  • Lutino, albino vs almayın. Bu çeşitler daha çok kazandırdığı için üreticiler genelde kardeşleri, ebeveynleri-yavruları çiftleştirip albino, lutinoların sayısını arttırmaya çalışıyor. Kısacası akrabalar arası üremeden hayvanlar sıkıntılı oluyor.

• Ben tam tersi diye biliyorum . Genelde kardeşleri eş yapıyor üreticiler kan yakalayınca o kandan devam etmek için

• Başın Sağolsun
  • Başın sağolsun çok üzüldüm
  • Olmuş la ölmüş yapacak bir şey yok kuşunu kömerken üstüne kireç atın bizim kuşlara hastalık yayasın

• Tek sebep kalp krizi olabilir

Ya aniden heyecana girdi dayanamadı

Yada kronik kalp sorunu vardı siz farketmediniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.