Şimdi Ara

KUŞTEPE NASIL BIR YER ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
24.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bu semt nasil bir yer internette yazilanlar gibi mi yoksa degisti mi bu semtte yurtta kalicam ikinci ogretim okuyorum aksam 9 dan sonra felan nasil yerdir?

Trolleyecek arkadaslar uzak dursun lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum senin gibi çok öğrenci var yaşanır fakat her an gasp edilme, dayak yeme, yaralanma ihtimalin var. Eve çıkabilme durumun olursa 2-3 arkadaş şişli taraflarında eve çıkın.
  • 12680 kullanıcısına yanıt
    Polis karakolunun önunde zaten oralarda boyle bisey olur mu yani polisin gozu onunde ileri sokaklarinda isim yok zaten

• Polis karakolunun 30-40 metre ilerisinde hap bonzai satılıyor gerisini sen düşün
  • 12680 kullanıcısına yanıt
    Valla napıcaz bilmiyorum orda üniversiteki öğrenciler içinde büyük sorun
  • Trump towers'ın aşağısındaki mahallelerde gece fazla dolanma şoparlar tehlileli

• Marco Luigi kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, artık gezmeye bile gitsek 22 den önce yurt da olucaz demekki
  • Yalnızken, kafa önünde ve hızlı adımlarla yürümeni, "kardeşim bakar mısın" diye yaklaşanları dinlememeni öneririm
  • Sagolun hocam sizde mi oralarda okumustunuz

• istanbulun kenar mahallelerinden biri senin gibi çok öğrenci var akşam okula giden merak etme sadece tek başına olduğun zaman karanlık sokaklara girme hızlı ol çizdirme kestaneyi
  • malaustası M kullanıcısına yanıt
    Bende oyle dusunuyorum triump avm si de kalabalik olucaktir. Karakolun onunden yurda gecmeyi dusunuyorum hizlica

• Bilgi' de okuyacaksın sanırım.

Ben oradan mezunum. 2002 yılında mezun oldum.

1998 ile 2002 arasında değişim bile inanılmazdı orada. Şimdiki halini bilmiyorum, herhalde daha da gelişmiştir.

Üniversitelerin böyle bir özelliği var, çevresini geliştiriyor.

Biz ilk başladığımızda, ki ikinci mezunlarındanım Bilgi' nin, çok fenaydı oralar.
  • John Shepard kullanıcısına yanıt
    Bilgide okumayacagim hocam baska universitedeyim ama yurt yakin diye tuttuk soyle deyim yurdum icerilerine dogru degil triump alisveris merkezinin hemen 1 sokak arkasinda sanirim tam kuştepe lokasyonu olmuyor oralar

• quote:

Orijinalden alıntı: berkant19

Sagolun hocam sizde mi oralarda okumustunuz

1 sene öğrenci evinde kaldık.Kolay gelsin sana şimdiden.
  • o kadar vakim değildir diye düşünüyorum hocam sonuçta iç taraflarına pek girmiyorum
  • Açılın geçen sene orada hazırlık okudum, kardeşim millete bulaşmazsan kimse sana bi şey yapmıyor. Zaten kalacağın yer kuştepenin iç kısmı değildir. Orayı bilemem, uyuşturucu yeri orası ta8m. Dışarda da tüm sene yürüyerek geçtim kuştepeden, 5-6 kere para istediler, hiç birine vermedim ve hala hayattayım. Arada kavga falan çıkıyo, bi ara her gün sela okunuyodu :D Yine de dediğim gibi millete bulaşmazsan kimse seni rahatsız etmez.
  • corpus gemitu kullanıcısına yanıt
    Sen benim tam aradıgım adamsın ya iç kısmı değil galiba triump alısveriş merkezi var ya onun 1 sokak arkası işte halısahanın arkası diyim para istediklerinde ne yaptınız hocam cevap vermeden kaçtınız mı yoksa yok bende de deyip cevap mı verdiniz
  • berkant19 kullanıcısına yanıt
    Ya valla genelde yok mok dedim, bi tanesi dua et xxxxx dedi orayı anlamadım. Diğerleri çok sallamadı. Halı saha trump arası en nezih yeri oluyor. Ordan aşağı gidince çıkış yok :D
  • İstanbulun en nezih yerlerindendir sabahlari kuş sesleriyle uyanirsin ki zaten semtin adi ordan gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.