Şimdi Ara

kuş tüyü mont 69,95TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
13.608
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ürün Özellikleri:
    Hafif ısıtıcı dolgu ördek tüyünden. Çıkabilen kapüşonlu, dik yakalı, tam fermuarlı ve çıtçıtlı. Genişliği ayarlanabilir manşetler. Çıtçıt düğmeli 2 cep, büyük file ve cep telefon iç cebi, 2 pratik fermuarlı iç cep. Sportif görünümlü dokuma arma. Üst malzeme %100 polyamid. Dolgu %50 ördek puflası, %50 ördek tüyü. Astar %100 polyester. 40 derecede yıkanabilir. M, L ve XL beden seçenekleri ile.
    İthal Ürün

tchibo.com.tr - fırsat reyonu - Tekstil - Bay bölümünde

kadın-erkek ve çocuk giyiminde bu ara güzel ürünler ve indirimler var

• Kaz tüyü mont mağduru olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kumaşın gözeneklerinden tüyler fırlıyor zamanla ve iğrenç bir görünüm oluşuyor temizlenmiyor bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Kaz tüyü mont mağduru olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kumaşın gözeneklerinden tüyler fırlıyor zamanla ve iğrenç bir görünüm oluşuyor temizlenmiyor bile.

Gözeneklerden fışkıran tüyler konusunda haklı olmakla beraber bu montu kullanan birisi olarak tavsiye ederim. Ceplere koyduğum eldivenin dışında tüyler birikiyo biraz o kadar, 15-20 snde temizleniyo o da.. Ama hayvan gibi sıcak tutuyo (kuş hayvanı).
  • markadan markaya değişir, Gidip alın Nike veya Lacoste kaz tüyü mont bakın bakalım tüyler çıkıyomu dışarı :)
    soğuğu hissetmemek için kışın kaz tüyü giyeceksin sevgili tuvnera
    quote:

Kaz tüyü mont mağduru olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kumaşın gözeneklerinden tüyler fırlıyor zamanla ve iğrenç bir görünüm oluşuyor temizlenmiyor bile.
  • Evet azda olsa tüy çıkıyor. Ama sıcak tutuyor.

Ama almak için daha erken. Mart- Nisan aylarında yarı fiyatına alabilirsiniz.
  • oda doğru alırız nisanda ağustosta falan giyer denize gireriz artık
    quote:

Orijinalden alıntı: mav1li

Evet azda olsa tüy çıkıyor. Ama sıcak tutuyor.

Ama almak için daha erken. Mart- Nisan aylarında yarı fiyatına alabilirsiniz.
  • bu tiçbo necidir anlamış değilim kahvehanemi ev aletlerimi satıyor giyimcimi ne yapar ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

bu tiçbo necidir anlamış değilim kahvehanemi ev aletlerimi satıyor giyimcimi ne yapar ya

Her telden çalıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technics

markadan markaya değişir, Gidip alın Nike veya Lacoste kaz tüyü mont bakın bakalım tüyler çıkıyomu dışarı :)
    quote:

valla gçen sene bir arkadşaım arjinal nike aldı mağazadan ama onunda aynı tüy sorunu vardı.. her gittiğimiz yerd eçekiyordu.. sonunda içi boşalacak diye korkar oldum

• Bu bottan alan oldumu arkadaşlar? Gereksiz yere konu açmak istemedim, burdan sorayım dedim...

http://www.tchibo.com.tr/web/t/mg/prd/01/234315.jpg
     kuş tüyü mont 69,95TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: d_darko

Bu bottan alan oldumu arkadaşlar? Gereksiz yere konu açmak istemedim, burdan sorayım dedim...

çok oldu, eski başlıklarda da vardır. bulursan kaçırma...
  • bu bottan bende var,

günlük kullanımda ayağı çok sıcak tutuyor,
    hatta normal kış günlerinde ayağı pişiriyor, (izmir)
    bilek kısımları çok kalın, ama soğuk havalarda banamısın demiyor
    kesinlikle soğuk geçirmiyor.

quote:

Orijinalden alıntı: d_darko

Bu bottan alan oldumu arkadaşlar? Gereksiz yere konu açmak istemedim, burdan sorayım dedim...

kuş tüyü mont 69,95TL

• Ben Kipa'dan mı ne almıştım kaztüyü tüyler bi zaman sonra fırlıyor ama çok rahatsız etmiyor, en azından orjinal kaz tüyü olduğu belli oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technics

markadan markaya değişir, Gidip alın Nike veya Lacoste kaz tüyü mont bakın bakalım tüyler çıkıyomu dışarı :)
    quote:

Valla bende Boynerden 2 sene önce aldığım nike kaz tüyü hafif şişme bir mont var. Aldığım güne şükür ediyorum. En soğuk havalarda bile zerre kadar soğuk geçirmiyor. İkincisi makinede yıkadım korka korka:) çıkardığımda dümdüz olmuştu, iki gün sonra aynı şekli aldı...üçüncüsü çok nadir dikişlerden tüy çıkabiliyor, ama benim mont şişme şekilde gözenekli kumaş değil, kumaş olanda problem olabilir...

• quote:

hiçbir gerçek kaz tüyü kullanan firma tüylerin çıkmama garantisini veremez arkadaşım.bende lafuma kaztüyü mont var ondanda çıkıyor kappa yeleğim var ondanda çıkıyor ama rahatsız etmeyecek şekilde.sizin söylediğiniz gibi tüyler fırlamıyor.tchibonun ürünlerini genelde beğenmem belkide sizin söylediğiniz gibi zaman içerisinde tüyler fırlayabilir.eğer bu tarz bir mont düşünüyorsanız iyi markalara yönelmenizi tavsiye ederim.tabi bu fiyatın baya üstünde fiyatlar olduğunu belirtmeme gerek yok.veya böyle bir ürün alarak şansınızı deneyebilirsiniz ki heralde 1-2 sene idare eder diye düşünüyorum.

• çok sık giymesemde ,belki 6 7 senelik adidas kaz tüyü montum var. ne bir tüy çıktı ne de bir eskime oldu..
    bu tchibonun ki kadar ince de degil. tchibo da 3 ördek varsa benimkinde 15tane kaz vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark -- 28 Ocak 2010; 3:52:08 >
  • bende lofttan aldıydım mübarek neyle şeyse hiç hava geçirmiyo öyle olunca sırtım terliyo yamyaş oluyo hoşuma gitmedi giymiyom artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

bende lofttan aldıydım mübarek neyle şeyse hiç hava geçirmiyo öyle olunca sırtım terliyo yamyaş oluyo hoşuma gitmedi giymiyom artık

tüyün kabahati yok, kumaş dandiktir. tevekkeli outdoor ürünleri eşşek yükü fiyata satılmıyor.
  • 2 yıl oldu Nike kuş tüyü mont alalı ve tüyler kendini göstermeye başladı
  • -Nike mış adidas mış atlayın hemen sazan gibi.

-Kaliteli markalarda kuş tüyü montlar hava alsın diye çok sıkı yapılmaz. Çünkü çok sıkı yapılırsa tüyler bir şekilde ıslanırsa kuruması günler sürer ve kişiyi çok çok fazla terletir giyilmez hale gelir..
    -O kadar sıcak tutuyor ki 15dk yürüyüş yapınca her yerin su gibi oluyor ondan sonra birde üşürsen hasta oluyorsun, canım çıkıyordu az daha.
    -Diğer kuş tüyü montum tüy döke döke herkes kuşlarla yattığımı sanıyordu, üzerinizde siyah bir elbise varsa onu berbat hale getiriyor.Artık sadece çok soğuk olunca giyiyorum.

Aklı olan kuş tüyü almasın, sürekli kullanmak için asla ideal değil. 1 tane kuş tüyü montunuz olabilir aşırı dondurucu günlerde giymek için, diğer günlerde giymek içinde başka tüy içermeyen bir montunuz olsun.

Tecrübe konuşuyor gördük geçirdik, 7 yıllık acı bir tecrübe..

O kuş tüyü montlarım yüzünden asla doğru düzgün kazak giyemiyordum, o kadar terletiyordu ki sürekli uzun kollu tişört giymem gerekiyordu.. Ama onlardan kurtuldum artık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FedayiL -- 28 Ocak 2010; 2:29:23 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.