Şimdi Ara

Kurye İlkay kimdir? (Açıklamalı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 83 gün 18 saat 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Gerçek Kafir (2 mesaj) iPhone 14 Pro (1 mesaj) Guest-B5F071B04 (1 mesaj) Guest-400988AF7 (1 mesaj) Guest-CD88C7FAD (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (2 mesaj) Mini (3 mesaj) (1 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Ah ah, 31 yaşındaki lise terk Kurye İlkay. Üniversiteyi geç bitirdim diye bana mok atar. 4 gün SGK'sı vardır. Kuryelikten. Başka da çalışmadı. Klinik ruh hastası. Ben bipolarım, o paranoid şizofren. Biraz benziyoruz. O da obez. 115 kgdı en son ama 1.70 boya. Ben 1.84 boya 115 kiloyum. Annesinin emekli maaşından annesi faydalanamaz. Babasının durumu idare eder. Kumara yüz binlerce lira kaptırmıştır. Tabii ailesinin mal varlığıyla ödemişlerdir. Alkolik. Annesinin maaşı Yeni Rakı'ya gider. Bu adam pisliğin tekidir. Mok böceği gibi. İstanbul'dan dışarı çıkmamış olmakla beraber 1 kitap bile okumamıştır hayatı boyunca.

3 nicki var ama daha stok yapmış olabilir. Receive SMS ile kaydoldu hep. Kendi numarasını mail adreslerine bile girmez.

ileri iade (Banlandı)
    haqueim (Telefon onayı yok, artık Konu Dışına giremiyor)
    arapaşığı (Receive SMS ile bir hesap kaydedebilmiş. Receive SMS sitede yasaklı 2 yıldır)

Bunlar da nickleri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Reis kiyaslayinca net sen ustunsun

YTÜ EHM✓
    184 boy(askeriye ölçümü. Disarida olculsen belki 186 filan çıkar, 185lerin çoğundan uzunsundur :D)✓
    Babadan doğuştan zengin✓

Ee senin yamuk bi tarafin yok ki az kilo fazlan var o kadar? Takilma buralara bence boşver :D

• Bu nasıl konu lan elemanın her bilgisini vermişsin ss de ataydın tipini merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumun en vefalı üyesi kayradır.
    Aldığı telefon hatlarına temiz bir tofaş parası ödemiştir ama yinede forumdan vazgeçmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KavgaHatalıSollamadan

Forumun en vefalı üyesi kayradır.
    Aldığı telefon hatlarına temiz bir tofaş parası ödemiştir ama yinede forumdan vazgeçmiyor.
    Hocam 10 defa telefon hattı aldım 2016 - 2019 arasında. Daha da almadım. Numaralar esnafın veya tanıdıkların. Tabii hatlarda numara değişimi yaptım.

• 😅😅

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.