Şimdi Ara

KURUTMALI ÇAMAŞIR MAKİNASI...... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
32.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ama kurutmalı çamaşır makineleri kurutma sırasında fazladan 90 litrede su harcıyormuş

bu hesaba katılmıyor sanırım

zaten beni korkuta bu oldu

yıkarken 50 litre su harcaması normal

ama kuruturken 90 litre su harcaması kötü bi olay

hergün açılsa ayda 10 lirada o eder

o yüzden ayrı ayrı almak daha mantıklı geliyor bana
  • Samsung wd7704C8C Kurutmalı Çamaşır makinesi

Aldıktan 18 ay sonra Kapak körük arızası tambur arızası verdi. 2 aydır parça bekledik.Parça geldikten sonra da sorunlar devam etti.
    . Piyasada satılan yeni bir ürün olmasına rağmen parça sıkıntısını anlamak mümkün değil: Teknik servis, müşteri hizmetleri çok yetersiz. Siz aramadıkça kimsenin sizi aramak aklına gelmiyor. Anadolu elektronik Samsungu pazarlayan firma ancak onlar da hiçbir yardım talebinize bir email atmayı bile gerekli görmüyor.
    Kurutma süresi çok uzun ve verimsiz. Çok gürültülü
    Servisler deneyimsiz.
    Özellikle satış sonrası hizmet yönünden 10 üzerinden 0. Dikkatli olun!
  • TİCARET BAKANLIĞINA FİRMAYI ŞİKAYET ETME HAKKINIZ VAR....Faturanın fotokopisi ve giderilmeyen şikayetiniz varsa gerekeni yapın.."..Ya bu şartları yerine getir yada ithal iznini iptal ediyorum ."...Diyorlar.Her bölgede en az bilmem kaç adet servis açmak zorunda lar ve en az 10 yıl yedek parça bulundurmak zorundalar......Burası patagonya değil....Getir sat kenara çekil....Vatandaş dünya kadar para veriyor....Bedava vermiyorsun.... Sessiz kalmayınız....Saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 7 Nisan 2010; 17:09:41 >
  • tesekkurler, gerekenleri yaptim. Ve sonucta bagıra cağıra olsa da yaptırdık makineyi, bir daha yanindan gecmem samsungun
  • T-una,
    haklısın ben yanlış bir tabir yazmışım. doğrusu dediğin gibi ikisi bir arada olanlar olacak.

Samsung ikisi bir arada var bende. ama bu kırışık olayı gerçekten çok kötü. su harcamasını geçtim, ütü çok sıkıntılı.
  • mrb "taşkafa", electrolux'ten hala memnun musunuz acaba? aslında aklımda samsung veya bosch vardı ama buradakileri okuduktan sonra samsung'dan vazgeçtim, electrolux alternatifi geldi. gerçi hala kafam karışık kurutmalı alınır mı alınmaz mı diye. onun için kullanıcı yorumları önemli.
  • BOSCH 1 NUMARA.AMA ÇİN MENŞEİLİ OLMAYANI.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiryakimurat

merhaba arkadaşlar,

ben de ikisi bir aradalara baktım ama bugün iki ayrı makine olarak kullanan arkadaşımda şahit oldum. nefis, hem tasarruflu hem de daha mantıklı gelmeye başladı. ben üstüste durmalarını pek istemiyordum ama hiç de kullanışsız durmuyor. çok memnunlar, 7kg yıkama yapan bosch A sınıfı, 8kg kurutma yapan A sınıfı. Kurutma makinesinden çıkardıklarını doğruca dolaba koydu. 1900-2200 arası bir fiyata geliyor. ben de benzer bir donanıma ya bosch dan ya da siemensden sahip olmayı planlıyorum.
    Bayileden fiyat alıp biraz inceleyeceğim.

şu anki fıyatı nedır bılen varmı acaba?bosh hem kurutan hem yıkayan.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.