Şimdi Ara

Kurutmada Hangisini Önerirsiniz ( Bosch WTWH7561TR - Bosch WTYH7760TR - Siemens WT4HY760TR ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
6.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hala da bilinçsizce üretmeye devam ediyor bu da servislerin işine geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -YucukluSucurtam-

Evet hala da bilinçsizce üretmeye devam ediyor bu da servislerin işine geliyor.
    SErvislerin işine geliyor olabilir o kısmı bilemem.. ama sonuçta electrolux de arkadaşın bahsettiği gibi kalitesiz bir plastik parça kullanmış olabilir.

Ben asıl o noktaya gelicem.

bu iş 100 yıllık deneyime bazen bakmıyor.. oluyor işte firmalar yeterince test etmeden birşeyleri piyasaya sürüyorlar..
    bu da müşterilerden şikayet olarak geliyor.

tıpkı self cleaning gibi, tıpkı elux un kalitesiz plastik parçası gibi..
  • Hocam keşke plastik kapak yüzünden vazgeçmeseydiniz. Ben de başta tereddüt ettim ama 4 seneye yakındır kullanıyorum. Fotoğraflarda göreceğiniz gibi herhangi bir çizilme vs. yok.

Kurutmada Hangisini Önerirsiniz ( Bosch WTWH7561TR - Bosch WTYH7760TR - Siemens WT4HY760TR )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 6 Nisan 2019; 21:42:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Hocam keşke plastik kapak yüzünden vazgeçmeseydiniz. Ben de başta tereddüt ettim ama 4 seneye yakındır kullanıyorum. Fotoğraflarda göreceğiniz gibi herhangi bir çizilme vs. yok.

Hocam yeni modeli gördünüz mü kullandığınız kapak iyi görünüyor benim gördüğüm kapak sağa sola oynuyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 6 Nisan 2019; 22:40:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Hocam keşke plastik kapak yüzünden vazgeçmeseydiniz. Ben de başta tereddüt ettim ama 4 seneye yakındır kullanıyorum. Fotoğraflarda göreceğiniz gibi herhangi bir çizilme vs. yok.

Metal parçaları olan kıyafetler de mi çizmiyor üstad?

• 3.5 yıldır kullanıyorum electrolux edh3897’yi. Maalesef kapak olayı plastik. Ama benimki sağa sola oynamıyor. Ama birkaç kullanım sonrasında kapakta kılcal çizikler oluştu. Bunu önelemenin yolu yok. Ancak, bosch kurutma kullanan bir forumdaş da cam kapağın, bir süre sonra ayarının bozulduğunu ve hizalamasının düştüğünü söyledi.
    Daha detaylı bilgi isteyen kendi açtığım başlığa bakabilir dilerse.

• Plastik ucuz bir görüntü.. Kişisel görüşüm.. Tamamen cost down yani ucuzlatma politikası..
    Bir ara plastik tabanlı bulaşık makinaları vardı, ki hala var sanırım. Ucuz versiyonlar..

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Kılcal çizikler normal cam kapaklarda telefon ekranlarında bile oluyor hocam. Ama konu plastik olunca maşallah büyütüldükçe büyütüldü.

• bjkyener kullanıcısına yanıt
    O makineyi nerede incelediniz. Mağazalarda ürünü gelip yüzlerce kişi kurcalıyor normal durumdur.

• quote:

Orijinalden alıntı: -YucukluSucurtam-

O makineyi nerede incelediniz. Mağazalarda ürünü gelip yüzlerce kişi kurcalıyor normal durumdur.
    kapak içindeki camın ya da plastiğin oynaması ürüne ait bir hatadır genelde.
    kapı kilidini karşılamadı düştü derseniz, mağazadaki kurcalamalar sonucu olabilir derim ama kapının structure ında yani bütünlüğünün içinde olan bir malzeme oynuyorsa bu ya üretimdeki bir kalitesizlikten ya da tasarımsal bir sıkıntı sonucu olur.
  • aldığım üründe cam ve conta var ama elektroluxün yeni ürününde kalitesiz sert plastik kullanılmış ve conta bulunmuyor (sert plastik oynuyor) siz olsanız bu ürünü alır mısınız ?

keşke elektroluxte bu özellik olaydı kesin almıştım rezil etmişler makineyi kapağı açınca şok oldum fiyat olarak da fark yok arada 250 tl var (Birinde en üst seviyeyi alıyorsun diğerinde orta seviye alıyorsun)

elektroluxün çamaşır makinesindeki kapak olur mu diye baktım filtrenin önünü kapatıyor kapatmasa kapak bile alırdım

özellik olarak elektrolux daha üstün kapak olayı makineyi sıfırlıyor bu makineye 4500 tl kimse vermez (Bu makine bu haliyle 3500 - 4000 tl arasında oynar)

Kurutmada Hangisini Önerirsiniz ( Bosch WTWH7561TR - Bosch WTYH7760TR - Siemens WT4HY760TR )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 7 Nisan 2019; 22:48:24 >

• Hocam memleket meselesine döndü iş :):):)

WT4HY760TR modelini iyi fiyata almışsınız iyi günlerde kullanın, hava filtresi temizliğini aksatmadığınız sürece de hiç bir sorunla karşılaşmazsınız.

Tekrar iyi günlerde olsun. bence güzel seçim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

aldığım üründe cam ve conta var ama elektroluxün yeni ürününde kalitesiz sert plastik kullanılmış ve conta bulunmuyor (sert plastik oynuyor) siz olsanız bu ürünü alır mısınız ?

keşke elektroluxte bu özellik olaydı kesin almıştım rezil etmişler makineyi kapağı açınca şok oldum fiyat olarak da fark yok arada 250 tl var (Birinde en üst seviyeyi alıyorsun diğerinde orta seviye alıyorsun)

elektroluxün çamaşır makinesindeki kapak olur mu diye baktım filtrenin önünü kapatıyor kapatmasa kapak bile alırdım

özellik olarak elektrolux daha üstün kapak olayı makineyi sıfırlıyor bu makineye 4500 tl kimse vermez (Bu makine bu haliyle 3500 - 4000 tl arasında oynar)

Electrolux'te de conta var hocam, conta makinenin giriş ağzının çevresinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Hocam memleket meselesine döndü iş :):):)

WT4HY760TR modelini iyi fiyata almışsınız iyi günlerde kullanın, hava filtresi temizliğini aksatmadığınız sürece de hiç bir sorunla karşılaşmazsınız.

Tekrar iyi günlerde olsun. bence güzel seçim
    hocam sağolun

elektrolux almaya gittim siemens aldım

satan kişiyle pazarlık bile yapmadım

kısa ve öz peşin ne kadar dedim 4750 tl tamam alıyorum dedim (ürünü sordum teşhir mi diye yok abi elde bir kaç tane filan vardı alacak kişi varsa 3-5 gün içerinde gönder onlara da vereyim dedi 1 hafta sonra belki bu fiyata vermez)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 8 Nisan 2019; 22:25:56 >
    O kadar para verdikten sonra cam olsun der insan katılıyorum cok basit hissiyatı var

• -YucukluSucurtam- kullanıcısına yanıt
    Otomatik temizlik sistemi kapak filitrelerini temizlersen makinenin ömrü boyunca bakım gerektirmiyor.Kullanmayi bilmeyenlerin uydurdugu boş bir konu (vw arabalarının DSG şanzıman muhabbeti gibi). 1 yılı gecti benim cihazım sorunsuz ve cok kullanışlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 8 Nisan 2019; 22:54:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazpanyol

O kadar para verdikten sonra cam olsun der insan katılıyorum cok basit hissiyatı var
    hocam bu devirde beyaz eşya almak gerçekten zor almak isteyenin Allah yardımcısı olsun
    Onun icin macera aramıyorum:) bildigim markalari aliyorum bu arada hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 8 Nisan 2019; 22:59:14 >
  • Lazpanyol kullanıcısına yanıt
    Hocam daha eski 2010-2012 yılları arasındaki modellerde de self cleaning condenser var ama onlarda pek şikayet yoktu. Bilinçsiz kullanım tabii ki de çok ama son çıkan 2-3 senedir modellerde bizzat sorun var.

Sadece bu sorun değil Bosch un İnverter motor kullandığı halde WoolMark onaylı yünlü kurutma programı yok. Sabit bir döndürme hızını kullanıyor.

Ben B/S/H grubunun kurutma ve bulaşık makinelerinden şüpheliyim. Bu konuda Electrolux veya Arçelik grubunu tercih ederim.

Sizin sorun yaşamamanıza sevindim kurutma makinenizi iyi günlerde kullanın.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.