Şimdi Ara

Kurutma Makinesi tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
14.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    4.000 TL civarını geçmeyecek şekilde kurutma makinesi arayışındayım. Öyle çok teknolojik şeyler peşinde değilim. Bana sorun çıkarmasın, çamaşırlara minimum zarar vererek kurutsun ve beni ikide bir servise muhtaç etmesin bana yeter. Evdeki Bosch VarioPerfect Serie 6 çamaşır makinesinin üzerine koyup kullanacağım. Çok büyük kapasiteli bir şey olması gibi bir derdim de yok (makine max 7 kg yıkayabilirken bunu geçmek çok anlamlı gelmiyor). İlla 4.000 TL olmasına da gerek yok; 2.000-3.000 bandı da olabilir. Yeter ki beni üzmesin.
    Şimdiden teşekkürler

• Yok mudur tavsiye verecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Firebringer T kullanıcısına yanıt
    Bu modele bakabilirsiniz.
    https://www.bosch-home.com.tr/urun-listesi/camasir-ve-kurutma-makineleri/kurutma-makineleri/isi-pompali-kurutma-makineleri/WTW85461TR?breadcrumb=heatpumpdryers
    Çamaşır makinenizle aynı seri aradığınız herşeyi karşılayacağını düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm170

Bu modele bakabilirsiniz.
    https://www.bosch-home.com.tr/urun-listesi/camasir-ve-kurutma-makineleri/kurutma-makineleri/isi-pompali-kurutma-makineleri/WTW85461TR?breadcrumb=heatpumpdryers
    Çamaşır makinenizle aynı seri aradığınız herşeyi karşılayacağını düşünüyorum.

• 1917 kullanıcısına yanıt
    Konuyu görmüştüm ama son sayfalarda aradığımı bulamamıştım.
    Diğer arkadaşların tavsiyelerine istinaden aldım kurutma makinesini. Konuyu kapat diye bir özellik bulamadığım için kapatamıyorum şu anda.
    Destek olan arkadaşlara teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Firebringer

Konuyu görmüştüm ama son sayfalarda aradığımı bulamamıştım.
    Diğer arkadaşların tavsiyelerine istinaden aldım kurutma makinesini. Konuyu kapat diye bir özellik bulamadığım için kapatamıyorum şu anda.
    Destek olan arkadaşlara teşekkürler.
    Hangi marka aldınız acaba?
  • Ayazay A kullanıcısına yanıt
    @storm170 in tavsiyesini dinlemiş ve şunu almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Firebringer

@storm170 in tavsiyesini dinlemiş ve şunu almıştım.
    Makinadan memnun musunuz peki? Siemens ürünleri nasıldır hiç araştırmışmıydınız?
  • Ayazay A kullanıcısına yanıt
    Çok araştırmadım işin doğrusu. Makinede herhangi bir problem yaşamadım bugüne kadar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.