Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma makinelerine boşa para vermeyin. Paranızı çöpe atmayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepsi para tuzağı , hepsi aşırı gürültülü çalışıyor ve yaktığı elektriğe üzülüyorsunuz. Isı pompalı bile alsanız hepsi boş ürünler.

Bir bulaşık makinesi veya bir çamaşır makinesinin işlevselliği yok. ...

Türkiye güneşli bir ülke , askıya asın ve ücretsiz kurutun. Hemde sessiz bir biçimde  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliveli90 -- 27 Ocak 2023; 22:26:12 >

• ülkede gereksiz yere "ihtiyaç" oluşturuluyor

herkes bir hurrraaa saldırıyor

airfreyer, kurutma makinesi vs

• Trabzon da yaşarsanız kurutma makinasının ne kadar elzem olduğunu anlarsınız ayrıca bazı çamaşırlarda özellikle havlu vb.ürünlerde inanılmaz yumuşaklık sağlıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Böyle saçma bir genelleme mi olur. benim evim giriş kat ve balkon yok. Çamaşır asacak yer de yok. Kurutma makinası şart bizim için. Kendi şartlarınız, yaşadığınız yer ve iklim dolayısıyla sizin ihtiyacınız olmayabilir. Herkesin şartları farklıdır.

• Tam tersini düşünüyorum, Ankara da yaşıyorum, ben de aldım daha önce niye almadım diye pişmanım. Eşim de çalışıyor bende çalışıyorum, çocukta var. 2 tane çamaşır kurutmalığı var evde, kışın 2-3 gün kurumuyor çamaşırlar, ev küçük bir misafir geliyor, kurutmadaki çamaşırları al diğer odaya taşı, misafir gidince yine salona taşı.

Eşim çarşafları falan kapıların üstüne asıyordu, çabuk kurusun diye biri geliyor topla geri as, işkence gibi idi.

Şimdi, makinadan çıkar, kurutmaya at 2-2.30 saat sonra dolaba yerleştir sıcacık yumuşacık.

Çok sıcak bir şehirde yaşıyorsan, çoluk çocuk yoksa çok ihtiyaç görmeyebilirsin ama genelleme yapman yanlış. Herkesin ihtiyacı durumu hayatı farklı.

• boşun boşu bir konu 1+1 evde kalıyorum balkon yok nevresimleri yıkadıktan kurut bakayım kuruta biliyormusun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ayrıca kıyafeti eritiyor. Her seferinde yumak yumak tiftik çıkıyor. Bir süre sonra kıyafet incelip yırtılıyor.

Eriyen kıyafetler.

Aşırı gürültülü kurutma

Boşa giden elektirik

2-3 saat süren kurutma süreleri

Makineye verilen bir dünya para.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliveli90 -- 31 Aralık 2022; 13:50:33 >
  • maligezgin kullanıcısına yanıt
    Ya evinizin balkonu küçükse ve kurutmanız problem ise? O zaman ne yapmayı planlıyorsunuz + olarak kışın çamaşır astığınız yerde de herkes soba yakıyorsa hava kirliliğide var ise? Bunların cevabınıda sizlerden almak isterim…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çok haklı bir tespit. Burada dursun mesajım. Gerekçeleriyle beraber yazacağım. Hoş bazı iller için şart bu da ayrı bir mevzu.

• Zaruret halinde ,memnuniyet verici bir sonuç alanlar kullanabilir.Bence ,benim için ekonomik değil.

• Uyduruk bir markanın makinesinden memnun kalmadığınız için insanları neden yanlış yönlendirmeye çalışıyorsunuz?

• Bence bir ev hanımının hayatını kolaylaştıran 3 ürün.

Kurutma Makinesi

Ütü

Süpürge

Kurutma Makinesi: Asma toplama derdin yok. Evin odalarında çamaşır askısı (eğer yağışlı bir gün değilse ) şirkin bir görüntüye sebep veriyor. Diğer taraftan dışarı astın mı havadaki is toz duman çamaşıra nüfuz ediyor. Makineden ter temiz çıkıyor. Bir başkası , kıyafetler yumuşacık çıkıyor. Asılınca kazık gibi oluyor. Her güzelin bir kusuru olduğu gibi, kurutma makinelerinin de bakım, elektrik , kıyafetleri nispeten küçültme dezavantajları var. Ancak bana göre hayatı kolaylaştırıyor ve en önemlisi zaman tasarrufu sağlıyor.

İyi bir ütü de kıyafetleri yakmadan hızlı bir şekilde ütüleme imkanı sunuyor.

Süpürge de aynı şekilde hemen hemen her gün kullandığımız ve bütçe çerçevesinde en iyi olanın alınması gereken bir ürün.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.