Şimdi Ara

Kurutma'da devrim 'LG'den çift inverterli kurutma makinesi'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
11.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kurutma'da devrim "LG'den çift inverterli kurutma makinesi".

Tıklayıp İzleyebilirsiniz :https://www.youtube.com/watch?v=izY8xb-WPbI
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• yanlış yer pampa ölücüyüz biz. bize uygun fiyatlı 27" 2k hdr monitörle gel diycem geçenlerde samsung yaptı onu
  • Koskoca Mesut Çevike Yakıstıramadım Haporlörü Hoparlör Mesut Bey Hoparlör
  • kanalın hayırlı olsun
  • Kolay Gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ADF35784A

yanlış yer pampa ölücüyüz biz. bize uygun fiyatlı 27" 2k hdr monitörle gel diycem geçenlerde samsung yaptı onu

• Valla inceleyin de uygun fiyatlı modemleri de inceleyin. Şu ekonomide kim 300 TL üzeri verebilir ki bir modeme en iyimser limitle.
  • Melike Hanım?
  • neden adsense hesabım olmamasına rağmen 'zaten mevcut bir adsense hesabı' var lagalugası yapıp adsense hesabı açmama engel oluyorsunuz?
  • Bu videoda Keenetic Extra DSL'i inceliyoruz.
  • inverter manyaklığı çıktı durdurabilene aşk olsun. hertarafa inverter takarlar artık.
    ufacık motora ufacık inverter kartı ardından reklamı büyük DUAL INVERTER TECHNOLOGY OHH YEAHH. ingilizceyi de duyduğumuza göre dona kadar teslim edebiliriz.
    inverteri tak elektrik faturasını cart diye indir gibi kandırmacalar dolaşıyor.
    bence bunlar taktik.
    tamam inverter motor devriyle oynar,devir düştükçe yükte düşer ve elektrik tüketimi düşebilir ama düşen elektrik tüketimi ile inverterin parasını çıkarmak bile yılları bulabilir.
    çift inverterli diyor bide, yakında triple versiyona da geçerler. hadi çılgınca gidelim cepleri boşatalım kurutma makinesine oğğğ yeahhh

2 adet motor vardır. 1 adet çalışsa yetersiz 2 adet çalışınca çok oluyordur. bu durumda 1.motoru direkt çalıştırıp 2.yi inverter ile optimum ayara getirirsin,2.motor %25-40 civarı çalışır o durumda inverteri anlarım ama gerekli gereksiz herşeye inverteri sokmaları biraz terbiyesizce ve gözboyama yapıyorlar bence.

• pakaji kullanıcısına yanıt
    Çift inverter taktıkları şey kurutma makinesi. Yani öyle 1400 devire felan çıkan yada devrin bir öneminin çokta olmadığı bir durum. Dakikada 50 devir çeviriyomudur bilemiyorum. Bir motor yüksek devirli sıkma, bir motor düşük devirli yıkama+kurutma yapan makine olsa "belki" bir anlamı olabilir.

Kurutma makinası, 1 motor 1 rezistans. İnverterlerden biri rezistans mı sürecek ?
  • Antor kullanıcısına yanıt
    Kurutma makinaları artık rezistans değil ısı pompası kullanıyorlar, ısı pompası da inverterdir muhtemelen.
  • kir-pi K kullanıcısına yanıt
    Bu açıklama beni tatmin etti. Teşekkürler
  • LG kurutma makinası kullanmış biri olarak en ucuz para ile ( TL ) 5 kuruş etmez zaten iade etmiştim 1 hafta içinde servis bile kurutmadigini kabul ettiği için iadesinde sorun yaşamamıştım sakin almayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir şeye benziyor.
  • LG’mi? Düşman başına.

• Ayrı kurutma makinesi almak kadar saçma bir şey yok, yıllardır kurutmalı çamaşır makinesi kullanıyorum , yıkayınca otomatik olarak kurutmasına geçiyor, öyle makinenin başında bekleyip yıkama bitince aç kurutma makinesine koy , kurutma makinesini ayarla vs ne saçma işler bunlar, üstelik tek cihaz olunca kurutma makinesine banyoda extra yer ayarla derdi de yok.
  • Nabalım şimdi memnun olduğumuz çamaşır makinasını satıp tek tip mi alalım.

• Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    Bana ne , ne yaparsan yap sana şunu yap bunu yap diyen mi oldu ben görüşümü yazdım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.