Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kurutma'da devrim 'LG'den çift inverterli kurutma makinesi'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
14
Cevap
1
Favori
5.979
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kurutma'da devrim 'LG'den çift inverterli kurutma makinesi'
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    0 Mesaj
    Herkese Merhaba Arkadaşlar ;

Bu videoda Keenetic Extra DSL'i inceliyoruz.

Tıklayıp İzleyebilirsiniz :https://www.youtube.com/watch?v=izY8xb-WPbI
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |

• Teğmen
    180 Mesaj
    Koskoca Mesut Çevike Yakıstıramadım Haporlörü Hoparlör Mesut Bey Hoparlör
    |
    |
    |
    |

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü

• Er
    7 Mesaj
    Kolay Gelsin.
    |
    |

Orijinalden alıntı: TnT2m64

yanlış yer pampa ölücüyüz biz. bize uygun fiyatlı 27" 2k hdr monitörle gel diycem geçenlerde samsung yaptı onu
    |
    |

• Binbaşı
    1956 Mesaj
    Valla inceleyin de uygun fiyatlı modemleri de inceleyin. Şu ekonomide kim 300 TL üzeri verebilir ki bir modeme en iyimser limitle.
    |
    |
    Intel i7 6700k 4.4 GHz/ MSI Z270M Mortar/ Corsair Vengeance LED 16GB (2x8GB) 3200MHz Ram CMU16GX4M2C3200C16/ Evga GTX 1080Ti FTW3 / 250GB Samsung Evo 850, Samsung Evo 860, Crucial BX500 SSD/Seagate Barracuda 2TB / Cooler Master MasterCase Pro 3/ FSP Hydro G 750W 80 Gold/ Samsung LC27FG73
  • Teğmen
    176 Mesaj
    Melike Hanım?
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, Killanici_Adi sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın

---------------------

bana hakaret eden adam ban yemediği için forumdan kendim uzaklaştım
  • Çavuş
    63 Mesaj
    inverter manyaklığı çıktı durdurabilene aşk olsun. hertarafa inverter takarlar artık.
    ufacık motora ufacık inverter kartı ardından reklamı büyük DUAL INVERTER TECHNOLOGY OHH YEAHH. ingilizceyi de duyduğumuza göre dona kadar teslim edebiliriz.
    inverteri tak elektrik faturasını cart diye indir gibi kandırmacalar dolaşıyor.
    bence bunlar taktik.
    tamam inverter motor devriyle oynar,devir düştükçe yükte düşer ve elektrik tüketimi düşebilir ama düşen elektrik tüketimi ile inverterin parasını çıkarmak bile yılları bulabilir.
    çift inverterli diyor bide, yakında triple versiyona da geçerler. hadi çılgınca gidelim cepleri boşatalım kurutma makinesine oğğğ yeahhh

2 adet motor vardır. 1 adet çalışsa yetersiz 2 adet çalışınca çok oluyordur. bu durumda 1.motoru direkt çalıştırıp 2.yi inverter ile optimum ayara getirirsin,2.motor %25-40 civarı çalışır o durumda inverteri anlarım ama gerekli gereksiz herşeye inverteri sokmaları biraz terbiyesizce ve gözboyama yapıyorlar bence.

• Yarbay
    4015 Mesaj

Çift inverter taktıkları şey kurutma makinesi. Yani öyle 1400 devire felan çıkan yada devrin bir öneminin çokta olmadığı bir durum. Dakikada 50 devir çeviriyomudur bilemiyorum. Bir motor yüksek devirli sıkma, bir motor düşük devirli yıkama+kurutma yapan makine olsa "belki" bir anlamı olabilir.

Kurutma makinası, 1 motor 1 rezistans. İnverterlerden biri rezistans mı sürecek ?
    |
    |
    pakaji kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kurutma makinaları artık rezistans değil ısı pompası kullanıyorlar, ısı pompası da inverterdir muhtemelen.
    |
    |
    Antor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu açıklama beni tatmin etti. Teşekkürler
    |
    |
    kir-pi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.