Şimdi Ara

kurumuş kan kokusu (gerçek gibi rüya, rüya gibi gerçek)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2
Cevap
0
Favori
123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çocukluğumda defalarca uykumu bölerek beni fazlasıyla ürküten ve on, on beş senedir görmediğim bir kabusu son zamanlarda yeniden görmeye başladım.

başlangıçta gri üniformalı bir adam var. kimsenin olmadığı sisli bir sokakta arkası dönük, sigara içiyor.

her an, adamın görüntüsü biraz daha yakınlaşıyor, daha çok detay görüyorum. uzun boylu, paltolu biri. koyu renkli saçları ve geniş bir omzu var.

paltonun sol kolunun içi boş, sallanıyor. bunu görünce ağzımdan belli belirsiz bir söz çıkıyor.

adam bunu duyarak hızlıca bana doğru dönüyor. yüzünü görüyorum ama çok karanlık. kim olduğunu seçemiyorum.

ışık sadece burnuna vuruyor. kanıyor burnu. bir yandan mendille siliyor.

sonra uzaklardan çok gürültülü bir patlama sesi duyuluyor.

adam bana doğru koşarken birkaç el ateş sesi duyuyorum. o kanlar içinde yere düşerken bir kadın çığlığıyla uyanıyorum.

uyanmamla burnumda rahatsız edici bir koku olurdu. çocukken bunu ayırt edemezdim. sonraları kurumuş kan kokusu olduğunu farkettim.

kan olmazdı ama kokusu hep vardı.

çocukken bu halde uyandığımda titreyerek ağlardım. öyle sesli kalkardım ki, annem hemen uyanıp yanıma gelirdi.

şimdikilerde ağlamıyorsam da o titreme gelmeye devam ediyor.

kendimi bildim bileli gerçekten o sokakta bulunduğumu hissediyorum.

saçma belki ama çocukken yaşadığım birçok garip şeyin rüya mı yoksa gerçek mi olduğunu ayırt edemem.

ama olayı beraber yaşadığım insanlara sorduğumda gerçek olduklarını söylerler genelde.

belki geçmişte, belki gelecekte, bu olaya şahit olduğuma %99 ihtimal verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baymühendis -- 1 Mayıs 2020; 2:53:55 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.