Şimdi Ara

Kurum Mailine Gönderilen Sözlü Sinav İlani Tebliğ Olmuş Sayilirmi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EDİT : 1 - Yeni Gelismeler oldu Durumu Takip Edenler ve Allah korusun ilerde boyle bir durumla karsilasma ihtimali yasayanlar olursa diye anlatayim dedim Mulakat tarihimden iki gun evvel benim mail kutuma ileti gelmesi disinda mudurlugumede bakanligin personel dairesinden resmi tebligat gonderilmis ama ne hikmetse mudurlugumun yazi isleri personeli bana bu yaziyi teblig etmeyi unutmuslar :( bende bunu bir dost sayesinde ogrendim yoksa hala unuttuklarini sakliyolardi simdi tum basima gelenleri guzel bir dilekceyle bakanliga bildirdim cevap bekliyorum bakalim nasil bir cevap gelicek ve neler olucak hep beraber gorucez burdan sizleri bilgilendirmeye devam edicem

Merhabalar Degerli Arkadaslarim ve Dostlarim Ticaret ve Gumruk Bakanliginda bildiginiz Düz Memurum ve Yine Ayni Bakanlik Unvan Degisikligi Sinavi acti bende Girdim Bu Haziran Ayinda Kazandim
    Bakanligin Personel Dairesi Resmi web sayfasinda Yazili Sinav Ilanina Cikilirken ilan metninde " yazili sinavi kazananlarin Ikinci asama olan sozlu sinava cagrilmalarina dair tarih ve yerler yine web sayfasindan ayrica yayinlanacaktir diye birebir ayni bu sekilde bir yazi vardi.
    Zaten şu anda dileyen herkesde bu web sayfasina girip kendileri kontrol edebilirler.Sonrasinda 6 Ay boyunca her gun hem bakanligin Resmi Web Sayfasini hemde Bakanligin personel dairesi web sayfasini kontrol etmeye basladim.
    Taki Aralik Ayininin 27 sinde Personel dairesi web sayfasinda kazananlarin listesi yayinlandiginda ben ŞOK bir şekilde Mulakatlarin yapildigindan haberim oldu.Cunku bilirsiniz En ufak gerekli olsun gereksiz olsun Her bilginin atlanilmadan yayinlandigi Bakanligin Resmi Web sayfasinda ve Personel dairesi Web sayfasinda sozlu sinav ilanina ne hikmetse cikilmamisti.
    Kendi mudurlugume danistim belki sahsima teblig yapilmis bir yazi gelmiste olur ya insanlik hali yazi islerindeki arkadaslar bana teblig etmemislerdir dedim ama oyle bir durum soz konusu degildi Yine belki kurum ici INTRANET Programini kontrol edeyim dedim belki burdan Ilana cikilma ihtimali vardir ben gormemisimdir dedim ama burda da yoktu.En sonunda uzun ugraslar sonucu Kurum Mailine bakmam gerektigi soylendi Evet buraya mail gelmisti sozlu sinav ilan tarihi ve yerine iliskin bir mail ama mailimi duzenli kontrol etmemem kaynakli sozlu sinav ilanini kacirmistim.
    Simdi Sizlerden Nacizane ricam ozellikle basina boyle bir sey gelmiş veya tecrubeli diycemde imkani olacagini sanmiyorum zaten gelmesin de Yuce Yarabbim Korusun
    İşte kurum mailine gelen bir sozlu sinav tarihi iletisinin tebligat sayilip sayilamayacagi hususu Hukukçu ve Avukat arkadaslar bu konuda bana fikir verirseniz minnettar olurum eger tebligat yerine geciyorsa akilsiz kafam dolayisiyla karalar baglayip oturucam yok eger maile atilan bir sozlu sinav ilan iletisi resmi tebligat niteligi tasimaz ise tum kanuni haklarimi aramak icin harekete gecicem simdiden ilgi ve alakaniz ile cevaplariniz icin tesekkur eder calismalarinizda esenlikler dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sals -- 7 Ocak 2019; 19:12:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun. Şunu kesin olarak söyleyebilirim ki atılan mail normal şartlarda tebliğ sayılmaz ancak kurum içi yönetmelik de vs ayrı bir hüküm varsa onu bilmiyorum. Madem ki daha sonra ilanen yayınlanacaktır deyip Yayınlanmadı ise burada size tebliğ yapılmış sayılmaz. Konuya bi bakıp size pm atarım.

• Olayimizda yeni gelismeler yasandi konu basligina Edit olarak ekledim takip edenlere duyurulur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.