Şimdi Ara

Kurulumu en kolay Access Point

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türkiye'nin Kurulumu En Kolay Access Point'i!
    Powermaster PWR-07 300 Mbps Access Point Repeater Kablosuz Router

https://www.merterelektronik.com/urun/powermaster-pwr-07-300-mbps-access-point-repeater-kablosuz-router

• Değerli DonanımHaber Forum kullanıcıları;

Mert-er Elektronik olarak arge(ui)/test süreci ülkemizde yapılan, özellikle ev/ofis kullanıcılarının kolaylıkla kurabilmesini amaçlayan Powermaster PWR-07 AP modelini satışa sunduk.

Merterelektronik.com üzerinden, sosyal medya kanallarımızdan, WhatsApp destek hatlarımızdan ve telefonlarımızdan destek vermekteyiz.

Saygılarımızla
    MERT-ER ELEKTRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
  • Powermaster PWR-07 Kurulum resimli anlatım Merter Blog'ta.
    https://blog.merterelektronik.com/powermaster-pwr-07-access-point-kurulum-resimli-anlatim
  • repeater' da wds özelliği tercih sebebidir ama uyumluluk sorunu da ön plana çıkar. universal repeater da ise uyumluluk aranmadığı için genelde tercih edilir. ben aslında wds özelliği var mı diyecektim ama düşündüğümün tam tersine bu var universal repeater özelliği yok galiba? fiyatı da oldukça makul. düşüncenizi de beğendim bana kalsa daha aktif bir menu olsa bile kullanıcı dostu olarak hiç bilmeyen birine soru ve cevaplı olacak şekilde basit bir yönlendirme ile kurulum da yaptırılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The souls migration

repeater' da wds özelliği tercih sebebidir ama uyumluluk sorunu da ön plana çıkar. universal repeater da ise uyumluluk aranmadığı için genelde tercih edilir. ben aslında wds özelliği var mı diyecektim ama düşündüğümün tam tersine bu var universal repeater özelliği yok galiba? fiyatı da oldukça makul. düşüncenizi de beğendim bana kalsa daha aktif bir menu olsa bile kullanıcı dostu olarak hiç bilmeyen birine soru ve cevaplı olacak şekilde basit bir yönlendirme ile kurulum da yaptırılabilir.
    Merhaba, cihazda repeater özelliği de mevcut, aşağıdaki kurulum(resimli anlatım) sayfamızdan detaylı inceleyebilirsiniz.
    https://blog.merterelektronik.com/powermaster-pwr-07-access-point-kurulum-resimli-anlatim

PWR-07 kurulumunu mümkün olan en sade şekilde planladık, bu modelde wds özelliğini eklemedik. Daha gelişmiş yeni modeller bu yıl içinde satışa sunulacaktır.

Ürüne gösterdiğiniz ilgi için ayrıca çok teşekkür ederiz.

• TP-Link TL-WA850RE menzil genişletici kullanıyorum. Access Point modu da var. Kurulumu kolay tavsiye ederim. ASUS RP-N12 de var bende. O da gayet iyi. Bunda da Access Point modu var. İkisi de güzel cihazlar. 2.4 Ghz cihazlar bu cihazlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 850RE kullandım evet güzel bunda ilave olarak router özelliği var menüsü çok basit güzel.
  • 2019 yılı içinde yeni router, ap ve wireless adaptör modelleri satışa sunulacaktır. Tüm modeller PWR-07 modelinde olduğu gibi kolay kuruluma sahip olacaktır.
  • ben cıhazın şifresini unuttum resetleyemıyorum reset tusuna basılı tutuyorum bısı olmuyor 20 sn kadar beklıyorum resetten cekersem cıhaz acılıp kapanıyor ama resetlenmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maykil20 -- 17 Aralık 2023; 23:35:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.