Şimdi Ara

Kurulum icin geldiler internet alt yapi yok dediler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar superonline basvurusunu iptal edip turknete gectim,musteri hizmetleri adsl alt yapisi var dediler gerekli evraklari cikarip yolladim,ertesi gun kurulum icin geldiler ama ekip sadece telefon hattini cekebiliriz internet alamazsiniz dedi,yeni bir alt yapi geliyormus 2 ayi bulurmus tamamda ben teli ne yapayim internet lazim adam gibi bir bilgilendirme yapip niye bizi ugrastiriyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Süperonline'ı iptal etmeyip türknet'e geçiş talebinde bulunsaydın sorun olmazdı. Muhtemelen port sorunu ortaya çıkmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayata gülümse

Süperonline'ı iptal etmeyip türknet'e geçiş talebinde bulunsaydın sorun olmazdı. Muhtemelen port sorunu ortaya çıkmıştır.

Hocam dogrudur kac aydir internetsizis,tekrar turkneti aradim bilgilendirme yapacagiz dediler bakalim cozulecek mi.

• churn yani geçiş yapmayıp hat tesis yapınca böyle olabiliyor. Tam o sırada port'u başkasına veriyorlar vs.

Eğer bölge fiber değilse, Telefon hattı var ise neden internet verilmez dediler ki? Port yok ise de sahadaki adamlar göremez ki port var mı yok mu? bakalım büyük ihtimal turkNet'de hayırdır diye mail atmışdır TT ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

churn yani geçiş yapmayıp hat tesis yapınca böyle olabiliyor. Tam o sırada port'u başkasına veriyorlar vs.

Eğer bölge fiber değilse, Telefon hattı var ise neden internet verilmez dediler ki? Port yok ise de sahadaki adamlar göremez ki port var mı yok mu? bakalım büyük ihtimal turkNet'de hayırdır diye mail atmışdır TT ye.

Bende onu anlamadim hocam bizim mahalledeki adamlar adsl kullaniyor bi bizim evemi gelmiyor anlamis degilim,adam bana internet alamazsin diyor resmen sacmalik bunlara bi baski yapacam artik en onemliside vizeler yaklasiyor sinavlara ekampus uzerinden calismam gerekiyordu.

• hayata gülümse kullanıcısına yanıt
    Iptal etmeden basvurudada bulunsan port yoksa abonelik almiolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingalonedark

Iptal etmeden basvurudada bulunsan port yoksa abonelik almiolar

Desene daha cok internetsiz kalacagiz.

• ne oldu dostum son durum nedir?
  • quote:

ne oldu dostum son durum nedir?

Hocam turktelekom gelip hatti cekti turkneti aradim 2 iş gunu icerisinde hizmetiniz aktif olacak dedi bugun mesaj geldi aktif oldu diye ama gel gelelim yine yok cunku kabloyu bagladigimizdan beri dsl isigi yanmiyor yine aradim ariza kaydi biraktilar telefon hatti aktif ama internet yok resmen sinir bozucu.

• quote:

Orijinalden alıntı: INVESTGN DISCOVERY

quote:

Hocam turktelekom gelip hatti cekti turkneti aradim 2 iş gunu icerisinde hizmetiniz aktif olacak dedi bugun mesaj geldi aktif oldu diye ama gel gelelim yine yok cunku kabloyu bagladigimizdan beri dsl isigi yanmiyor yine aradim ariza kaydi biraktilar telefon hatti aktif ama internet yok resmen sinir bozucu.

Gelen şifreyi modeme girdin mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

quote:

quote:

Gelen şifreyi modeme girdin mi?

Modem kurulumu yaptim hocam ama sifreyi tam nereye girecegiz?

• SMS ile kullanıcı adı ve şifre gelmiştir onu modem arayüzüne internet > internet ayarları menüsünde ki yerlere gireceksin orada yazıyor zaten

• quote:

SMS ile kullanıcı adı ve şifre gelmiştir onu modem arayüzüne internet > internet ayarları menüsünde ki yerlere gireceksin orada yazıyor zaten

Tamam hocam cok saolun.

• quote:

quote:

SMS ile kullanıcı adı ve şifre gelmiştir onu modem arayüzüne internet > internet ayarları menüsünde ki yerlere gireceksin orada yazıyor zaten

Tamam hocam cok saolun.

Rica ederim gelişmeleri buraya aktar yardımcı olalım.

• quote:

quote:

quote:

Tamam hocam cok saolun.

Rica ederim gelişmeleri buraya aktar yardımcı olalım.

İkinizede cok tesekur ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.