Şimdi Ara

Kurulum ekipleri geldi ama dsl ışığı yanmıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Peki en geç kaç gün sürer? Zaten 3 gün oldu şimdiden? Gerekirse turktelekomun numarasını verin ben kurayım irtibat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Şimdi arıza kaydındaki TutkTelekom otomatik mesajı okudum. Müşteri hatası vardır diyor. Şaka mı bu?

Kurulum ekipleri geldi ama dsl ışığı yanmıyor

Tekrar söylüyorum. Benim sorunum şu: BENİM EVİME DİREKTEN GELEN HERHANGİ BİR KABLO YOK. BENİM EVİME DİREKTEN YENİ KABLO ÇEKİLECEK. BU BİR ALTYAPI SORUNU DEĞİL. BENİM EVİME DİREKTEN YENİ KABLO ÇEKİLMESİ LAZIM. MODEMİN SİNYAL ALMAMASI EVE GELEN HERHANGİ BİR KABLO OLMAMASINDAN KAYNAKLI. BANA DİREKTEN GELEN BİR KABLO YOK VE BEN TT ALTYAPISINA BAĞLI DEĞİLİM

Yanımdaki ev TT'den internet kullanıyor. Herhangi bir sıkıntı yok. Siz sadece gelip benim evime kablo çekeceksiniz.

Lütfen benim arıza kaydımı güncelleyin. Ben TT ekiplerinin gelipte bana altyapıda sıkıntı yok demesini istemiyorum. Benim tek istediğim şey. Direkteki telefon kutusundan bana kablo çıkartılması ve evime bağlanması.

• dedemlililer D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hizmetinizi kontrol ederek arkadaşlarıma bilgi verebilmem için GSM numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
    Mesaj gönderdim numarayi

haftalar sürer telekom anlık destek vermiyor hatta kasti olarak gelmiyorlar ki siz bu firmalardan uzak durun diye ama suçlu turknet zerre kadar gücü yok telekoma karşı söz geçiremiyor
  • isyancı2 İ kullanıcısına yanıt
    Artık ben de sıkılmaya başladım. Bugün 4. gün. Ne yapmamizi bekliyorlar anlamış değilim. Türk telekoma gidip eylem mi yapalım. Ben parayı sana oduyorsam sen de benim yerime bu kabloyu getirtmen lazım. Daha yeni başvurdum. Ama bismillah demeden uğraşmaya basladim

• Az önce İbrahim beyden telefon aldım. Bana yarın ekiplerin geleceğini söyledi. İnşallah söylenildiği gibi ekipler gelir ve sorunum çözülür. Daha fazla uzamasını istemiyorum çünkü. Yarın tekrar güncelleme mesajı yazarım

Merhaba, ekipler randevu tarihinde adrese gelerek sorunu kontrol edecektir. Kontrol sonrasında size bilgi vereceğiz.
    Siz dalga mı geçiyorsunuz? Türk Telekom ekipleri evin önünde arabanın içinde 5 dakika oturup gitmişler. Ne eve gelen olmuş ne de direkten hat çeken olmuş. Hala internetim yok. Ortak çalışma dediğiniz bu muydu?

Eğer ekipler bugün tekrar gelip altyapıyı baglamazsa internetimi iptal edeceğim. Donanım haber gibi siteler aracılığıyla da derdimi anlatacağım. Ben bu tür şeylerle uğraşmak istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedemlililer -- 19 Eylül 2020; 12:13:43 >
    Merhaba, konuyu teknik uzmanlarımıza ilettim. Arkadaşlarım yerleşik operatör ile iletişime geçerek size bilgi verecektir. Konuyu yakından takip ediyoruz.
    Dün(pazar günü) telefonla müşteri hizmetlerini aradım. Şimdiye kadar başımdan geçenleri anlattım. Ortak çalışma ekiplerinin gelmediğini hattımın daha aktif olmadığını vs.

Bana telefonda benim işlemlerimin çok uzadığını, en geç pazartesi(yani bugün) çözüleceğini söyledi. Kendisi ekiplere beni aramaları için istek yollamış(yada emir vermiş bilmiyorum) Ama ne dün ne de bugun beni arayan kimse olmadı. Haani sorunum bugun çözülecekti? 2 haftadır internetsiz bekliyoruz.
    Merhaba, hattın sağlama alınması için bugün ekiplere bildirimde bulunduk. Ekiplerden güncel bilgi alarak gelişmeleri sizinle paylaşacağız.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.