Şimdi Ara

Kurulması gereken yeni partide olması gereken ideolojiler (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Tonyukuk

anti milliyetçilik vs. diyenlerin ülkeyi ne kadar sevdiği gözler önünde. duygularını bu işe karıştırıyorlar sadece. bu arkadaşlar başka konuda da atatürk der dururlar. atatürk'ü gerçekten seven biri anti milliyetçilik der mi sizce? atatürk'ün ilkelerini açın okuyun bari. ülkenin kurucusu olan başkomutanı tanımıyorsanız ne diyeyim size.

edit: bana kalırsa atatürk'ün ilkelerine sahip olsun yeterli. ek olarak islamcı karşıtlığı olabilir.

anti milliyetçiliği kürtler ve araplar istemez genelde

Bana kalırsa Faşist sosyalist bi parti kurulmalı Hitler gibi bi adam gelmeli
  • quote:

anti milliyetçilik vs. diyenlerin ülkeyi ne kadar sevdiği gözler önünde. duygularını bu işe karıştırıyorlar sadece. bu arkadaşlar başka konuda da atatürk der dururlar. atatürk'ü gerçekten seven biri anti milliyetçilik der mi sizce? atatürk'ün ilkelerini açın okuyun bari. ülkenin kurucusu olan başkomutanı tanımıyorsanız ne diyeyim size.

edit: bana kalırsa atatürk'ün ilkelerine sahip olsun yeterli. ek olarak islamcı karşıtlığı olabilir.

Neo liberallik vatandaşlık kültünden beslenir Atatürk rasyonal fikirleri olduğundan dolayı benimsemesi gerekir zaten.Lakin milliyet denen illüzyon kabilecilik hastalığına neden oluyor almanyada içerik üretenlere söven andavalların kaynağı onlar kötü çünkü yabancılar anlayışıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heinz Guderian

quote:

anti milliyetçiliği kürtler ve araplar istemez genelde

Bana kalırsa Faşist sosyalist bi parti kurulmalı Hitler gibi bi adam gelmeli

Hitler ve partisi tepki nedeniyle güçlenmiştir. Yahudilerin Almanyanın ekonomisini zaptetmesi nedeniyle iktidara gelmiştir..

dediğiniz şekilde bir geliş yerine etnik grupların iktisadi ve sosyal hayatımızı bozmasının önüne geçmek daha akıllıcadır. Bunun için o şekilde bir partinin olmasına gerek yoktur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sekülar
    Akla ve mantığa dayalı
    Aydınlık eğitimli
    Vatansever
  • Bu ülkede dini konularda oynamayan parti şu durumda siyasette başarılı olamaz.
    Adamlar Allah Kuran deyip yapmadıklarını bırakmadıkları halde %50 yi alabiliyor. Neden ? Halkımızda bir inanç var Allah Kitap diyen yanlış yapmaz diye halbuki görmüyorlar ki Terör sadece bu ülkelerde var..

Ben dini kötülemiyorum burda bir yanlış anlaşılma cıkmasın. Ben bunun üzerine oynayıp din ile alakası olmayan insanlardan bahsediyorum..
  • kemalizm ne ya. Atatürk'ün arkasına saklanan yılan sürüsü.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.