Şimdi Ara

Kurulabilen Mac os x for x86 internette doloşmaya başlamış (90. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.996
Cevap
3
Favori
425.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mandriva sana p.m den mesaj attım, MacosX dvd.si ile ilgili, bir ara bakarmısın?...
  • quote:

Orjinalden alıntı: taskin57

Mandriva sana p.m den mesaj attım, MacosX dvd.si ile ilgili, bir ara bakarmısın?...

• arkadaşlar mac / win programlarının karşılıklı bir listesi varmu hani linux / win programlarının karşılıklı listeleri vardır.

örnek

ne işe yarar / linux / windows
    cd-dvd kayıt / k3b / nero
    office / openoffice / ms office

gibi kurduk 10.4.4 ü sap gibi kaldım zaten etherneti tanımadı ( via rhine II ) bi el atın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yerçekimi -- 6 Nisan 2006; 18:08:10 >
  • JaS yapmış yine yapacağını. 10.4.4 Restore DVD'si patchlenerek 10.4.6 yükleyicisi haline geliyor. Detaylar ->http://forum.osx86project.org/index.php?showtopic=14133

Sözkonusu patch demon oid de mevcut -> 10.4.6 intel ppf files by JaS for 10.4.4 restore dmg
  • herkese selamlar...
    Ankara ODTÜdeyim...Bana dvd konusunda yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba??
    Teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: macallica

JaS yapmış yine yapacağını. 10.4.4 Restore DVD'si patchlenerek 10.4.6 yükleyicisi haline geliyor. Detaylar ->http://forum.osx86project.org/index.php?showtopic=14133

Sözkonusu patch demon oid de mevcut -> 10.4.6 intel ppf files by JaS for 10.4.4 restore dmg

DVD yi hazırladım ama gma900 de problem varmıs denemicem simdi sanırım ... bi kaç haber cıksın sora
  • Kardesler Ya hardisk olayını cozdumde benim mouse usb ama klavye P/S klavyeyyi tanımıyor acaba ne yapmalıyım. klavyesizde kurulumumu tamamlayamıyorum.
    Nası lcozebilirim.Suan usb klavye bulabilmem nerdeyse imkansız yardım lutfen.

• @kuhi
    Klavye ve Mouse ya ikisi de USB ya da ps2 olmalı. Benimde mouse usb idi son aşamada bilgi girerken ordan bulduğum textleri copy-paste ile kurulumu tamamlamıştım
    Lakin kurulum bitse de klavyen çalışmayacaktır. Uyduruk bir PS2 mouse kullan ben de öyle yapıyorum.
  • mosue de de ps2 var ama iksinide gormuyor bu sefer bi ayarmı cekmek gerek biosdan acaba.
  • mosue de de ps2 var ama iksinide gormuyor bu sefer bi ayarmı cekmek gerek biosdan acaba.
  • Sanırsam PS2 patch yapılması gerekiyor DVD'ye. Bendeki OsX 10.4.1 ve maxxuss'un PS2 patchi içindeydi. Anladığım kadarıyla apple PS2 desteği vermiyor çünkü şu an piyasadaki bütün apple mouse ve klavyeler USB.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bresson

arkadaşlar bişey sormuştum kaynadı amd notebook fujitsu simens 10,4,4 dvd koydum ilk ekran elma çıktı altında dönüp duran nesne ama yarım saat 2 ekran kurulum utulity ekranı gelmedi. neden olabilir. ne yapabiliriz bu konuda ?? yardım pls ..

notebook sanırım gma900. o gri elmalı ekrandan sonra mavi bir ekran geldi mi? eğer geldi ve orada kaldıysa laptopun vga ekran çıkışına başka bir monitör takıp oradan kurulum yapman lazım. daha sonra normal ekran ile görebilirsin. bende boot ederken ekranı bazen tanımayabiliyor, ben de kapatıp tekrar açıyorum. osx86project sitesinde dummy bi vga soketi ile bu sorunu çözmüşler daimi olarak. ya da vga soketindeki bazı girişleri minik bir tel ile birbirine bağlıyorsun. biraz ararsan bulabilirsin. sanırım olay osx in hangi ekrana çıkış vereceğine tam karar verememesi. umarım faydalı olmuştur.

• @ currahee arkadaşım monitörü tanıyo mavi ekran gelmiyo ekran kartı ati x200 galiba yanlış hatırlamıyosam elmanın oldugu ekram prıl pırıl hz süper ama mavi ekrana düşmüyo
  • arkadaslar msajlarınıza dikkat ,donanim haberde bi sorun var,sayfa görüntülenemio desede mesaj gidiyor,sonra ikişer ikişer çıkıo mesaj lar,bence herkes forumu bi tarayıp foruma katkısı olmayan mesajları silmeli,her mesaj atan arkadasın bu olanagı var,hiç kimse aradığını bulamıyor artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERIM -- 7 Nisan 2006; 0:57:38 >
  • selamlar,

ses kartıma halen bır care arıyorum...

bu arada benım mouse ve kalvyem ps2 ve sorunsuz sekılde calısıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ender

selamlar,

ses kartıma halen bır care arıyorum...

Biraz klişe olacak ama USB hoparlör denedinmi?
  • denemedim..usb hoparlorden kastın ne?

10.4.5 in 10.4.4 den avantajı nedir arkadaslar.... elinde 10.4.5 olan var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 7 Nisan 2006; 9:05:42 >
  • @ender
    Problem nerede? Gönderdiğim dökümanlar işe yaramadı mı?
  • Ses kartı çözümü ile ilgil değil ama USB hoparlör ile MacOS X'den ses almak mümkün. En azından ses problemi bu şekilde çözülebilir.
  • İZMİR TAYFASI ALOOOOO YARILACAM ORTA YERİMDEN. BİR 10.4.4 DVD HASRETİYLE YANIP TUTUŞUYORUM. LÜTFEN BİRİNİZ İLETİŞİN ARTIK BENLE.
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.