Şimdi Ara

Kurulabilen Mac os x for x86 internette doloşmaya başlamış (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.996
Cevap
3
Favori
425.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yok abi kurmadık,hatırlıyorsan uzun zaman alır kurulması diye düsünüp bazı eklentileri kurmamıstık ,ve senin xp ye bisey olmamıstır muhtemelen ,osx acılıyorken darwin boot ekranına gelmeden F8 e basarak boot menuyu aç ve ordan xp yi boot etmeye calış
  • Birşey daha sormakistiyorum,şimdi ben mac i kurdum ynı windows gibi tüm proğramları çalıştırabilecekmiyim,mesela oyunlar most wanted.
  • şu an için çalışanlarda var çalışmayanlarda var

http://forum.osx86project.org/ bu forumda biraz dolaşırsan sanırım sorularının yanıtını alabilirsin,şu anda sistem geciş aşamasında olduğu için eski sistemde çalışan programların bir kısmı çalışıyor bir kısmı çalışımıyor(spesifik br şey sormadığın için net bişey söyleyemiyorum) forumun bir iki önceki sayfasında bende çalışan programların bir listesini vermiştim
  • ok teşekkürler arkadaş...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kültigin

Arkadaşlar bu macosx centrino 1.6 da çalışırmı sse2 var bu işlemcide
    Ankarada macosx dvdsini benimle paylaşmak isteyen bir arkadaşımız varsa ayrıca çok sevinirim

hocam pm atılamıyor sana ,ankarada iki arkadasa yolamıstım dvd yi forumu okuyup onlarla iletişime gecebilrsen iyi olur,yok o şekilde halledmezsen kargo adresini yaz ben kargo yapmaya çalışayım

not:yoruldum vallaa
  • 10.4.3 ü patch ledim ama boot ederken makinayı resetliyor yardım pls
  • 10 tane dvd ziyan ettim buyüzden
  • önerin ne yani patch de sorun yokmu
  • ben baska patchlerle denediğimde o sorunu yapmıştı en son maxxusun patchiyle denedim ve sorunsuz kuruldu,sadece maxxusun patch iyle patch le baska bisey yapma
  • okey akşam deniycem tşk
  • 10.4.3 ü update mi yapılıyo yoksa tek parça sistem dvd simi nedir son durum
  • sistem dvd si,ben 10.4.1 in üstüne kurdum ama install dvd si sonucta,benim screenshot a bakarsan sistem info da 10.4.3 ü görebilrsin,10.4.3 update i yapsanda sistem info değişmiyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERIM -- 22 Kasım 2005, 17:12:33 >
  • ve ben 10.4.1 i hic kuramadığım amd makinamada kurabildim 10.4.3 ü,ekran kartı full çalışmıyor ve extrem yavaş ama kuruldu ve açıldı makina
  • download linki filan varmı,
  • maxxuss homa page te hepsi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERIM -- 22 Kasım 2005, 18:04:43 >
  • budaaaaaaa amd ye kurduğum

• henüz 10.4.3 ü kuramadım alc880 ses kartını tanıyormu acaba
  • https://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&folderID=27 burda bir kaç tane ati ekran kartı için driver var bi bakın
  • o driver lar ise yaramıyor,ppc driver onlar intel makinalarda işe yaramıyor,ama linux için yazılmıs driverlar belki port edilebilr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERIM -- 23 Kasım 2005, 22:02:34 >
  • yardımmmmmm maxxus patc le patch liyorum dvd ye basıyorum makina tam boot edecek hop reset yardımmmmmmmm
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.