Şimdi Ara

kuru sıkı tabanca Almayı Düşünüyorum Aldım (Blow C06) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
83.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    havalı tüfeği satıyolar ama kuru sıkı 18 yaş istiyolar bende bunu anlamıs deyilim havalı tüfek kuru sıkıdan daha zararlı bana göre sonuçta havalı tüfek saçma ateş edebiliyor kuru sıkı ise sadece sesten ibaret namlusundan alev çıkıyor okadar. Tabi yakından ates edildiğinde yaralanma riski var ama havalı tüfek nerden vursan ölümcül 40 m adam uzaktanda olsa kalbe ates ettinğimiz zamn ölür.Benim anlamadığım havalı tüfek daha zararlı ama satıyolar saçma sapan bişe
  • Havali Tufegi 18 yasindan kucuklere satmak yasaktir. Size daha garib ibrsey anlatayim kuru siki tabancayi ustunuzde yakalarsa Polis sizi bir gun nezaretde bekletebilir. Ama havali tabanca gecen senenin kanunlarina gore oyuncak hukmundeydi ve havali tabanca sacmasi ve celik bilyesi insana zarar verir hatda yakin mesafede oldurebilir ama oyuncak iste garib ama Turkiye
     kuru sıkı tabanca Almayı Düşünüyorum Aldım (Blow C06)

• SEZERAV kullanıcısına yanıt
    güldürme beni havalı tüfek ne zamndan beri 18 yaşındn küçüklere yasak oldu daha 1 hafta önce rastgele bi av bayine girip stoeger x 10 havalı tüfek aldım çatal ayak filanda aldım ve adam bana hiç bişe demedi faturamı aldım ve çıktım bu kadar kolay neyin kafasındasın sen . kuru sıkıya gelecek olursam daha 1 - 2 yıl önce bu kuru sıkıları sicil kaydı olmadan parayı basan alıyodu yani parayı veren düdüğü çalar hesabı kadirlidede almıştım parayı basıp 18 yaş altında olmama bile engel deyildi o zaman lar şimdi adanada yaşıyorum gidip almak istedim 18 yaş ve sicil kaydı dedi ve şaşırdım açıkcası 1 - 2 yıl önce bu işler daha kolaydı dedim ve silhı babamın üzerine almaya karar verdim babam kendi sicil kaydını çıkartıp gideceğiz ve alacağız.:D
  • bende zoraki 917 alamk istiyorum öneriniz varsa söyleyin çoğu kişi zoraki 917 nin kalteli olduğunu zorakinin kurusıkı markalarının arasında en iyisi olduğunu söyledi. zoraki 917 mi alim yoksa zorakinin önerdiğiniz başka bi modeli varmı. zoraki 917 yi almak istememin sebebi glock un kopyası olması.
  • beornotto01 kullanıcısına yanıt
    Iyi gulmeler o zaman o bayii ihbar yerse o zaman anlar hanyayi konyayi :)
     kuru sıkı tabanca Almayı Düşünüyorum Aldım (Blow C06)
  • SEZERAV kullanıcısına yanıt
    Birsey sormak istiyorum gecenlerde gittim zoraki 917 lere baktim ama horoz ve tetik emniyeti yoktu şaşırdım oysaki intarnette baktigimda bunlar vardi sizce silah sahtemi yoksa türkiyede bölemi satiyolar çok merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kardeşim Zoraki 917 süper bir silah ama şekli bana göre biraz değişik ama glock tarzı seversen bilemem bende zoraki 918-t var süper gayet memnunum zorakiden şaşma
    Havalı tüfeklerin satışı için 18 yaş sınırı gerekmemektedir lakin gerekse dahi internetten alırsan kimse sana sormaz kimsin nesin diye.Havalı tüfekler kurusıkılardan daha tehlikelidir evet ama kurusıkılar caydırıcı niteliğe sahip silahlar olduklarından gerçek silahmış gibi davranışlar sergileyebilirsin.Bu yüzden 18 yaşa tabii tutulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sectec -- 17 Aralık 2014; 23:05:44 >
  • Mükemmel derecede çalışan replika ses tabancası, 6 yıldır tek takılma yapmadı kullanırken, Y.A.S veya P.A.K kullanılırsa sonuçlar daha iyi olur.1 Metreden kısa uzaklıkta yakıcı tesiri vardır.

• onun kaydını yaptırdınmı,hayır sa 1 ayı geçinde el koyma ve 800 tl cezası oluyor,polisin eve gelmesi 3 ayı bulur evrak takibi

eğer kaydını yaptırdıysan birine satmak için karakola gidip devir kağıdı düzenlemen lazım,alıcı ile

eğer bunları yapmayıp el altından satarsan o zaman kayboldu diye 3 ay ceza alırsın

numarasını silip satayım dersen o zaman kaydı sende görünür,ileride sana polis gelip nerde diye sorabilir yinede kayboldu dersin o zaman 3 ay cezası var

bilmeden alıp satıyonuz..banada birisi sattı parasına kondu birde kurusıkıyı geri aldı,geri almasa 3 ay yicekti

150 tl den aşşağı kurusıkı pek yok
  • GokhanAtas kullanıcısına yanıt
    Fiyat uygunluğu istersen;
    http://goo.gl/mifB4L
  • https://youtu.be/drnP1ByNDIE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinan3405 -- 29 Kasım 2015; 4:56:04 >
  • https://youtu.be/zJBrzDMJWjQ

• https://youtu.be/oeuj67AhISo

Canavar gibi silah linkteki urunler tavsiye ederim

• En iyi kurusiki siralamasi.

https://youtu.be/wi5o6v3YoRA

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.