Şimdi Ara

kuru oksuruk bogazda giciga ne iyi gelir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
15.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bi hastaligim yok suan cok sukur ama 2 gundur bogazim gidiklaniyor ve 5 dakikada bir siddetli oksuruyorum sabahlarken falan annem sese kalkiyor ev ayaga kalkiyor nezle grip ates bademcik falan hic bise yok sanki normalde bogaziniza bise olur hafif oksurursunuz gecer ya bende aynisi var gecmeyenden ne iyi gelir tavsiyelerinizi bekliyorum gozumden yas geliyor oksururken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tavada 5-10 tane ceviz kızart .

• ekmek çiğne su iç geçer sanırsam
  • Doktora git
    -T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı
  • Hocam bu bi turlu gecmiyor bogazim iyice tahris oldu oksurmekten oksurunce daha cok gidiklaniyor bogaz daha cok oksuruyorum cigerler gozler cikacak gibi oluyor ekmek denedim suda denedim hatta su icerken bile gidiklaniyor :D

• Sütte ya da suda nöbet şekerini kaynat termosa koy öksurunce sicak sicak iç

• quote:

Orijinalden alıntı: emirilehersey

Sütte ya da suda nöbet şekerini kaynat termosa koy öksurunce sicak sicak iç

Tavsiye icin sagolun hocam birazdan yaticam yarin uyandigimda ne kadar tavsiye verildiyse imkanlar el verdigince hepsini usenmeden deniycem cunku cok can sikici olmaya basladi bu durum oruc tutamiyorum sigara ve sicaktan dolayi bide zaten cok su iciyorum oksurdukten sonra bogazim kuruyor ve hafif yaniyor

• zencefili balla karistir. 2- 3 tatl kasigi ye 5 dk sonra gecer.

• Bi yemek kasigi balın uzerine limon sık ve onu ye. Oglene birseyin kalmaz. Ac karnina yemelisin

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanfsm

Arkadaslar bi hastaligim yok suan cok sukur ama 2 gundur bogazim gidiklaniyor ve 5 dakikada bir siddetli oksuruyorum sabahlarken falan annem sese kalkiyor ev ayaga kalkiyor nezle grip ates bademcik falan hic bise yok sanki normalde bogaziniza bise olur hafif oksurursunuz gecer ya bende aynisi var gecmeyenden ne iyi gelir tavsiyelerinizi bekliyorum gozumden yas geliyor oksururken

sakın sıcak yada soğuk bir şeyler yeme.
    sebep geniz akıntısı olabilir FARANJİT muhtemelen. sağlık ocağında ciğerlere baktırıp emin ol.
    sakız çiğne sürekli
  • oksurugu os..ruk diye okuyan acaba bi ben miyim diye düşünmekteyim
  • Ihlamur + bal. Bende aynısı olduğunda bunu yapıyorum hemen geçiyor.
  • Pastil al, mümkünse mentollü olsun. Eczanelerde satılır.

• sabah sabah öksürüğü osuruk okudum diyorum boğazla öksürük ne alaka millet kafayı yemiş , meğersem ayılamamışım
  • Git eczaneden hitrizin al 3 lira gibi bir fiyati var. Çok hafif bir hap mevsimsel alerji tedavisinde kullaniliyor. Her akşam saat 10-11 gibi iç. İlk günden görürsün faydasini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.