Şimdi Ara

. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
1
Favori
6.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan mhp sana ve alpaslana zerre saygım yok bunca yıl kürt istemiyoruz diye yırttın bugünde kürtlere özerklik verilecek sesini çıkarmıyorsun :) alpaslan overrrr....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yarın başkanlık sistemi gelse, bombalar deaktive oluyor herhalde? terörist patlatmaya çalışıyor, bomba ''patlamam abi ben söyliyim yani'' filan diyor heralde?

gütmeye koyun çok yemin ederim.
  • Adam şantaj yapıyor resmen. Utansınlar bu sözlerden.
  • Sanki hepimiz malız, vatan hainiyiz bi cumhurbaşkanı çok akıllı ve her şeyi düzeltecek..

Altında kalırsın o yükün altında!!!

Lan bu kadar düştük mü arkadaş? Nereden nereye ya!!

Ne suçumuz vardı böyle rezil bir ülkede yaşıyoruz. Herşeyin fiyatı aldı başını gitti, birilerinin derdi de başkanlık..

Atatürk Cumhuriyetinden resmen Vahabi Cumhurbaşkanlık sistemine downgrade oluyoruz..

https://www.youtube.com/watch?v=xFZyIKuOzzM

• .
    Unutmayın bunları ..

• BlancpaiN kullanıcısına yanıt
    Deaş li terörisler suriye savaşında yaralandıkça türk hastanelerine getirilmedi mi ? pkk yı şirin göstermek için akil insan diye bi saçmalık oluşturulmadı mı ? Ben de zaten pkk daeş hükümetin kontrolünde olmadığını biliyorum, hoş gerçi hiçbirşey zaten hükümetin kontrolünde değil ama sen 80 milyonluk ülkede daha başkentinde patlayacak bombadan haberdar değilsin.
    2002 de akp hükümeti devraldığında pkk neden silah bırakmıştı bitme noktasına gelmişti.pkk gayette savaşarak bitirilmişti,çözüm sürecine kadar bile gayet iyi mücadele veriliyordu ne zamanki doğu valilerine sus emri verdiler o zaman patlatı pkk terörü.
    Ben şimdi anlamıyorum pkk daeşe dış güçler destek veriyor evet bunu herkes biliyor peki arkadaşım sen ne yapıyorsun bütün gün dış güç dış mihrak diye ağlamaktan başka ? Bak avusturya ambargo koydu türkiyeye silah satmayacak siz tv lerde ey amerika ey israil ey faiz lobisi diye çırpındınız, pkk ya finans sağladıkları için ne yaptınız bu dış güçlere ?
    Lafa gelince dış mihrak amariganın oyunu icraate gelince 0 anca tv lerde saf sağcı kesimin gazını almaktan başka ne yapabildiniz terörü bitirmek için ?
    Başkanlığın gelmesiyle ne olacak sanıyorsun savaşarak bitmeyen terör masa da mı bitecek ? abd avrupa israil destek vermeyi mi kesecekler bi anda ?

• Olayın özeti aslında şu linkteki videoda. Lütfen 2 dakikanızı ayırın izleyin ve durumun içler acısı halini görün. Gerçekten yazık bu ülkede yaşayan bilinçli ve aklı başında insanlara. Bu ülkenin geleceğini bu beyinsizlerin tehlikeye atmaya hakkı yok.

https://youtu.be/LTIuN2G_Pyk
  • yakup13 kullanıcısına yanıt
    dur seni bir egm ye şikayet edeyim
  • 15 senedir bir(?!) şekilde yönetimde ve pkk kandırdı fetoş kandırdı amerika kandırdı rusya kandırdı.
    Hani telefon ile dolandırıcılık yapanlar numarasını bulup arasa değil örtülü ödeneğini devlet hazinesini bile kaptıracak kişiye ülkenin tek başına yönetimini bırakmak çok da akıllıca gelmiyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • butun bombaları hukumet patlattırıyor demekkı....bu roportajdan bunu cıkartıyor ınsan ...

aba altından sopa gosterıyorlar...

evet verenlar bu vatanı bolmeye calısan haınlerdır...kısa... öz
  • numan kurtulmusun su aciklamalarindan sonra evet diyenler vatan haininden oteye gidemez.

burhan kuzuda ayni seyleri soylemisti. ya kaos yada baskanlik diye. belliki bu terorun hukumet bir sekilde kontrolunu sagliyor diyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Aha da buraya yazıyorum eğer o sandıktan hayır çıkarsa ülkede tekrar darbe olayı yaşanacak. Sırf rejim değişikliğinin önünün açılması için. Batının nihai amacı zaten budur. Darbe başarılı olsa da yapılacak şey buydu, başarısız olmasının da sonucu bu olacaktı. Yani her türlü amaç rejim değişikliğidir. 1. TSK'nın tasfiye edilmesi (bu yapıldı) 2. Rejim değişikliği 3. Kürtlere özerklik verilmesi. Bütün sonuçlar buna çıkıyor ve çıkarılacakta.

Yaaaa..
  • bugun savas adi altinda doguda yakilan yikilan evlerin yerine kurtlere komple 0 daireler + tazminat verilecek !

gelde isyanlari oynama arkadas !
  • .
  • Biz istikrar dedik siz kaosu seçtiniz.

Ya istikrar ya kaos.

400 vekili verin bu iş huzur içinde çözülsün

Son cümleyi yazmaya gerek yok.

Sıradaki ne acaba?

• vakti olanlar için her kesimden alkış gören yıkıcı değil yapıcı video

• heh işte o evet vereceklerinin her birinin elinde şehit kanı, mazlum,yetim hakkı var . bu adam daha düne kadar basbas harun gibi geldiler karun oldular diyen adam ve bu adamın peşinde milyonlar var . bu milyonlara ne söylense az.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 742793

quote:

Orijinalden alıntı: Emma-Watson

quote:

Orijinalden alıntı: The Red Fox

Hayır çıkacağını en basit akp destekçisi bile biliyor.

Sorun şu, başkanlık için yüzlerce insanın ölmesine değer mi?

Vicdanlarına bunu sorsunlar.

Ona göre evet desinler.

Bana kalırsa %55 gibi bir oranla evet çıkacak

Sana kalmıcağı için

Tahminimi söylüyorum malesef bazı seylere şimdiden kendimizi alistirsak iyi olur çok uzulursunuz referandum aksami

• Sanmıyorum arkadaşlar. Terör hep vardı , salak çözüm sürecinde arttı resmen . Çözüm süreci de patlayınca PKK saldırılara başladı , iğrenç yaratıklar.

IŞİD ise suriyede malumunuz YPG maymunlarıyla savaşıyordu. Kobani olayları falan. Suruçta PKK'lılar canlı bombalarını öven slogan atarken IŞİD bunları patlattı. Ankara gar saldırıdındaysa HDP vs pkk sempatizanlarının bulunduğu mitinge IŞİD saldırdı. Hatta kürt düğünü saldırısı bile IŞİD tarafından yapıldı. Çünkü düğün HDP'li bir vekille ilgiliydi...

IŞİD tamamen kendisi hareket ediyor. PKK ise hükümetin saçmalıkları yüzünden güçlendi, tüm olay bu.

Allah Türk milletine yardım etsin.Tüm teröristlerin ve Hdp'lilerin belasını versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strawberry Fields Forever -- 25 Ocak 2017; 12:26:41 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.