Şimdi Ara

. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
1
Favori
6.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Orijinalden alıntı: Freeky

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Orijinalden alıntı: Freeky

quote:

Orijinalden alıntı: McSlaty

benım korkum da bu. sandıktan hayır çıkarsa Türkiyede olacakları düşünemiyorum...

bu açıklamaya benzer birileri resim yapmış böyle... bu rezilliktir.

kısaca resim de diyor ki "Hayır" diyenler vatan hainidir.

.

Hay allahim bi tek akp mhp evet diyor koydukları yaptiklari resme bak. Beyin not found

Bu resme göre Boko Haram lideri Ebubekir Şekau da HAYIR diyormuş

Bir de APO iti yanlış yerde olmus, onu duzeltsin hangi akıllı yaptıysa

Mehmet akif ersoy , turgut ozal falan da evet diyormus. Hocam bunlar ne iciyir anlamak guc. Hayir insan icse de bu kafaya varamaz ki anca basi doner yatar

Asil bomba da Mihraç Ural ın HAYIR demesi

Adam 2016da geberdi ama cehennemde HAYIR propagandasi yapiyor galiba hocam

Hocam , bunlarin tek mantikli aciklamasi bu zaten. Onlar hayir derken biz hayir der miyiz

Simdi bunlara inanan var , bulundugum staj yerinse mesela bi usta gecen diyor ki , Atatürk alfabeyi neden degisti , bir gecede cahil kaldik diyor yemin ediyorum ya aynen boyle.

E bunlara inananda var. Veriyorlar belki parayi al kardesim sana 10 lira boyle bir şey hazirla.

Bakiyosun forumda bile var bunlara inanan.

Ne olacak hocam boyle ?

Evet olsa , ulke padisahliga donecek yargi onun elinde ekonomi batiyor sittin sene duzelmez

Hayir ciksa bu sefer , ulkeyi karistiracaklar magdur durumunda olmak icin. Sonra yine secim. Erken secim olacak mhp bu sefer baraji geçemeyek , akp belki referanduma gitmeden gecirecek baskanligi

İki ucu boklu değnek derler ya , aynen oyle bir durumdayiz bence..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• akp baskanlik için terore canak tutuyor. amac milleti biktirip baskanligi getirmek ve kurtulmusta bunu itiraf etmis. zaten daha onceki aciklamarinda da ayni seyleri soylemislerdi. ya baskanlik yada kaos diyerek. ama bunu dahi anlamayan dusuncesizler var.
  • Çok talihsiz bir açıklama olmuş. Ne yapalım evden çıkmayalım mı? Sanki evet versek terör bitecek.

Bu şartlarda" Evet "denilmez bir abimizin dediği gibi önce getir ekonomi sistemini;ülkede üretimi sağla, kendi kendimize yeter hale gelelim, komşularımızın toprak bütünlüğünü destekleyelim bunları yap devamında da şartları doğru düzgün olan her insanın yargılanabileceği, maksimum 8 sene yapılabilecek, parti barajının yüzde 3 olduğu TBMM getir ve vatandaşlarımız bütün düşünceleri görsün o zaman "Evet" diyelim.

• Bizdeki bu merinoslar anlamaz.

Al işte bi önceki seçimin aynısını yaptılar.

Ne demişti o zaman zat-ı ali ver dörtyüzü bu işi huzur içinde çözelim.
    Sonra ne oldu malum.
    Adam inat etti hükümeti kurdurmadı sonra yine kaosdan nemalanıp çoğunluğu sağladı.

Aynısı yine telafuz ediliyor işte. evet çıkmaz sa aynısı olur, biz yine bi kılıfını bulur istediğimizi yaparız. O yüzden boşuna debelenmeyin, bu işi huzur içinde bitirelim.
  • ülke adamların umrunda değil, biz bu terörü nasıl engelleriz diye düşüneceklerine bakın neler neler diyorlar.resmen diktaya doğru gidiyor ülke.

yavaş yavaş...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayir demek icin bir sebeb daha

• 400 u verin bu iş huzur içinde çözülsün

• AKP BİR NUMARADİR. NUMAN KURTULUŞ SOZLERİNİ CARPİTİYORSUNUZ. KİMSE ULKEDE TEROR OLMASİNİ İSTEMEZ..

OYUM EVET OLACAK.

O KADAR YOL,UNİVERSİTE YAPİLDİ. NASİL YAPİLDİ BU HUKUMET SAYESİNDE.

ALLAH RAZİ OLSUN DİYECEGİNİZE ..

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrero78

AKP BİR NUMARADİR. NUMAN KURTULUŞ SOZLERİNİ CARPİTİYORSUNUZ. KİMSE ULKEDE TEROR OLMASİNİ İSTEMEZ..

OYUM EVET OLACAK.

O KADAR YOL,UNİVERSİTE YAPİLDİ. NASİL YAPİLDİ BU HUKUMET SAYESİNDE.

ALLAH RAZİ OLSUN DİYECEGİNİZE ..

Yaptıkları yollar üniversiteler bu ülkeye YARARI olan hizmetler için hepsinden Allah razı olsun.Bu ülkeye yaptıkları hainlikler hırsızlıklar(eğer varsa var gibi gözüküyor) cumhuriyet laiklik düşmanlığı içinde Allah hepsiinin belaını versin.

İşin özü budur.
  • Sevdiklerinize sahip çıkın, onlarla iyi vakit geçirin, üzdükleriniz ile helalleşin ve kalabalık, popüler yerlerden uzak durun.

Açık açık referanduma kadar ülke kaos hayatına devam edecek. Evet çıkmadı mı? O zaman kaosu k sini bile mumla aratırız diye tehdit ediyor.

Demek terörü bitirecek güç var ama terörü bitirmek için halk dediğinizi yapacak. Onca şehit boşa veriliyor bu ülkede.
  • Yukardaki evet, hayırlı resmi her kim yapmışsa tek kelimeyle bölücüdür, şerefsiz herifler.
  • HAYIR !
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Merak etme bizim güvendiğimiz

Dağların taşların senin bile sahibin

HZ. ALLAHcc

• The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    Degisecek hangi madde teroru cozecek?

Aptal olmayan zaten gorur.

Sozum goremeyip evet diyeceklere. Savunduklari sey diktatorlukten baska birsey degil, ama adamlar 1 tane ekonomi, 1 tane teror maddesi olmadan referandum sonucunda ekonomi, turizm, teror vb tum maddeleri cozeceklerini zannediyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacemonkey -- 24 Ocak 2017; 18:48:18 >
  • HAYIRlı akşamlar numan bey

• Buna söylenebilecek bir söz bulamıyorum

• Bu Numan Kurtulmuş'un yaptığı her açıklama fail zaten,mantıklı açıklamasına denk gelmedim.
  • Der arkadaş sen nıye terörü şimdi bıtırmıyorsun dıye soran olmadıgı surece bız teroristi destekliyoruz dese de acık acık şak şak şak devam eder %60 ve muhtarlar heyetı

• Bir söz vardır, Merdi kıpti şecaat arzederken sirkatini söylermiş derler.
  • Olayı nerenden anladığına bağlı bir durum.

Kurtulmuş'un söylediklerinin aynısını ben de defalarca söyledim zaten, adamın söylediğinde hiçbir yanlışlık yok.

Referandum sürecine kadar halkı yıldırmak&bezdirmek için her türlü eylemi yapacaklar, sırf başkanlık gelmesin diye yemeyecekleri halt kalmayacak, Nisan ayında referandum yapılana kadar her türlü pisliği yapacaklar.

Duyduklarınızı beyin süzgecinizden geçirirken mantıklı olmayı deneyin.

PKK alenen başkanlığı istemediğini belirtiyor, bunların siyasi kanadı 'seni başkan yaptırmayacağız' diyor, e bu adamlar bunları boşuna söylemiyor ya, başkanlık gelmesin yeter ki her türlü rezilliği yapacağız diyor.

Numan Kurtulmuş'un sözlerinin tamamen arkasındayım, referandum bitene kadar DAEŞ, PKK, FETÖ rahat durmayacak. Referandumdan sonra da inlerine çekilecekler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.